Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 17.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема автокаско с 20% отстъпка и безплатен GPSнови [re: punkara]  
Автор zastrahowatel (непознат)
Публикувано29.06.04 11:07



Здравейте отново
Пак супероферта за автокаско!!!!!
Тарифното число за автомобили със застрахователна сума над 20 000 лв. е 6.7%. При 1-ва година при ЕВРОИНС получавате 10% отстъпка.
Аз давам още 20% и станаха 30

...както и безплатен GPS, ако се застраховате за 3 години при мен

тел.0887467466
9277031
Митко



Тема СЕДАЛКИ СПАРКОнови [re: punkara]  
АвторHИKИ (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 09:35



Получих седалки СПАРКО на офертни цени . За контакти и повече подробности :

0888/613-018



Тема Най-добрият автосервиз - ТУКнови [re: punkara]  
Автор DH_Robo (непознат )
Публикувано09.08.04 14:09



Ако имате проблеми с двигателя,трансмисията,ходовата част и спирачната с-ма само се обадете.тел:028129993,0889975175



Тема СПЕЦИАЛИЗИРАН СЕРВИЗ ЗА TOYOTAнови [re: punkara]  
Автор DH_Robo (новак)
Публикувано17.08.04 10:05



Открит е специализиран сервиз за TOYOTA.Всеки клиент се ползва с преференций в обслужването и цените.Качествени услуги и разумни цени."Захарна Фабрика" ул.Кукуш 1 на гърба на бившия завод Ворошилов.тел:8129993



Тема Като четанови [re: DH_Robo]  
Автор jamie (непознат )
Публикувано17.08.04 22:55



обявите ви - излиза че сте специализирани във всичко. Всеки авто-клуб има по една ваша обява - и уж сте специалисти и по Опел, Форд, Нисан, Митсубиши , Тойота.... нещо гу бъркате нещата ми се вижда, времето ще покаже.
Българска работа - дано не излезете обикновени калпазани !



Тема Re: Като четанови [re: jamie]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано18.08.04 07:45



... м/у другото преференции се пише с 2 И-та, а НЕ с Й на края!!!

- Japanese fever

Тема Re: Като четанови [re: jamie]  
Автор DH_Robo (новак)
Публикувано18.08.04 09:34



Имам една цел - Вие потребителите да останете доволни.Всекидневно съм принуден да понасям всякакви ругатни за това което се опитвам да постигна,защото хората говорят преди да са видели.Много ми се иска все пак да идват повечко хора от дир-а и като останат доволни няма начин да не се разчуе.А аз каква полза имам...Когато вие останете доволни вие пак ще доидете ама тоя път ще доведете и още хора.Защо предлагам реални цени?...Защото когато останат доволни хората те идват все повече и повече, следователно аз печеля повече отколкото "УЖ ВЕЛИКИТЕ" сервизи,които като доиде един човечец да му "нанесат" ремонт на колата гоопоскат все едно са минали 10 клиента.



Тема ТУНИНГ ЗА TOYOTA CELICA 1,8 16V - V VT след 2000гнови [re: punkara]  
Авторниkи (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 16:03



За тази кола : TOYOTA SELICA - 1,8 16V , V V T могат да се поръчат следните аксесоари :
- укрепващата щанга - между бомбетата на амортисорите /barra duomi /
- реплика на катализатора - с място за закрепване на двете ламда сонди - От INOX
- Спирачни дискове - надупчени и нарязани
- Накладки - спортни
- перящ въздушен филтър

***Забележка : Главният електрончик на FERRARI - F1 кара такава тунингована TOYOTA
****Ако някой прояви интерес - > E mail: adventurecarbg@abv.bg ,
GSM 0888 / 613 018



Тема Сервиз Toyotaнови [re: punkara]  
Автор DH_Robo (roBOT)
Публикувано01.09.04 16:57



Вече доста хора от Dir.bg дойдоха и се обедиха,че в този сервиз наистина хората работят съвестно за разумни пари.Заповядайте и вие.
Адреса е "Захарна Фабрика" ул.Кукуш 1 на гърба на бившия завод Ворошилов. тел:8129930 в.119 и 8129993.



Тема Re: Сервиз Toyotaнови [re: DH_Robo]  
Автор bravooo (Toyoter)
Публикувано01.09.04 19:43



are stiga be bradched,

nali vi zvunnah i ot serviza vi otrekoha da se zanimavat s Toyota. Po dobre reklamiraj che ste dobur , a ne specializiran servis, inache stava smeshno....................

bbs@abv.bg



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.