Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 30.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема kupuvam Corolla AE86, 1.6GT 16V(4A-GE)нови  
Авторpunky (Нерегистриран)
Публикувано18.05.03 03:43



turstya da kupya toyota corolla model AE86 sus dvigatel tip 4A-GE, 1600, 16V DOHC, i ZADNO predavane! Modelut e ot 84-87 godina, predpochitam kolata da e ot 86g. nagore.
Molya pishete mi ofertite si na:
punkara@excite.com

blagodarya,
punky



Тема Re: kupuvam Corolla AE86, 1.6GT 16V(4A-GE)нови [re: punky]  
Авторmicro (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 12:53



Za gonki li q tyrsi6 Po princip tezi koli nesa mnogo ewtini.Wypreki 4e godinite sa im mnogo te sa mnogo byrzi. Towa gi prawi adski cenni. Za primer 6te ti kava 4e takawa toyota prawi civic vti da si gowori sam. CIVICA e 160 konq.
Towa si e kola za meraklii ako si tyrsi6 kola za wseki den ne si nameril podhodq6tata.



Тема kum microнови [re: punky]  
Авторpunky (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 18:04



znam ya mnogo dobre tazi kola. za vseki dan shte mi e, no nyama da e v originalniyat si vid. prigotvil sum i edin 4A-GTE, toest 4A-GE sus turbina. po predvaritelni precenki i smyataniya i proba sus electonna dyano sistema, tryabva da izkarva kum 430konya na mahovika pri 1.9bar nalyagane.
ta tozi AE86, she bude razgloben, kupeto usileno, preboyadisano, druga skorostna kutiya, drug zaden most, otdelna programirashta se EFI sistema, benzinova poma, injektori i t.n.
ta da ti kaza sustoyanieto na tazi kola ne me intersuva mnogo, tui kato shte bude opravna iz osnovi, kakto se kazva...:)
priyatno,
punky



Тема Аха !нови [re: punky]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано29.05.03 00:15



Ето кой бил Пънки значи !
Не си физик май ти - по-скоро на Азимов си съперник !
Кога излиза новия том на "Тойота 1.6, 400 коня & Пънки" , а ?

Боже, божееееееее ! Нали искаше да съм те гледал - хайде, показвай се

UB40 !



Тема Re: Аха !нови [re: jamie]  
Авторpunky (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 13:11



abe ti si kato drebna sharka, nasekude se butash i dvash prazni mneniya.
da za razlika ot tab, mene ne mi puka kolko harchi kolata, ne mi tryabvat razni gazovi prostotii, ami me interesuva kak da napravya kolata po-moshtna. ne sum supernik na nikogo, shtot za pari ne se sustezavam, tui kato si imam i bez da go pravya.
tova mi e hobi, i da kato prikliucha sus kolata, bil bih dovolen da te povozya, za da razberesh za kvo stava vupors. ndyavam se nyamash strah ot burzi skorostti i ostri zavoi...:)?
haide sega uspokoi se i chakai, shtot hubavite neshta stavat bavno!
nali znaesh: burzata rabota, sram za maistora!
are pich, do skoro



Тема А, теб те знаем мойто момче :-)нови [re: punky]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.05.03 13:55



Ти разбираш :-)) "Скок-подскок !" :-)))

Повози ме бе. Ако си добър шофьор -даже ще ми е кеф.
Тъй като си паралия, дялай си там вековните Тойоти и се кефи :-))) Аз през това време ще си икономисвам горивце, ще си ръчкам микролитражки и ще си мечтая я за Мазда 323 турбо 4 ВД, я за дърта Корола със задно :-))

ПП: Аз нямам цял живот да те дочакам да ме возиш. Не се прави на голям майстор - с бавната работа !


UB40 !



Тема Re: А, теб те знаем мойто момче :-)нови [re: jamie]  
Авторpunky (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 01:09



otnosno maistora, pak ne si zacepil! kato razyaden angrenazen remuk, uz zacepil, ama hop preskacha s nyakoe gradoshche.
ni te znam ni te poznavam, ama me pitash shto sum tuka, ami e ot takiva krasavci kato tebe, koito bez da gi molish ti se navirat i leyat zayadlivi prostotii, obidi, i pr. i ne te ostavyat da si ziveesh zivota kakto ti haresva. ta i za tova ne sum v BG, no eto samo stiga da se namurdash za malko vuv ".bg" i sushtata rabota, on-line... bulgarskata prostotiya v deistvie...
chestno da ti kaza tova shte e bude i poslednoto mi obrushtenie kum teb, tui kato nymam vreme da sedya i da se opitvam da obyasnyavam na chovek koito ne iska da chue, no smyata che "znae i moze vsichko". ami znai si, igrai si, i ne se burkai na horata v rabotata.




Тема Re: А, теб те знаем мойто момче :-)нови [re: punky]  
Авторduco (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 22:54



a ve znam edna corolla tq e taq s zadnoto nali samo 4e be6e udarena ne e ne6to seriozno samo preden desen i zaden desen kalnik nqma6e krivi rogove samo 4e motora mai be6e nogo umoren oba4e nogo sa cepe6e vijdal sum go da otiva do 8000 oborota i to bez da tup4e,cenata be6e nqkude okolo 1200lv samo trqva da vidq dali o6te stoi ili sa q kupili



Тема Re: А, теб те знаем мойто момче :-)нови [re: duco]  
Авторpunky (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 00:29



super ducu,
molyate dai mi nyakvi koordinati!
mnogo shte sum ti blagodaren!
punky



Тема Re: А, теб те знаем мойто момче :-)нови [re: punky]  
Авторduco (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 01:19



Nqmam nikvi kordinati oba4e 6a otida da vidq dali o6te stoi 6toto nie bqhme hodili da q gledame predi edin dva meseca i 6te vzema telefon da ti go dam.A ti ako moje da mi obqsni6 tui onui za moita celica.Bqh gledal na edna bega4ka bqha slojili 4 bobini po 1 na sqka sve6t moge li da stane na moita kola 6toto taq deto q gledah be6e astra.Osven tova imam problem s moite sve6ti po princip raztoqnieto mejdu elektroda 1mm a v4era sigi vadih i be6e se smalilo na 0,4 mm puk te sa novi nqmat 5000km ot kvo moje da e, po princip ako stane tova s bobinite dali 6te ima golqm efekt.Iskam da sloja i po lek mahovik no me pritesnqva dali nqma da se razbalansira motora i da mi zamine vala dali 6te bude po dobre za startove 6toto spored mene maksimalnata skorost shte padne no puk motora 6te se razvurta po burzo i pri tozi slu4ai 6te mi trqva elektronika dali tiq 4ipove deto gi prodavat 6te mi itpusne malko ograni4itelq tq sega otiva do 7200 oborota.Be6e pisal da razbuzikam ragulatora ako moje da mi kaje6 kude to4no se namira.Imam edin priqtel s golf 1 toi be6e na ku6iite v burgas deto si nastroiva negovia i ima golqm efekt v burgas be6e 4etvurti vurve6e po4ti na edno s vintilovite astri i kadeti daje bi ednata atsra puk toi e 8klapanov napravo super obogatqva smesta no negovata injekcia e mehani4na i mi se struva 4e pri mene nqma da ima tolkova golqm efekt AAA zabravih da ti kaja 4e moita celica e 2000 16v 115kw 1990godina




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.