Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 18.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За Японците ...  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано15.09.03 11:39



Гледам вчера по телевизията - японското правителдство щяло да ремонтира изцяло и безвъзмездно дом за деца в село....еди кое си, а освен това сме сключили договор с тях за Дарение на общо 500 млн. долара за такива неща.
И си викам - "пу маа му дее, що не зеха американците или англичаните, дето сме им СЪЮЗНИЦИ да ни дарят некой лев! Японците дето нито сме им съюзници, нито сме им пазар, нито имат някви стратегически интереси у нас - дават".
Само ще припомня колко се тръбеше, като ни дадат 200-300 млн. заем! от тъпите им фондове а 500 млн. безвъзмездно!!! заслужават дребно съобщенийце по новините в неделя на обяд
То това май е за друг клуб ама нейсе

Кофти, кофти ама гот!


Тема А за японките?нови [re: the_rider]  
Автор axial (radial)
Публикувано16.09.03 21:14



Че е за друг клуб-за друг е, ама и за другото си прав
И за да върна темата към този клуб, я кажи след близо 2 месеца езда върху японката как я чувстваш спрямо французойката?
Аз за мойта стара френска любов се сещам с умиление само за седалките



Тема Re: А за японките?нови [re: axial]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано17.09.03 09:45



виж сега, трудно е да се сравняват двете коли щото:
1. японката е с 4 години по-нова от французойката
2. японката е на 88 а французойката на около 388 хил. км.
3. японката е просторен семеен салон а французойката-компактна градска кола
4. японката е със 100 бензинови а французойката с 65 дизелови коня
5. японката има хидравлика на волана, ел. пакет, климатик и др., които французойката няма, тя пък има люк
НО:
французойката изминава с 6 лв. /100 км а японката с 9
застарховката на французойката е 300 лв. а на японката 700
французойката струва 4000 лв. а японката-9000
въпреки, че е много по-малка французойката вози малко по-меко, но пък на големи дупки потропва, въпреки че всичко и е ОК.

Тъй, че всяка си има своите предимства и аз имам щастието да мога да избирам според необходимостите ми в конкретния случай.
В заключение ще ти кажа, че жената предпочита да кара японката, сина иска все на "Тууотата" да се вози, а аз се надявам японката да слуша поне колкото ме е слушала французойката

Кофти, кофти ама гот!


Тема Различнинови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.09.03 22:45



коли за различни случай - и аз съм така !
Гот е :-))
За застраховки - мога да ти уредя около 6-8% отстъпка - имам дилърски права и просто може да получиш поне част от процента ми под формата на отстъпка.

ПП: Това е "оферта" и към останалите. Не се рекламирам - това не ми е занимание по принцип.

UB40 !



Тема Re: А за японките?нови [re: the_rider]  
Автор axial (radial)
Публикувано17.09.03 22:46



Така като гледам, моли се сина ти скоро да не вземе книжка, че май ще станеш трети в списъка
Дано им се радваш и на двете още мноооого безаварийни километри



Тема Re: Различнинови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано18.09.03 09:00



10x за предложението ама си имам един застрахователен агент в къщи, даже вечер си лягам до него

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Данонови [re: axial]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано18.09.03 09:02



а сина сага е на две и половина, така че ще имам пона 15-ина години да и се накарам, пък дано я сменя по-рано все пак....

Кофти, кофти ама гот!


Тема Пушкатанови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано18.09.03 10:19



между вас ли я слагаш или рискуваш да е подпряна на нощното шкафче ?

UB40 !



Тема Re:Пушка нямамнови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано18.09.03 10:26



пищова ми стига

между другото, що се драчиш със ситроенаджиите, те по принцип не са лоши момчета, но са чувствителни на темата, пък и ситроените не са такива бараки квито ги изкарваш, не си много прав

а за гонката ако я направите ше дойда и аз...да паза залозите

Кофти, кофти ама гот!


Тема Нищонови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано18.09.03 10:52



няма да пазиш - залозите са колите ;-)))
Свестни са - с двама вече си пиша на е-майл, с единия се виждах онзи ден и си услугваме.
Тия двамата ербапи обаче имат нужда от натриване на носа - мислят си че са супер, нека разръфаната Тойотка им поспука балона малко. Още се чудя как може ХМ 2.0 турбо да не може да слезе под 9 секунди до 100 ... много калпава изработка. Ксантията е още по-зле горката !

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.