Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 01.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Тема moderator nick, help!нови  
Авторpunky (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 18:57



mnogo vi blagodarya za tova che glasuvate za men, samo deto az oshte neznam za kakvo sum nominiran...:( 'MODERATOR" SHTO E TO?
naistina neznam...:0
a i kude se registrira tozi nick?
molya stupka po stupka mi pishete...:) mersi,




Тема jamie veche svurshil rabota..:)нови [re: punky]  
Автор punkaraМодератор (непознат)
Публикувано08.08.03 19:16



aha, znachi veche sum registriran, samo che kato "punkara" shtot "punky" bil zate nick. i daze sum poluchil cyal trektat za tova kak da triya na gokite horica, postingite....
shte se opitam da vursha tova zadulzenie, shtom mislite che moga i tryabva.
ama az si mislya za edin web site na nashiyat klub na dir.bg
i tryabva da ni dadaut mestence za nego...:)



Тема Re: jamie veche svurshil rabota..:)нови [re: punkara]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано08.08.03 19:37



e hubavo che si se registriral veche. sega edno che triabva da izuchish sladostite da badesh moderator, no i kat si registriiran mojesh da si poopravish malko nachina po koito ti izlizat temite, inache kat si spomnia maika placheshe. ta otidi na Профил(gledai gore, pishe Klubove, Direne, Profil, Ostavi beleshka i t.n.), ta sled tova klikni na Изглед на клубовете. tam kadeto pishe Формат на мненията mu zadai 'ляво'. i za ostanalite sam gi napravil da sa: Начин на сортиране=низходящо до Последно, Начин на показване=пален преглед, Външен вид=Само темите. i tam za snimkite sam mu zadal da mi pokazva sichko. a inache ako iskash da si skojish tvoia snimka ili podpis(pak snimka ili tekst) triabva da otidesh na Профил, ot tam na Основен профил i ot tam bi triabvalo da e isno veche. ako ima vaprosi pitai!



Тема Да бе пичнови [re: c23O]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано08.08.03 23:23



само че аз като му регистрирах никчето му дадох и да получава в пощата всички нови мнения - дано не ми се сърди за това :-))))

Честито Пънки, както вече казах - да си модератор не значи да се рестриктивен - иди в Хода и виж как АДХ е подредил клуба. Ако ти хареса нещо - прилагай го :-)))

UB40 !



Тема Щом е така...нови [re: punkara]  
Автор axial (radial)
Публикувано09.08.03 01:35



...да честитим на новия модератор
Честито!!! И да ти е лека работата



Тема blagopdarya Vi za chestta! [re: punky]  
Авторpunky (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 02:51



eto che moga da si pisha i che vse edno ne sum moderator...:)))
Blagodarya vi za chestta. she gledam da ponapravya neshto s kluba, da se znae che e nashiyat, a ne nyakoi drug...:).
oshte vednuz, blagodarya,
punky/punkara/moderatora, etc...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.