Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 27.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нов членнови [re: punkara]  
Автор avensis (непознат )
Публикувано15.11.03 20:43



Доста сложно, но идеята е велика! Ще се поровя из сайтовете да разбера повече за тази Калдина. Поздрави.



Тема Re: Нов членнови [re: avensis]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано15.11.03 21:06



otidi na www.toyota.co.jp tam shte ya vidish!
p.



Тема Re: Нов членнови [re: punkara]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано15.11.03 23:01



abe az edva li ste triagna da pravia nesto po Corollata, se pak e na maika mi kolata, pak na neia edva li i puka dali e malko poveche kone. obache mi e interesno kato informacia. ta ot kade mogat da se nameriat takvia razpredelitelni valove za 1ZZ-FE VVT-i, i kolko biha struvali? sasto taka, vaprosnia dvigatel ot Celica e 2ZZ-GE(a ne FE), ta siguren li si che ste se sabere pod kapaka na Corolla?



Тема Re: Нов членнови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано16.11.03 19:39



pardon, za "2zz-ge" pravopisna greshka! da shte se subere, toi ne e po-golyam! sushtiyat blok, samo glavata e po-razlichna.
za info za chasti otidi na:





tam bi tryabvalo da namerish info.
vse pak, ne tryabva da se zabravya, che sportnite dvigateli na toyota imat glava "G", i obiknovenno za tyah sa pravyat i sportni chasti.
uspehi,
punky



Тема Re: Нов членнови [re: punkara]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано17.11.03 09:03



pri uslovie che bloka e sastia, tova oznachava li che i butala i sichko ostanalo e sastoto? pak i moje li da se zameni samo glavata sas kabelite i komputara, v mosto da se slaga cial nov dvigatel? tova go zadavam na teoria, ne e kato da sam tragnal da bopravia na praktika, no shaesh li, moje da se izlaja niakoi den



Тема Re: Нов членнови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано17.11.03 19:09



edva li butalata sa susthite! shtom glavata e druga, a tya e, znachi che klapanite padat pod drug ugal kum butaloto, i otvorite za predpazvane na butaloto sa s druga forma, butalata na 2ZZ-GE sa 100 na 100 s po-visoka kompresiya, toest sa po visoki, a nishto chudno i kol.val, mahovika i t.n. da imat malki no VAZNI razliki!
neznam zashto smyatash che smyanata na glava e po-lesna ot smyanata na cyal dvigatel? celiyat dvigatel s kutiyata se durzi na 5 durzacha, razvivash gi, a drugoto sa samo buksi na kabeli, nyakolko markucha za voda, 2 zila kum skorostniyat lost, (te dori nyamat na gazta zilo) i tova e... vdigash dvigatelyat!
pri postavyaneto na noviyat, shte se nalozi da se prepravyat malko kabelite, a nai-lesno e ako vzemesh ZZ-G-to sus kabelite, posle samo gi vkiuchvash kum ECU-to i palish, i poveche na mercedesa edva li shte se kachish, shtot kupona s takuv visokooborote dvigatel, nyama kak da go pochuvstvash sus merdjana!
uspehi,
punky



Тема Re: Нов членнови [re: punkara]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано17.11.03 21:46



e, postavianeto na cial dvigatel moje da ne e koi znae kvo, no problema idva v $$$, bloka ne e evtin. ta az ne sam tragnal da go pravia taka ili inache, no tuk used 2ZZ-GE sigurno e nevazmojno da se nameriat, ne za drugo, mi stoto prekaleno mnogo hora gi garmiat, kato downshiftvat i mnogo chesto se sluchva ot 6-ta vmesto da svaliat na 4-ta, otivat na 2-ra i stava maika plache
btw, kak soti vaprosa s transmisiata, stoto na maika mi sega e avtomatik i e razlichen ot tezi na Cellicata?

Редактирано от c23O на 17.11.03 21:48.



Тема Re: Нов членнови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано17.11.03 22:53



sumnyava me da e razlichno, shtom bloka e ednakuv, i zahvashtaneto na kambanite e ednakvo. sega, vuzmozno e, ako dvigatelyat e ot M/T kola, da se nalozi da mu mahnesh mahovika, i tam da se slozat nuznite chasti za avtomatika, no ako e avtomatik, mislya da sa ednakvi.




Тема Re: Нов членнови [re: punkara]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано18.11.03 09:01



e, te sigurno ste si pasnat, no vaznikva vaprosa dali transmisiata ste poeme ekstrata mostnost(to ne che e mnogo se pak).




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.