Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 04.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема TOYOTA SUPRA 750HP  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 19:09



Tova e edin link s edno filmche za Supra 750hp(bez komentar)http://www.mkiv.com/videoarchive/avi-mpg/junsupra_short.mpg (3.6MB)

Malko statistika za standartnata Supra 3.0Turbo(93-96god.) 330hp 0-100 - 5.1 sec., 2997cm3, 6 cyl. , 441 NM.
Za 750-kata moje da vidite kakvo pravi s 315-ki gumi na filmcheto.

za primer ste dam liubimeca na nemskite privurjenici Mercedes : CLK 55 360hp 5439cm3, 8cyl. 0-100 - 6 sec.



Тема Re: TOYOTA SUPRA 750HPнови [re: japan_car]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 11:53



abe ne znam za taya s 750kon4eta ,ama taya 3.0 turbo 330kon4eta mnogo barza byla!e tova ne go znaex.mnogo dobre sy ym go kazal na mercedesajiite.ot tya supri mercedesyte yzostavat SERYOZNO!



Тема Re: TOYOTA SUPRA 750HPнови [re: LEXUS]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 20:50



Absoliutno viarno! Kude Mercedes ste se konkurira s Toyota ili Lexus! Niama prosto Mercedes 3.0L koito da vurvi kolkoto Supra ili Acura NSX(3.0,3.2L ot 256 do 280k.s , 0-100 5,9sec max 280km/h), daje Nissan 300ZX(283k.s, 0-100 5.9sec). A otgore na tova i dvigatelite na iaponskite koli ne samo che sa po purgavi ami sa i po zdravi(izdrajlivi na golemi natovarvania).



Тема Абе и аз съм джап-фен, аманови [re: japan_car]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.03.03 15:25



на 8.3.2003 в Бургас неизвестно как подобна Супра (стандартна турбо, не 750 коня) бе изядена с парцалите от една Астра GSI....която дори и с подобренията си е измерена за 6.7 сек. до 100 ускорение. Провери си данните за стандартното изпълнение още веднъж !

UB40 !



Тема Re: Абе и аз съм джап-фен, аманови [re: jamie]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 18:12



Ne znam za kakva Astra stava vupros, moje bi za edna s nos sistema! Kakto i da e dannite sa 100% verni , osven ako ne govorim za Supra 3.0 sus svaleno turbo! Inache Astra i s nos i s tunning pak ne moje da drupne Supra! Supra-ta triabva da e bila bez Turbo i s avtomatichna 4-stepenna skorostna kutia za da ne vurvi tolkova inache ASTRATA niama nikakuv shans. Purvo ako priemem ,che astrata e pipana zdravo ima nos i t.n ,dvigatelia i e 2.0, na start moje da se napilva ama tuka zapochva da igrae goliama rolia vurtiastia moment, koito pri Suprata e dosta viskok, taka che i bez Turbo Suprata bie! Sega ti da ne govrish za starata Supra s digastite se farove, stoto tia e po slaba ot novata. Taka che kola s 6.7 sec uskorenie ne moje da bie OSOBENO na start Supra 330k.s ,koiato uskoriava za 5.1sec ot 0-100 . Starata Supra ia ima s 2.0 dvigatel s 210 k.s mostnost, no daje i tia ne moje da bude kakto kazvash ti "iziadena s parcalite ot edna Astra GSI"



Тема ASTRA GSI 16V bie TOYOTA SUPRA 3.0 TURBOнови [re: japan_car]  
АвторOPELmaniak (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 20:58



Abe japa_car ti be6e li v burgas?da skiva6 kak edna ASTRA 2.0 16 RASCEPVA EDNA KIRLIVA IAPONSKA KO6NICA nare4ena TOYOTA SUPRA 4e dvigatelia i be6e 3.0 litra 4e i TURBO ra4ka i be6e skorostnata kotia maniak ne be6e nito automatik nit ni6to be6e ra4ka.Vazmojno e da ti kaja 6tot e iaponsko i zatui zagina i godinata mu na proizvodstvo e 86 a astrata e 93



Тема Re: Абе и аз съм джап-фен, аманови [re: japan_car]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано22.03.03 21:21



Човеко не знам къде какво и как гледаш нооооо хич не си прав . Момчето което караше Астрата ми е авер и мога да ти кажа че тази кола си е абсолютно сериина даже и чип нема. Относно Супрата това беше тази на снимката 3000 турбо е 100%. Без да се обиждаш правя copy/paste на лога от mIRC в който показахме постинга ти на шофьора на Астрата .

