Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 03.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тойота дизелинови  
Автор Caмo Дизeл (нинджа)
Публикувано25.02.03 15:19



Колеги, можете ли да ми кажете какви дизели са слагани на Тойотите, дето сега вървят по 1000-3000 Евро и са до 1.8 л и 100 кс.?

Само Дизел


Тема Re: Тойота дизели [re: Caмo Дизeл]  
Авторlabrador (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 19:31



Много е неясно питането!Дай поне година,модел?Иначе стандартният модел
малко над 1800 кубика е 75 коня.Карам 5-6 години Corola 1.8 D и имам достатъчно наблюдения за този дизел.Мнението ми е че;най-добър е японският дизел,а между японските Toyota.



Тема Re: Тойота дизелинови [re: labrador]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 11:01



kolegata pravilno e kazal za toyota diezela,prosto e nai --dobar y za mene.bachta mi kara toyota hiace 2.4diesel,ve4e e na 300000km.,nishto ne e pipano po nego,a zimata paly ot raz,raboty tyxo y e pargav za bus.prosto chudesny diezeli. SAMO toyota diezeli.



Тема Re: Тойота дизелинови [re: labrador]  
Автор Caмo Дизeл (нинджа)
Публикувано26.02.03 12:51



Ами питам така, щото наистина само двигателят ме интересува и колата да може да се намери за споменатите цени. Корола 1,8 Д ги знам, карал съм малко такава, наистина много добър дизел, но както знаеш, е малко над 1800 кубика. Има ли други? Май Старлет имаше по-малък дизел. Много трудно се намира информация за японските дизели, затова се надявам да кажете нещо...

Само Дизел


Тема Re: Тойота дизелинови [re: Caмo Дизeл]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 13:13



mnogo ryadko se sre6tat dizelovi starleti.te sa 1.5 diezel,ama kolko konia ne znam.



Тема Re: Тойота дизелинови [re: Caмo Дизeл]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 13:39



nekade okolo 60koncheta e starleta1.5 diezel,kolega.



Тема Re: Тойота дизелинови [re: LEXUS]  
Авторlabrador (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 16:12



Мисля ,че мощност за дизелов двигател под 75 коня не е препоръчителна,независимо от теглото на купето.Не бива да забравяме,че това е модел от 80-те години и не можем да изискваме еластичност,пъргавина и икономичност като на новото поколение "комън рейл".Много ми е било неприятно когато с моята Корола и 4 човека в нея трябва да преценявам всяко
изпреварване.Въпреки това опитът ми с други марки дизелови автомобили ми показа ,че там положението е доста по-зле.Но колеги всичко си има цена.
С удоволствие си спомням как забравях, кога съм заредил:разходъд на 1,8 D
e 4,5-5,5 л/100,сега обаче гледам да не забравя да заредя защото карам
Карина Е 2,0 бензин 130 коня и разходът е 8-11 л/100,в зависимост от тежестта на крака.



Тема Re: Тойота дизелинови [re: LEXUS]  
Автор Toйoтa Фaнaтиk (Lexa)
Публикувано26.02.03 18:47



- 54 к.с.

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът.


Тема Re: Тойота дизелинови [re: labrador]  
Автор Caмo Дизeл (нинджа)
Публикувано28.02.03 09:36



Колега, съгласен съм, че е добре дизелът да е по-мощен. Аз лично карам 3 литра и 150 кс дизел. Питането ми обаче беше за малките дизели на Тойота.
Някой виждал ли е на живо дизелова Старлет 1443 ccm, 40 кВ (54 кс)?

Само Дизел


Тема Re: Тойота CARINA /labradorнови [re: labrador]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 11:43



e tova e carina!pargava ly e,dobre ly se darjy na patya.pitam te 6toto se 4udya s kvo da smenyavam moita corolla---daly s po--novata ili s carina.dobre li spira,kak e hidravlikata?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.