Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 28.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема kak vi haresva noviyat vid na kluba?нови  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано09.08.03 17:12



poigrah si malko sus opciite za pormyana lika na kluba, i mislya che taka e po-dobre, po lesno e za chetene i za sledene na otgovori i pr. ostava samo da sloza nyakolko temi nai-otgore sus vazna za vseki informaciya, a ne da ya tursi iz vsichki postingi.
sega se opitvam da razbera kak da si vzemem mesto za web page na dir,bg, i ya pochvame, shtom ustanovim kak...:)
pishete kakvo mislite, zashtoto ne iskam kluba da e kakto az go iskam, a kakto VIE go zelaete.
priyatno,
punkara

i da padnem i da biem, pak she sme nie...


Тема Re: kak vi haresva noviyat vid na kluba?нови [re: punkara]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано10.08.03 01:50



ta kakvo tochno e promeneno? na men sichko si mi izglejda sastoto



Тема Re: kak vi haresva noviyat vid na kluba?нови [re: punkara]  
Автор ADH-Honda (Honda-Манияк)
Публикувано11.08.03 10:32





Първо - честито модериране

Второ: тези промени които ги изброи - те важат само за теб, защото Ти си настроил своя профил А иначе "всеобщи" изгледи на даден форум - Модератора няма такива правомощия



Тема Re: kak vi haresva noviyat vid na kluba?нови [re: punkara]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано11.08.03 11:53



Chestito moderatorstvo i ot mene. Za tia raboti deto iskash da gi pravish, moga da te posuvetvam da idesh v club Citroen i da pitash "chichovoto". Toi e mnogo tochen i e svetnat, siguren sum che shte ti pomogne.
Dokolkoto znam miasto za site v DIR se plashta, pitai go i za tova kak e napravil siteto na citroen.
I nakraia i az da te pitam neshto - kaji mi molia te ima li otkude da si drupna instukcia za Carinata na angliiski ili ruski, shtoto moiata a na italianski i napravo se sduhvam s neia. Merci za shemite, onia site s chastite e mnoo iak.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: kak vi haresva noviyat vid na kluba?нови [re: the_rider]  
Автор Em. (advanced)
Публикувано11.08.03 20:14



Първо да поздравя и аз Пънки с модераторството и въобще с цялата му дейност - откакто се появи и клубът живна! Браво от сърце!
За Райдър -> сайтът с частите ти го постнах аз, можеш да провериш. Не че се заяждам, но много ми се ще да отбележи някой единствената ми (засега) заслуга за благоденствието на пишещите тук.



Тема Re: kak vi haresva noviyat vid na kluba?нови [re: Em.]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано11.08.03 22:32



taka e ti mu go postna. az obache mu go pisah i v e-mail zatova mi pishe choveka....:)
tozi site mi e nai-golyamoto shtastie i otkritie v interneta za tazi godina, i mnogo se kefya na rusnacite che sa go kachili tam...:)
blagodrya vi za pozdravite, az sum malko zaet sledvashtata sedmica, she hodya v berlin,che album shte zapisvame sus grupata, ama shte se obazdam ot nyakoi klub i ot tam...:)
blagodaya vi,
punky



Тема Re: kak vi haresva noviyat vid na kluba?нови [re: Em.]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано12.08.03 08:56



Да бе сайта с частите е супер, биг 10х и на двамата, но аз питах за обикновена инструкция - кое копче за кво е, коя лампа какво означава, кви гуми да слагаш, кво масло и т.н
е сега например немога да схвана защо на бутона за шофьорското стъкло пише AUTO. В книжката е пише нещо по въпроса ама нищо не схващам - италиански, а като го натисна си работи като другото копче, кво му е аутото и как се пуска?

Кофти, кофти ама гот!


Тема Я дайнови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.08.03 09:50



италианския тука ?

UB40 !



Тема Re: kak vi haresva noviyat vid na kluba? [re: the_rider]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано12.08.03 10:08



na teb kato gledam ti triabva 'owner's manual' . no nisto de, kat ne ti e iasno niakoe kopche ili lampa pitai, se niakoi ot nas ste znae da ti otgovori. inache tova AUTO e zastoto imash dve stepeni na kopcheto za otvariane na shofiorskoto staklo, ako go natisnesh hubavo do dolu(poprincip triabva da mojesh da osetish kak kopcheto kato go natisnesh zadarja na polovinata malko) i si mahenesh prasta ot nego, prozoreca ste prodalji da se svalia avtomatichno dokato stigne nai-dolnata si tochka, a po-novite koli imat i obratnata funkcia, da vdigne prozoreca nagore bez da si darjish prasta na kopcheto



Тема Re: Я дайнови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано12.08.03 11:00



къде тука

Кофти, кофти ама гот!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.