Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 22.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Corollaнови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторToyota_fen (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 13:58



U4udva me mnenieto ti za boiata. Tvoite "made in Japan" li sa? Fabri4nia Nomer kak zapo4va, s JT..... ili inache? Moiata e 13 godishna i boiata e originalnata i e v perfektno sastoianie.



Тема Re: Corollaнови [re: Toyota_fen]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано12.09.03 17:46



ами де да знам къде е произведена, и мене учудва щото и аз съм чувал че не ръждеели ама ядец и двете коли са мацвани с червило (от онова търтъл нещо си). Е друг е въпроса, че не е било от само себе си, ама примерно леки петънца на вратата дето се удря в съседната паркирана кола, също така заръждясаха на ъгълчетата на калниците. Идеята ми беше , че самата боя е много мека и много лесно се драска, след това грунда пада до ламарина. Нещо което не съм забелязал на други марки например. Гледал съм и други подобни короли случайно на улицата и пак същият проблем, явно са пестили, де да знам. Не е сериозно, ама като си го знаеш те е яд малко.

...чики на, чики на-на-на


Тема Да не енови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.09.03 00:14



турската ?

UB40 !



Тема Re: Да не енови [re: jamie]  
АвторMill (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 09:24



Здравейте благодаря за информацията.Мисля че Королите които се продават в БГ са турски.Бях на почивка там и много се гордеят че ги произвеждат заедно с най-различни др. марки.



Тема Re: Да не енови [re: Mill]  
Авторsmb (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 19:48



az imam corolla 1.3 (86hp) 98-ma godina originalna made in japan (JT)kupena e ot BG nova, za boqta sym zabelqzyl che e dori dosta dobra, zabyrsah edna alfa i daje nqmashe draskotina po corolla-ta no ne mojeshe da se kaje syshtoto za alfata. Kolkoto do vyrveneto i nadejdnosta sym mnogo dovolen, ne e mnogo moshtna no e napylno dostatychno, za 110000 km ne e imala nikakvi povredi i e karana izcqlo na gaz kato gori ne poveche ot 8.5/100 gradsko. Ako mojesh da si namerish proizvedena v Japan - vzemai bez da se zamislqsh!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.