Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 30.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Тема Corola - kasko?нови  
Авторsash (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 19:52



Спазарих си Corola 1.4 16v 94г.,но не съм ходил още при застрахователите да питам какво ще ми струва каското на този дзвер.За колата , която карам в момена - никога не е стоял този въпрос - 20 годишен форд :-о.
Някой има ли идея колко ще трябва да се плаща и има ли смисъл от каско вообще?
Предварително БЛАГОДАРЯ за инфото и съветите!!!



Тема Re: Corola - kasko?нови [re: sash]  
Авторmaggkrabar (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 23:47



8%



Тема Re: Corola - kasko?нови [re: maggkrabar]  
Автор maggkrabar (непознат )
Публикувано16.06.03 23:50



Написах ти още един куп неща, ама сървъра се бъгна нещо и не ги постна. Не ми се пише пак. Препоръчвам ти БулИнс или Кепитъл Марк(Юпитер). Ако имаш някакви въпроси, питай.
За такава кола, задължително КАСКО! Ще ти излезе към 250 лв. Сложи и секретни болтове на джантите. Ако имаш проблеми с центровката или газовата уредба(евентуално), питай.

Редактирано от maggkrabar на 16.06.03 23:52.



Тема blagodarjaнови [re: maggkrabar]  
Авторsash (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 14:02



Много ти благодаря!
Колата е без газ, но живот и здраве - смятам да сложа - в момента карам на газ и съм доволен. Не знам доколко е правилно, но ще сложа.Цената на уредбите за инжекциони ми казаха , че са от 500 лева нагоре.Така ли е?



Тема Re: blagodarjaнови [re: sash]  
Автор maggkrabar (фен)
Публикувано17.06.03 16:26



Да, така е. Можеш да намериш и по-евтино, но не се подлъгвай. А и добрите газаджии вземат към 200лв само за монтажа, но знаеш, че ще е като за света. Препоръчвам ти Ловато или БРЦ, отиди в оторизирани сервизи. По-скъпо е, но няма да съжаляваш. На каквито и центровки и диагностики да ходиш, първо проучи дали разбират от японски двигатели. Японският двигател хич не е като на някаква немска или френска бънгия. Тойотата има един куп вакуум регулатори и други шашми, двигателя трябва да се пипа прецизно и с разбиране. Има значение не само какви са ти маркучите примерно, но и какъв им е диаметъра и колко са дълги. Тук, в София примерно, хората, които разбират от японски двигатели и са наистина добри, се броят на пръсти. Аз имах късмета да се запозная с един, който е механик на автомобилни състезатели, не си и помоислям да дам колата ми да я пипа друг. Всъщност всичко, което решиш да правиш по колата, е препоръчително да е в представителство на Тойота. Това ти гарантира, че колата ти ще е в ред и ще е змей. С този двигател ще си като снаряд по улиците, ако някой не го развали.

Всяко дете има амбицията да стане мъж. Не малко мъже имат същата амбиция :)


Тема Re: blagodarja [re: maggkrabar]  
Авторsash (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 12:39



така е то!
Който си има брада трябва да си има и гребен / аз лично имам мустаци/!
Ще се дпитжам до сайта и до теб за по-нататьк,ако нямаш против.
Пак- благодаря!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.