Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 28.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема za Punkara i 4A-GZEнови  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано10.08.03 01:57



ta gledam si si slojil za snimka dvigatel 4A-GZE i da ti kaja ne mi izglejda na nisto poznato, Corolli i Celici 100% ne idvat s takiva(pone tuk). ta ot kva kola e? kato gledam i nadpisite sa v drugata posoka, ta edinstvenoto koeto bi mi hrumnalo na men e da e ot MR2, no predstava si niamam, pak i gledam turbo niama, a tova na intake-a niakak si prilicha na supercharger, pak az takava kola sas supercharger neznam, samo ako v posledstvie si slojish na TRD. eto snimkata za koiato govoria:



Редактирано от c23O на 10.08.03 02:03.



Тема Re: za Punkara i 4A-GZEнови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано10.08.03 16:22



da, tozi dvigatel idva v purva generaciya MR2 (AW11) v USA mezdu 1987-1989 godina. Ima supercharger, i toi si e originalen ot toyota, TRD nyama nishto obshto s nego...:). kogato izliza MR2 prez 1984g. za purvi put sus 4A-GE, kriticite kazvat che nyama dostatuchno mosht za sportna kola. i v otgovor, toyota slagat supercharger, praveiki MR2 nai moshtnata kola, v tozi klas! za poveche info i detaili na superchargera idi na moyata web stranica i cheti.
v Japan ima i corolli AE92 sus sushtiyat dvigatel. proizvezda 145kc, no ima mnogo po golyama mosht, durpatelna sila. sus minimalni modifikacii, smyana na rolkite na remuka, tozi dvigatel proizvezda 185kc...:)
...vuv vruzka sus kluba, ami na teb ne ti li izlizat vsichkite mneniya po red, i sus infotot na podatelya ot lyavo? sushto razshirih i dulzinata na stranicata, da se vizdat vsichki postingi.
haide pishi,
ciao,
punkara


i da padnem i da biem, pak she sme nie...


Тема Re: za Punkara i 4A-GZEнови [re: punkara]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано10.08.03 20:09



e, tuk veche gledame dvigatelia na Supra, nego nemoga da go obarkam . inache tezi MR2 sa dosta riadki i mislia che ima niakvi koito sa s turbo, no sas supercharger ne sam vijdal nikoga.
kolkoto do tova che veche mneniata ti gi podrejda kato horata, toest pod red i ti pishe na koi e ot liavo, tova e stoto si otishal na Profil i si gi napravil kakto ti kazah, no tova ti gi pravi samo na teb taka, az sam taka ot mnogo vreme i sajaliavam sichki koito ne sa registrirani. ne mislish li taka?



Тема Re: za Punkara i 4A-GZE [re: c23O]  
Авторpunkara (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 21:32



taka e, tryabva da se registrirat.
ima MR2 turbo, te sa ot sledvashtiyat model, i sa sus 2.0L dvigatel (3S-GTE).
a tezi purvite gi ima i sus Twincharger, kum superchargerea se pribavya i turbo, tova sa go prodavali HKS navremeto.
ama chicago, za suzalenie ne e mesto za stari koli, mnogo sol, i mnogo tezki zimi..:(
a sega tryabva da ustanovya kak se promenya kluba, za vsichki, nali za tva sum moderator...:).
priyatno,
punky



Тема Re: za Punkara i 4A-GZEнови [re: punkara]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано11.08.03 01:41



da prav si, tuk prez zimata sichko e bialo, no ne ot sniag a ot sol i ne se ebavam, sasem seriozno sichki ulici sa beli ot sol. i e verno che tuk ne e za stari koli, po stari ot 10 godishni sa istinska riadkost i obiknoveno sa v tragichno sastoianie(ne govoria za horata koito ima stari koli za da gi restavrirat i gi podarjat po po specialen nachin i stoiat v garaj i se izkarvat samo na hubavo vreme)
inache za tozi dvigatel det e sas supercharger i turbo ednovremeno, za prav pat chuvam i me samniava che tuk e imalo takav, no znam li, az samo znam za 2.0L-vite.
inache ti vapreki che si moderator, ne mislia che mojesh da promenish na sichki kak da im se pokazvat temite, takava vlast niamash. tova koeto mislia che mojesh e da slojish razni temi koito vinagi da stoiat nai-otgore(t.e. razni s linkove, adresi i t.n.). drugo koeto mojesh da pravish e da triesh ili premestvash mnenia na drugi hora ako reshish che e po-podhodiasto, a sasto taka ako mislish che na niakoia tema moje da i se sloji kraia, imash vlasta da go napravish(nemislia che ste ti se naloji da go pravish tova skoro v tozi klub, tuk oste ne sam vidial nikoi da se zaiajda, koeto e super, dano da prodaljava taka)



Тема Re: za Punkara i 4A-GZEнови [re: punkara]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано11.08.03 01:43



btw, sloji si stranicata kato podpis i ia napravi kato link, kato gledam dosta chesto davash otgovor:'vij na moita stranica', ta taka ste e lesno za sichki direkno da kliknat i da pochnat da gledat, a ne teparva da se opitvat da razberat kva ti beshe stranicata. tova se pravi v Profil, pri signaturata. inache drugia variant veche si go napravil, to ti e pri bazata dani, taka che kato ti se klikne na imeto tam se vijda i stranicata(prosto za horata koito iskat da razberat kak stava)

Редактирано от c23O на 11.08.03 01:45.



Тема Re: za Punkara i 4A-GZEнови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано11.08.03 02:31



mersi za akula, napravih promenite...:). znachi 4A-GZE e originalen toyota dvigatel, sus se superchargera SC12, a veche dopulnitelnoto turbo, e aftermarket kit ot HKS, prodavan v kraya na 80-te. Ta tozi dvigatel e idval samo v MR2 purvi model (AW11) i samo mezdu 1987-1989 godina! zatova i sa redki.





Тема Re: za Punkara i 4A-GZEнови [re: punkara]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано11.08.03 02:42



abe ti sas seki post nov dvigatel , az veche pochnah da se obarkvam . ta toz 3s-gte prilicha na dvigatelia ot Celica GT-s, starite generacii det idvat s AllTrack, te sasto sa neveroiatno riadki tuk, a pak i edin pat mai stana vapros che tuk niama ot predishnata generacia Celica(tezi s kraglite farove) koito da sa s turbo ili AllTrack.
btw, setih se za Toyota koiato idva fabrichno sas supercharger- Previa-ta



Тема Re: za Punkara i 4A-GZEнови [re: c23O]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано11.08.03 03:01



btw, tova pikaestoto choveche ot stranicatati me kefi, moje da go izpolzvan niakade

$



Тема Re: za Punkara i 4A-GZEнови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано11.08.03 22:52



tozi e sushtiyat dvigatel ot all-track turbo celica, i ot turbo MR2, za koito ti govorish, az zatova i nego go kachih...:)
tuka v italia gi ima celicte 4x4, dazi i po morgite i chasti ima ot tyah.
haide sus zdrave...:), i gledai da ne pikash tvurde mnogo....:)
punky






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.