Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 17.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Sreshtaнови  
АвторTOYO (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 10:50



Ako iskate da se saberem niakoi den na po bira ili neshto drugo...i da si obsqdim kolite a i da se zapoznaem...kakvo mislite po vaprosa?



Тема Re: Sreshtaнови [re: TOYO]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано02.09.03 12:04



еми крайно време е, само се опасявам, че най-важните клубари ше им дойде множко пътя до София

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Sreshtaнови [re: the_rider]  
АвторTOYO (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 14:10



Ami pone tezi koito sme ot Sofia.Kajete koga i kade?



Тема Re: Sreshtaнови [re: TOYO]  
АвторToyota_fen (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 15:23



Az ne sam ot Sofia, no chesto idvam. Naprimer 18-19.09, 24-25.09 i t.n.
Predloshete, az sam za!!!



Тема Повечетонови [re: TOYO]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано02.09.03 17:03



авто-срещи ги правят на полигона в Студентски град. Аз живея близо и ми е много удобно - другите какво мислят за това ?

ПП: Този уикенд обаче няма да съм в София.

UB40 !



Тема Re: Повечетонови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано03.09.03 09:14



На мен ми е малко далече студ. град, но ако за другите е удобно...няма проблем. Самоче през уйкендите и аз рядко съм вСофия

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Повечетонови [re: the_rider]  
АвторToyo (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 09:24



Az sam v Sofia do 10.09. ako do togava se razberem neshto dobre,sled tova si idvam chak sled 25.09. kakto reshite no shte e dobre da sme poveche nali...izv. za latinicata no mi se pree.. flexa.



Тема Re: Sreshtaнови [re: TOYO]  
Автор Em. (advanced)
Публикувано03.09.03 09:26



Хубаво ще е да се запознаем, да. Но наистина София ми идва малко далеч за такива мероприятия. Предлагам нещо друго. Понеже съм от В. Търново, съм на път на всеки, който отива към Варна, например. Когато някой минава през Търново, нека пусне един постинг или бележка, ще се видим за по една бира. Най-малко.



Тема Re: Sreshtaнови [re: Em.]  
АвторToyota_fen (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 09:41



Men sresta na poligona v studenskia grad me ustroiva. V.Tarnovo mi e na pat, taka che podobna sresta e vazmosha, no niama da e predi 15.09.
Pozdravi!



Тема Re: Повечетонови [re: Toyo]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано03.09.03 10:14



samo da kaja che v dir.bg moje da se pishe na kirilica i bez da imash flex type. tam kadeto se pishe mnenieto, v gornia diasen agal ima opcia da smeniash mejdu EN(latinica), BP(BG fonetichnata), BG(BG kat na pisheshta mashina)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.