Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 20.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: kak vi haresva noviyat vid na kluba?нови [re: c23O]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано12.08.03 11:03



Аха, това го бях открил и сам ама си мислех че нещо по-ауто може да се случи
А трябва ли да свети това копче заедно с таблото, щото ми изглежда като да има лампичка вътре а не свети

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: kak vi haresva noviyat vid na kluba?нови [re: c23O]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано12.08.03 11:07



Аха, това го бях открил и сам ама си мислех че нещо по-ауто може да се случикато например да ми се затворят джамовете като слизам от колата или нещо такова
А трябва ли да свети това копче заедно с таблото, щото ми изглежда като да има лампичка вътре а не свети

Кофти, кофти ама гот!


Тема Тук - в постинг !нови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.08.03 13:06



Къде другаде ? ;-)

UB40 !



Тема Re: Тук - в постинг !нови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано12.08.03 13:17



е не е в мене сега, у нас я оставих

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: kak vi haresva noviyat vid na kluba?нови [re: the_rider]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано12.08.03 20:25



emi ne sam siguren dali sveti tova AUTO, mislia che triabva da sveti zaedno s farovete. ste pogledna na niakoia kola i ste ti kaja.
btw. kva e tazi Toyota Carina, niakoi ima li snimki i razni obiasnenia, a i dani ako moje, stoto tuk takava kola niama.



Тема c230, za carinataнови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано13.08.03 00:03



otidi tuk

i razgledai kolata, natisni snimkata za razlichni varianti na neya.
punky



Тема Re: c230, za carinataнови [re: punkara]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано13.08.03 09:07



mi snimkite det si mi pokazal za taz Carina malko prilicha na tuksnata Corolla, no pak sled tova se razrovih iz drugi snimki ta prilicha poveche na Tercel. v Evropa ima li Toyota Tercel?
inache dnes proverih, tova AUTO na kopcheto triabva da sveti s pusnati farove, taka che moje da mu e izgoriala lampichkata, vapreki che me samniava da ima nachin da se smeni krushakta, pone az ne sam go pravil.



Тема Re: c230, za carinataнови [re: c23O]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано13.08.03 11:13



аа трябва да има начин, ще го търся, мерси и на теб

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: c230, za carinataнови [re: punkara]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано13.08.03 11:17



Точно такава комбара е и моятасамо че е сребриста и броните ми са черни, а не като на тая-в цвета на купето и тапицерията ми е друг цвят

Кофти, кофти ама гот!


Тема za butona i lampataнови [re: the_rider]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано13.08.03 16:03



znachi izkarai cyaloto butonche ot tabloto, to tryabva da produlzava otzad, i da ima buksa sus zici vkara v nego, mahni buksata, i shte vidiesh, che ima edno malko kruglichko izduto, tova e "zadnika" na krushkata, razvii go na ednata strana, i tya izliza, ot malkite produlgovati modeli e krushkata, moze da ima cvetno chorapche na neya, za da regulira silata na svetlinata, mahni chorapcheto (kato miniaturno gumeno poreservativche e...:)..) i go slozi na novata krushka, vkarai ya v dupkata i zavurti da zakliuchi, slozi buksata, i nabii butona v tabloto, i si gotov...:) shte svetish otnovo...:)!
uspehi,
punky




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.