Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 25.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Кой какво кара?нови [re: c23O]  
Автор Beholder ()
Публикувано09.09.03 13:36



Mersi za 4estitoto .
Kato izbrah model CE se rykovodih ot pragmatizym predimno. Corolla S e sys sy6tija dvigatel i oka4vane - za njakolko spoilera i dzhudzhavku vytre ne mi se davaha 2K vyrhu cenata - naistina.
Kolkoto do zadnoto oka4vane - torsiona ne vinagi e po-lo6oto re6enie. Dotuk sled 10.000 km smjatam 4e kolata se dyrzhi mnogo stabilno na pytja, osobeno na ostri zavoi. Po otno6enie na komforta - v sravnenie s Hondata e po-tiha i vozijata mi haresva pove4e. Motora e po-silen ot Civic bazov model sy6to - 130 konja i idvat dobre.
Ina4e az sym v Ontario, a tuk i snjag si imame prez zimata - dosta dazhe ta 6te vidim kak e i na snjag skoro

Pozdravi na vsi4ki!



Тема Re: Кой какво кара?нови [re: Beholder]  
Автор c23O (Шоп)
Публикувано09.09.03 22:08



mi imenno de, az za tova govoria, za $2K, S modela idva sas leti djanti, spoiler, graund efects, fog lights, po niakoga i sunroof, tezi cherni lenti na vratite sa boiadisani, sasto i ogledalata sa boiadisani, ot vatre interiora e cheren i izglejda dosta po-dobre(lichno mnenie). ta neznam de, az pone taka gledam na nestata . inache znam che torsion-a si ima i predimstva, no problema e che nemoje da se regulira rear toe(agala na gumite), no tova ne e problem. inache zimata(i tuk ot vreme na vreme pada sniag) niama problem, ste te izbuta.



Тема Re: Кой какво кара?нови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано10.09.03 13:14



hehe, super emblemki ima otzad! mnogo gotini! ribki...:)
mdaaa 1zz-fe, slaga se v mnogo drugi toyoti, sus razlichna moshnost ot 125 do 143kc. izpolzva angrenazna veriga vmesto remuk, ima varianti za vdigane na moshnostta na nad 175kc, bez turbina...:), celiyat e ot aluminii.
punkara



Тема Re: Кой какво кара?нови [re: punkara]  
Автор c23O (Шоп)
Публикувано11.09.03 06:48



tuk tozi dvigatel se slaga edinstveno na Corolla i Celica i MR2, no na poslednite dve mislia che e 140hp. ta ia kaji, ima li lesen nachin da vdigna konete na 175hp? tia kolata e na maika mi, ta na neia edva li i puka, no sam siguren che razni hora biha bili stastlivi



Тема Re: КОЙ КАКBО КАРА?нови [re: Em.]  
АвторlvoH (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 04:10



naistina trqbva da vidq kak stava tova sas snimkite .Az sam privarjenik na Toyota i samo takiva si tarkalqm no trapkata e da sa si chisto novichki Imam si dve Camryta ednoto 2001 model vtoroto 2002 model no moq lyubimec si e Toyota 4Runner-Limited-2003 godina model utre navarshvam edna godina ot kakto si go imam Ubiesc si e V8 kacih mu malko koncheta oshte sega sam na 400cc ako mi kajete kak se kachat snimki tuk ili e-maili da mi dadete prashtam snimki nqma problem a sega Ciao



Тема Re: КОЙ КАКBО КАРА?нови [re: lvoH]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано06.11.03 08:00



ami predi kachvahme snimi prez www.free-host.com, no gledam sega sa zakrili akauntite na sichki i snimkite ne se pokazvat. s koi ti e interneta, ako si s Comcast ste ti kaja kak da gi kachish ot tam.
btw, kak kachi konete na 4Runner-a. poprincip ima supercharger-i ot TRD za tez V8, no ne znam dali stavat za 4Runner-ite, vijdal sam samo na Tundri i Sequoii.



Тема Re: КОЙ КАКBО КАРА?нови [re: c23O]  
АвторlvoH (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 13:46



da stavat dvigatelq e sashtiq standart245cc taka che :-) malko auspusi-Borla malko filtarche malko tova onova i stava .Na comcast sam .Molq te drasni mi kak stava tova sas snimkite.A sega se umitam che sam napred s vremeto Ciao i do pak ;-)



Тема Re: КОЙ КАКBО КАРА?нови [re: lvoH]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано07.11.03 19:35



ami otidi na

, ta az neznam dali si polzvash e-mail daden ot comcast, no ako go polzvash, tova ti e user name i parolata, no ako ne, ste triabva da se rezrovish da vidish dali si gi zapisal niakade, ili gi popnish. ta s tiah ste triabva da se lognesh. ta na stranicata na comcast.net, ot liavo ima edna kolona s razlichni opcii, klikni na 'personal web page' i ste ti otvori dopalnitelno meniu, natisni 'web publishing' i ot tam na novo ste imash oste edno meniu i tam natisni 'file utilities' i ste ti otvori stranica, parvo da si vkarash user name i parola, a sled tova ste te vkara tam kadeto triabva. ta vednaj stignal do 'file utilities'(ako ti e izkaralo druga stranica, vij gore za opcii det pishe file utilities), ot tam klikash na 'HTTT file uplouding' i ot tam prez kopcheto 'browser' izbirash snimkata koiato da kachish v neta. ta kat kachish snimka, adresa i ste izglejda taka
http://home.comcast.net/tvoito-user-name/ime-na-snimkata.jpg
ta nachi, snimkite koito kachvash triabva da sa s razshirenie .jpg ili .gif, vednaj imaiki adresa na snimkata koito ti triabva, kato pishesh mnenie tuk, nai otdolu imash razni opcii(pod prozoreca v koito pishesh mnenieto), Bold, Italic, URL, EMAIL, IMG, razlni lichica, i cvetove. ta klikash na IMG i ste se poiavi
[image][/image]
mejdu tezi dvete pishesh adresa, t.e.
[image]tuk triabva da e adresa na snimkata[/image]
obache v mesto da se poiavi kato tekst, ste se vijda snimkata.

za 4Runner-a, kolko pari ti izleze da postavish superchargera, i vaobste siakvi podrobnosti.



Тема Re: КОЙ КАКBО КАРА?нови [re: Em.]  
Авторdummy (Нерегистриран)
Публикувано27.12.03 05:39



Corola 2000 VE i Highlander 2002 V6 FWD.
I dvete sa priatni za karane, osobeno Highlander-a.
Na magistralata darpa zdravo :)



Тема Re: КОЙ КАКBО КАРА?нови [re: dummy]  
Авторrolla-cost (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 02:33



corolla ee101 1,3 16v 1994.mnogo dobra kola




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.