Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 17.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: toyota celicaнови [re: duco]  
Авторludia (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 15:50



za kachvane na konete se ispolzva vuzduhen filtur na hella i remus gurneta .vdigat do 20k.s.



Тема Re: toyota celicaнови [re: ludia]  
Авторpunky (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 16:40



da, vdigat, no ne tam kudeto tryabva, na niskite oboroti, ami na visokite.
duco, nameri si nyakude dobur strugar, i mu dai da ti izshlaifa mahovika, kolkoto poveche tezesh vzeme ot kraishtata, tolkova po-burzo shte nabira dvigatelyat!
kato svurshi, predi postavyane, tryabva da go balansirash zadulzitelno!



Тема Re: toyota celicaнови [re: punky]  
Авторduco (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 18:20



zna4i ne znam v bulgaria kude mogat da mi go balansirat mahovika puk ma e strah da ne preeba kolqnoviq val . za prekusvaneto kolata si go pravi kogato re6i obiknoveno kogato smaja gazta na 1 ili kogto smenqm na 2 skorost otvarqh toq dat4ik idealno 4ist e no sa mi pozminali tamponite na dvigatelq i ediniq marku4 deto vliza v dat4ika e leko pregunat dali kogato se nakloni dvigatelq ne se sguva suvsem moje li ot tova da zabiva zverski .Imam 4uvstvo 4e prekusva ot nqkva golqma glupost ili drebolia.


4ao duco



Тема Re: toyota celicaнови [re: duco]  
Авторduco 2 (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 04:28



a duco ko praish kazaha li ti za mahovika regi go s marka i nama problem As imam edna skoda 120 i samo si pravia eksperimenti s neia riazah sdravo ot kadeto mi padne i kolkoto moge glava, butala, mahovik i drugi efekta beshe mnogo goliam no za kratko taka 4e ako se napravi s marka i malko po to4no i to naistinska KOLA a ne kenef ste ima goliam efekt




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.