Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 18.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Продажбите на новия Авенсис започват постепеннонови  
Автор Toйoтa Фaнaтиk (Lexa)
Публикувано22.05.03 22:21



Представители на Тойота в Бг започнаха да приемат поръчки. Заради голям дефицит в момента на този модел ще ги доставят по малки ограничени порции.
Както разбрах дизелов Авенис ще се предлага с богато обурудване (Линеа Сол) и струва 40900 лв(43000 - комби) Бензинов 1.6 Терра е 34000 лв, 1.8 Сол е 38000. Линеа сол вкл. 9 въздушни възглавници Терра май 7.
Както винаги представител се стреми за задоволи търсенето на по-масовия клиент и няма да предлага версии с 2.0 бензинови двигатели с VSC, TC, Xenon, електрически седалки, 17 цолови джанти, кожа и т.н.

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът.

Редактирано от Toйoтa Фaнaтиk на 22.05.03 22:24.



Тема Re: Продажбите на новия Авенсис започват постепеннонови [re: Toйoтa Фaнaтиk]  
Авторavensis 2OO3 (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 14:48



ne znam kakvi porachki priemat pri polojenie che tuk v predstavitelstvoto vse oshte niamat podrobno info za cenite na koito shte predlagat avensis-a.Ima edna koito e vkarana predi okolo 2-3 meseca i stoi skrita v mazeto na serviznia centar na carigradsko shose,Shte i bade napravena oficialna promicia na avto-izlojenieto.



Тема Re: Продажбите на новия Авенсис започват постепеннонови [re: avensis 2OO3]  
Автор Toйoтa Фaнaтиk (Lexa)
Публикувано28.05.03 23:45



Тойота НЯМА да участва на автоизложението в София през юни. А поръчките на новите Авенсиси приемат. Цените вече съобщих. Но предполагам заради ограничени бройки още не са започнали масови продажби.

Не е важно едно нещо колко струва, а колко си готов да платиш...


Тема Re: Продажбите на новия Авенсис започват постепеннонови [re: Toйoтa Фaнaтиk]  
Авторavensis 2OO3 (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 23:36



dobre dobre che niama da uchastvat, shte si govorim pak sled 13 uni.:)



Тема Re: Продажбите на новия Авенсис започват постепеннонови [re: Toйoтa Фaнaтиk]  
Авторвaмпиp (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 11:14



Не знам как може да смятате че toyota няма да участва на авто-изложението.Все пак това е единственото подобно събитие за цяла година и някак си не си конкурентно способен ако не заявиш участие. И аз чух че Avensis с 2.0 бензин няма да се предлага (въпреки че доста се съмнявам за това).Причина според мен е не в това дали колата има ксенон или кожен салон(вземете за пример новата primiera, vectra i и т.н - коли все от класа на avensis, a на българския пазар се предлагат къде по-скъпи модели),причината може би е в недоверието към родните горива и наличието на много съвременната инжекционна система.Но ще видим



Тема Re: Продажбите на новия Авенсис започват постепеннонови [re: вaмпиp]  
Автор Toйoтa Фaнaтиk (Lexa)
Публикувано02.06.03 12:16



Че Тойота няма да участва на авто-изложението няма нищо странно. Те още миналата година приеха решение да да не участват на автоизложенията. А и в София няма смисъл, като техния шоу-рум се намира на две крачки от изложбен център, където ще се провежда авто-изложението.
Ако ще участват ще продат някакви десет нещастни бройки повече. Има ли смисъл? За Хонда или СААБ има по-съществено значение да продат 10 бройки, обаче дали това ще компенсира огромните разходи за участие?

Не е важно едно нещо колко струва, а колко си готов да платиш...


