Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 30.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Sporten vazdu6en filtarнови [re: punkara]  
Авторdummy (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 00:35



Ne sam siguren dali ima, no kato che li e po-dobre.
Vecherta sled kato go smenih na Highlander-a reshih da izliaza na test drive da vidia kak e. Chestno kazano chudeh se s kogo eksperimentiram na starta t svetofara :)
Imashe Mustang (ne beshe GT specialno obarnah vnmanie e pone ne go pisheshe). Na parvia svetofar go iziadoh :). Choveka iavno se podrazni i na sledvastia reshi da mi pokaze kakvo moze kolata, e pak se nalozi da go iam:), makar che savsem v nachaloto leko povede. Istinata e che predi tova ne sam pravil podobni eksperimenti, taka che ne znam dali ima nesto obsto s filtara ili prosto kolata si darpa po princip. Zvuka na dvigatelia opredeleno e promenen obache sled smianata.



Тема Re: Sporten vazdu6en filtarнови [re: dummy]  
Автор 8OOO rpm (непознат)
Публикувано26.01.04 14:05



Az sym s K&N na 4AF carb dvigatel (ot USA si go porychah, zashtoto Impas go niamaha i mi iskaha $30 za dostavka). Filyra mi izleze $50. Opredeleno ima razlika v dvizhenieto na kolata, no ne e mnogo! Ne ochakvai 10 konia :)) A i v grada zapochva da harchi poveche. No izvyngradsko e OK.
Predi na 5-a niamah mnogo riaz, no sega e dosta po-dobre. Otgore na tova mi se poiavi vtori kick na 4000 oborota (imam edin na 3000 zaradi karburatora) i zvukyt na dvigateliat se promeni do takava stepen, che iskam da karam bez kapak na filtyra.
Ako pitash men, kupi si - niama da syzhaliavash. Ne e samo do parite, a i do izjiviavaneto





Тема re;prodawm takiwa filtriнови [re: hoho]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 20:10



zdrawej

pi[imi to`no za kakwa kola ti trqbwa i ]e ti dam cena .imam w magazina za dosta marki awtomobili . ako te interisuwa moje[ da mi se obadi[ i po telefona gsm 0888/613-018 niki .



Тема Re: re;prodawm takiwa filtriнови [re: niki]  
Авторhoho (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 21:13



Zdravei Niki . Kolata e Toyota Corolla 1,3 , dvigatel 2A , 1983-1985 god .
Blagodaria!



Тема Problemi s vazdushen filtarнови [re: hoho]  
Авторdummy (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 23:01



Sled smianata na vazdushnia filtar s K&N se poiavi slednia problem. Skorostnata kutia zapochna da shiftva kogato i doide na uma. Po nanadolniste s poveche gas prevkluchvashe na gorna predavka na okolo 60km/h.
Obache vchera problema se reshi. Eto kakvo napravih:
1. Kogato kolata e zagriala izkluchih akomulatora za okolo 20 sek.
2. Sled vkluchvaneto mu obratno zapalih kolata i ia ostavih bez da natiskam nisto i sas sprian klimatik za okolo 5 min.
Dneska darpa kato dzver i si prevkluchva normalno skorostite.
Corolata e 2000 VE.
Ako niakoi ima podoben problem sas skorostite sled smiana na vazdushnia filtar da opita sastat procedura. Az hodih da pregledat transmisiata predi tova i mi kazaha che nisto i niama. Dobre che ne me karaha da plastam za pregleda :)



Тема Re: re;prodawm takiwa filtriнови [re: niki]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано29.01.04 14:56



ako go nyamash po katalog, filtura e kato za 4A-C, toest krugal kato na zigula, samo che po-golyam diametur i sus po-nisuk profil. stava i ot drugi koli.



Тема Re:нови [re: hoho]  
АвторHИKИ (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 11:37



ЗДРАВЕЙ
ФИЛТЪРА Е НА МАРКАТА Е JR - 135ЛВ. РАЗМЕРА НА ТВОЯТ ФИЛТЪР Е С ДИАМЕТЪР 220 НА 40 ММ.В МОМЕНТА ИМАМ ФИЛТЪР СЪС БЛИЗКИ ДО ТВОЯТ РАЗМЕР - 245НА 48 мм.НА ЦЕНА 125 ЛВ. ИНАЧЕ С ПОРЪЧКА МОГА ДА ТИ ДОСТАВЯ ТВОЯТ РАЗМЕР .АКО ЖЕЛАЕШ ДА МЕ ПИТАШ НЕЩО МОЖЕ ДА МИ СЕ ОБАДИШ НА 0888/613-018 НИКИ
ЧАО!



Тема Re:нови [re: HИKИ]  
Автор gruhal ((l)user)
Публикувано05.02.04 10:23



Здрасти Ники,

Можеш ли да погледнеш за конусовиден филтър за АЕ86, 83-та. Диаметъра на тръбата е ~ 75мм, филтъра (заедно с фланеца му) не трябва да е по-дълъг от 14см - тръбата е изкривена към калника и по-голям няма да влезе като разкарам airbox-а.

Thanx

Редактирано от gruhal на 05.02.04 10:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.