Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 25.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема A bih mogylнови [re: punky]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.07.03 16:36



da se zaema - taka i taka ste se vizdame, e i sym v Sf.

UB40 !



Тема Re: Опс !нови [re: punky]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.07.03 16:43



За кинтите - така е !
Не мога да извадя много наведнъж - имам добри доходи но и солидни разходи :-)) Ако можех - щях да скоча на онази хомологираната директно - за 5000.
Затова съм избрал пътя на 1. здраво купе и нататък - комплектовка от 2-3 други коли в лошо състояние. Така ще мога да събера здрава кола, макар и с времето да излезе малко по-скъпа, но пък така ще мога и да я платя !
Не искам слаби карантии в мотора - затова и питам преди да купувам бе пич !

ПП: Имам друга кола и тази мога да я човъркам спокойно :-)))
ППП: Роди се то - преди 2 дни и още съм в стрес ! Преди 2 часа си ги прибрах с майка му у дома !

UB40 !



Тема Re: АЕ86нови [re: jamie]  
Авторcj (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 18:21



Jamie, Честито! Да ти е живо, здраво, весело и енергично детето!

Punky, за тампоните няма проблем. Ще ти направя 8 парчета (16 половинки) за 4те напречни на моста щанги. Разполагаш ли с подходяща преса за да ги набиеш в щангите, че след това и втулката в тях? Диаметърът на тампона е малко по-голям от отвора в щангата, както и втулката е по-голяма от вътрешния отвор на тампона. По този начин след монтажа всичко се уплътнява чудесно, както казах - много съм доволен. Ако пресата ти е проблем, прати щангите насам по някой приятел, мога да ти ги направя. По принцип по-трудната част е отстраняването на старите тампони... можеш да ги изгориш, но това е малко играчка. Аз ги изкарах на пресата (7 тоннна).
Утре ще мина да видя какъв материал има и колко точно ще струва, че да не те подведа.



Тема Не е хубавонови [re: cj]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.07.03 21:17



да гориш стария тампон !
Избягвай този вариант.

ПП: Мерси за детето ! Имам вече едно но сега сякаш за пръв път съм баща ;-)))

UB40 !



Тема Da ti e ziv i zdrav sina, jamieнови [re: jamie]  
Авторpunky (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 03:50



i s radost da si go otgledash! Eheee, i az tryabva veche da se otpravyam v tazi posoka! mezduvremenno, tryabva da izmislya kolko deca da imam, i kakvi toyoti da karat...:)!
eee, posle syadam da piina edna rakiya za negovo zdrave!
eee, mnogo sum radosten da naucha!
haide ziv i zdrav!
punky



Тема Re: АЕ86нови [re: cj]  
Авторpunky (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 03:58



nyama problemi sus tamponite, az gi gorya za 2 min sus oksizena, a posle gi vkarvam na po-zdravo mengeme... kolko takiva sum smenil...:)
nyama da e problem. samo mi kazi koga shte idvash kum sofia, za da uredya sreshtata sus moya priyatel.
az shte se pogriza da napravya ostanalite matrici, i taka che mozeme vsichki da se vuzpolzvame ot novi i zdravi tamponi, mngo vazen moment!
moya priyatel mi pisa, che mu se plache samo kato znae kak shte se razglobi kolata, kaza che nyama gram maslo po diferencial ili karadan i t.n. i che kolata vozila chudesno, a dvigatelyat n(4A-8 klapana) ne se chuval kak raboti. da ama posle kakva hvurkotevica shte stane tazi kolichka,lele male!...:) abe cj kak e po moreto? ne sum bil vuv varna ot 2001 lyatoto, a kak mi se hodiiiiiiiiiii samo, lele...:).
haide priyatno,
punky
PS: stranicata mi se razrastva bavno no slavno, i markite na koito pishkam sushto...:). podgotvyam veche i po-specifichna informaciya, nyama dostatuchno vreme da ya napravya navednuz, a i mnogo ot informaciyata mi e v sofia...:( ot 1995 sum v tezi neshta, i sum subral tonove info....:) a i rucete sa mi vse poduti i s rani ot chovurkane po kolite...:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.