Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 26.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ЛЮбимите ми Тойотинови  
Автор Toйoтa Фaнaтиk (Lexa)
Публикувано25.08.03 23:24



Моите любими Тойоти са Ланд 100 и Лексус LS.

струва колкото нов смотан Авенсис. Знае ли някой може ли да се кара в България с чужди(беларуски) номера, колко време без да се излиза от страната.

Не е важно едно нещо колко струва, а колко си готов да платиш...

Редактирано от Toйoтa Фaнaтиk на 25.08.03 23:25.



Тема Re: ЛЮбимите ми Тойотинови [re: Toйoтa Фaнaтиk]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано27.08.03 20:47



mislya che do 3 meseca e razresheno, no ako se opitash da go registrirash moze da imash problem, ako e vnesen ot japan i e sus desen volan!
shtot v bivshiyat CCCP e pulno s japan koli.
uspehi,
punky



Тема Re: ЛЮбимите ми Тойотинови [re: Toйoтa Фaнaтиk]  
Автор Kykepa (Фенче)
Публикувано31.08.03 05:18



Vzemi si po-dobre tozi model ili SportCross versiqta !!!
E ne e zaduljitelno da e model 2004, de!



Тема Re: ЛЮбимите ми Тойотинови [re: Kykepa]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано31.08.03 05:30



o da, IS300(v Evropa ima i IS200, pak v Iaponia go narichat Alteza) hich ne e za izhvarliane , niakoi den moje da se izlaja za edno takova. sega prosto ne mi se davaha oste $5K za taz kola, inache opredeleno i biah metnal oko



Тема Re: ЛЮбимите ми Тойотинови [re: Kykepa]  
Автор Toйoтa Фaнaтиk (Lexa)
Публикувано31.08.03 23:35



Според мен IS 200 не си заслужава. Да го сравним с Авенсиса. Цена на базовия IS 200 е колкото на топ-версията на 2-литров авенсис. Авенсис по-безопасен, по-комфортен, по-голям, по-просторен, с повече екстри, с ксенон и т.н. Предимствата на Лексуса че малко е по-бърз, с шестскоростна предавателна кутия, задно предаване и разбира се и дизайна. Ако исках кола с качествата подобни на IS 200, сигурно щях да предпочта Королла Т-Спорт, 192 к.с. на цена на базовия IS 200.

Не е важно едно нещо колко струва, а колко си готов да платиш...

Редактирано от Toйoтa Фaнaтиk на 31.08.03 23:38.



Тема Re: ЛЮбимите ми Тойотинови [re: Toйoтa Фaнaтиk]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано01.09.03 02:33



mi ti izbroi kup koli s koito ne sam gram zapoznat.
tuk niama IS200
tuk niama Avensis
tuk niama Corolla T-Sport, 192 konia
tuk niama IS300 sas 6-skorostna kotia(ima mnogo avtomatici i tuk tame 5-skorostna kutia)
ta v kraina smetka tuk ima IS300(za okolo $32K sas 5-skorosti), vinagi bih go predpochel pred Camry, vapreki che nai skapoto Camry e okolo $28K(palno sas vsevazmojni ekstri, V6, edinsveno sas avtomatik). s Corolia izobsto ne moga i da gi sravniavam, tuk nai-skapata e mojebi malko nad $18K i idva samo sas dvigatel 130hp(1ZZ-FE). no se pak na men ne mi triabva semeen sedan, kakavoto e Camry-to



Тема Re: ЛЮбимите ми Тойотинови [re: Toйoтa Фaнaтиk]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано01.09.03 02:53



corollata t-sport e dobra, no da zamenish lexus-a za neya? vse pak ne zabravyai che s edin kompressor ot TTE IS200 stava vednaga ot 156kc na 205kc, i garanciyata na Lexus/toyota si ostava!!!
voziya, stabilnost i pr, ne mogat da se sravnyavat sus corollata.
prosto moeto mnenie,
punky



Тема Re: ЛЮбимите ми Тойотинови [re: punkara]  
Автор Kykepa (Фенче)
Публикувано01.09.03 22:30



daite snimka na tazi Corolla T-Sport, 4e ne6to ne q namerih vuv www.toyota.com



Тема Re: ЛЮбимите ми Тойотинови [re: Kykepa]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано02.09.03 03:47



USA Corolla i Evropeiskata Corolla sa razlichni koli, tuk takava T-Sport niama i za tova ne si ia nameril na www.toyota.com, probvai se na

. ta taz T-Sport idva sas dvigatel VVTL-i, koito go niama na tukasnite Corolli, no go ima na Celica GT-S i Mtrix XRs(Matrix=Corolla-Matrix). ta eto snimki na T-Sport:


otvatre


tukashnia Matrix


otvatre


tukashna Corolla sedan otvatre

otvan




Тема Re: ЛЮбимите ми Тойотинови [re: c23O]  
АвторDunlop (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 20:02



Не се бях заглеждал много в Matrix отвътре, но като я гледам на снимките с тия изпъкнали чаркове си личи че интериора не е правен от Тойота.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.