Тема Re: Продажбите на новия Авенсис започват постепеннонови [re: Toйoтa Фaнaтиk]  
Авторavensis 2OO3 (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 18:30



moje da im e blizko show room-a , ama za 5 dni ot tam dali shte minat kam 20 000 - 30 000 dushi, koito sas sigurnost obache shte posetiat awto - izlojenieto



Тема Re: Продажбите на новия Авенсис започват постепеннонови [re: avensis 2OO3]  
Автор Toйoтa Фaнaтиk (Lexa)
Публикувано02.06.03 21:32



Тези 20000-30000 души само минават, а поръчват единици. Този, които реши да си купува кола ще направи труда да се разходи и до шоу-рума на Тойота, ако има интерес към тази марка, разбира се.
Представетели на Тойота сигурно са направили сметка, щом решиха да не участват на автоизложението. Техен проблем. И какво значение има дали ще продадат един друг стотак коли повече през тази година. Разбира се приятно да виждаш повече Тойоти на пътища. И без това мразя този задръстен сервиз с ниско-квалифициран персонал. А тези селяни, които работят в отдел продажби едва ли имат някаква представа за това, което продават.

Не е важно едно нещо колко струва, а колко си готов да платиш...


Тема Re: Продажбите на новия Авенсис започват постепеннонови [re: Toйoтa Фaнaтиk]  
Авторavensis 2OO3 (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 22:33



po princip sam saglasen s neshtata koito kazvash i osobeno tova che sa palni neshastnici tia ot serviza,zashtoto sam im sarbal poparata na niakolko pati s yariskata.Ta samite te mi kazaha za izlojenieto i me vodiha da vidia avensisa , zashtot imam idea da varna yarisa i da doplatia za avensisa ama kakto i da e.Samo ne sam saglasen s tova koeto pishesh "един друг стотак коли повече през тази година" ,spored men ima ogromno znachenie vsiaka broika, zashtoto v tazi mizerna darjava, i stegnacia na vsichko, horata koito mogat da si pozvoliat da kupiat nova kola ne sa koi znae kolko mnogo.A spored men e palno i s razni debili koito ako imat niakva suma pari za kola shte si kupiat vtora upotreba makar i malko po visok klas avtomobil vmesto nova ot magazin- i se poluchava vposledstvie edno besno nabivane na suma pari za remonti.Seshtam se pone za 3-4 moi poznati,koito sega si blaskat glavata s podobni koli.Aide peace.



Тема Re: Продажбите на новия Авенсис започват постепеннонови [re: avensis 2OO3]  
Автор karadjata (непознат)
Публикувано03.06.03 11:27



Za svedenie TOYOTA shte uchastva sys sobstveno Avto-izlojenie, ako moge da se kaje taka - shte izlojat 20-25 avtomobila i nqma da ima vhod. Tova otnosno izlojenieto.
Za Тойота Фанатик, sled kato chovek reshava da poseti edno izlojenie, koeto se pravi 2 pyti v godinata, se nadqva vsichki vnositeli na avtomobili da sa tam. I kakvo se poluchava kato razbere che dadena marka ne uchastva - v povecheto sluchai ostava razocharovan, nezavisimo che Toyota e na 200 metra ot izlojbeniq centyr.
Shte vidim kak shte e tazi godina s paralelnoto izlojenie dano imat syshtiq uspeh, zashtoto nikak ne sa malko 20 - 30 000 dushi da ti minat prez izlojbenata plosht.
A i koi ti e kazal che tochno na avto izlovenieto trybva da prodadesh 20-30 avtomobila.Samo za svedenie - prez 2001 god. na kolednoto izlojenie, kogato beshe prezentaciqta na novata Corolla, bqha prodedeni 4 ili 5 awtomobila i to ne Corolli, a pogledni statistika za pyrvoto 3mesechie na 2002 - kolko Corolli imashe prodadeni sled kato se obqviha ceni i dvigateli. Moje bi veche se seshtash, che stava vypros za kontaktite, koito shte syzdadesh po vreme na izlojenieto.
Ta taka nikak ne e bez znachenie dali shte ti minat prez salona 20 000 ili 200 dushi za denq.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.