<bega4a> zna4i
<bega4a> taia supra ot 8-mi e 265 konia
<TURBOmaniak> ne ve 210 bila
<TURBOmaniak> toz taka pi6e
<TURBOmaniak> ama ne verva 4e si ia bil :)))))
<bega4a> turboto i raboti i e na petar ptrov republikanskia po avtomobilizam
<bega4a> liatoto edna sa6tata pak ostana s mnoo otzad
<TURBOmaniak> kak 6e e na Petar Petrov bre
<TURBOmaniak> koi be6e tozi deto ia kara6e togas
<bega4a> zatova na toia profesor mojete da mu kajete da si go zavre odzad kato spori da doide da vidi selendura ne da mi pi6e to ot selo nema kak da vi TAKIVA PEDERASImnenito im e nevajno
<bega4a> kara6e ia mehanika mu
<bega4a> toia suhia
<bega4a> az ne znam kak
<bega4a> toni kopirai tova i mu go pusni tam pls
<TURBOmaniak> e 6to mehanika mu bre da ne sa izlaga toi li
<TURBOmaniak> heheheh ei sea baga4 :PPPP
<bega4a> |:)))
<bega4a> mersiMERSI
<bega4a> :)
<bega4a> VAI TOIA SELSKI PEDAL MNOO ME NATVARI
<TURBOmaniak> heheheh spoko ve i snimki 6e postna ei sea :)))))
<TURBOmaniak> da e dokumentirano
<TURBOmaniak> jalko 4e nema snimka na finala
<bega4a> videha go 5000 du6i
<bega4a> i liatoto videha pone 1000







Редактирано от TURBO Maniak на 22.03.03 21:48.



Тема Aman ot maniaci !нови [re: OPELmaniak]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано23.03.03 21:47



I ti li be ? Zaginala stoto bila Japs - gluposti na tyrkaleta :-)))
Are malko syobraziavane, a ?

UB40 !



Тема Smeshna ASTRAнови [re: TURBO Maniak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 12:50



Vijdam che tuka se izrazi nekav Opel maniac, koito si niama poniatie ot avtomobili!
1. Az sum dal harakteristiki za Supra novia model(330 hp),pri koiato Astra-ta moje da se radva ako ia vijda na horizonta pri start.
2.Toyota i Honda sa avtomobilite nomer edno v povecheto klasacii, obiknovenno obirat vsichki purvi mesta v svetovnite klasacii za kachestvo, zdravina, purgavina i t.n!
3.Vie ludi li ste da mi tvurdite che edna kirliva Astra GSI(150hp) ste mi drupne Supra, ako Suprata e skopena toest raboti na edin cilindar e Turboto spi dulbok sun togava Astrata ima niakakuv shans da drupne.
4. Malko statistika za nekompetentnite fenova na nemskite kochini!
Supra 86(GA70) 3000cm/3 230hp 330NM
Supra 89(E-GA70H-BJMVZ) 2000cm/3 210hp 280NM
Supra 89(E-MA70-BJMVZ) 3000cm/3 240hp 350NM
Supra 86(MA70) 3000cm/3 204hp
ASTRA GSI 2000cm/3 150hp
za 93 sum dal statistika!
5. 0-100km/h
ASTRA GSI 0-100 8.0sec.
SUPRA vzimam za primer uskorenieto na 86 Supra, za koiato tvurdish che e bila na starta: 0-100 6.3 sec.
Ne mi e iasno kak Astra koiato bila zavodski 150hp, ste drupne Supra kakvato i da e, kazvam pak edinstvenia nachin e Supra-ta da e s izduhal dvigatel. Prosto ne budete smeshni ,a vijte malko statistika i posle govorete, stoto i az moga da tvurda ,che fiat panda zavodska razmazva Astra GSI ama ste zvuchi malko smeshno,nali?! A za onia smeshnik deto razpravia, che japonskite koli sa koshnici moga samo da mu kaja, che e dosta zadrusten smotaniak ,koito si niama i poniatie ot avtomobili ,nali be fenche na Mercede, Audi i VW. Vzemi se pointeresuvai, konsultirai se, procheti malko literatura i posle pliui, che se izlagash kato kifladjia. Hodi gi razpraviai tia v detskata gradina tam moje i nekoe detence da ti poviarva, prosto ne gi govori tia raboti pred hora ,che ste ti se smeiat!

p.s Edna Honda CRX 1.6 VTEC ste poreje na start jestoko Astra-ta kamoli za Supra!



Тема Re: Smeshna ASTRAнови [re: japan_car]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано24.03.03 19:49



Сега.....моито момче скивай кво ще ти кажа....значи и аз съм голем фен на японските коли ноооо бех на гонката и не мога да си изкривя душата. Просто Астрата скъса трътката на Супрата и то не един ами два пъти, така че коментара е излишен. Също искам да ти кажа и друго не знам дали прочете предния ми постинг но тази кола не е на бай Сотир от село Калипетрово, ами е на състезател, т.е човек които кара на състезания и сигурно разбира малко повече от нас двамата взети заедно от коли . Постнах и снимки в предния си постинг така че там скиваш ква е точно колата, така като гледам не е некоя оръфана само като и видиш боята може да прецениш . И за мене обаче остана загадка защо така се получи нооооо факта си е факт. За това се правят гонки за да се сравнят колите в реални условия не само по книга нали така. Ако гледаме само книгите нема смисъл от гонки всичко ще е ясно от самосебе си. Не знам ноо такива хорица като теб които само се ровят в нета и четат списания без да имат нито една дръпка за гърба си немат никакво право на глас просто требе да стоят безмълвни защото на пистата нещата стават по малко по различен начин от колкото в списанията . Не знам дали имаш хабер как се кара кола със 300+кс и как въобще можеш да я вкараш в пътя ноооо просто това е доста трудно повервай ми . Просто за добро или лошо мноо хора беха свидетели на гонката както се скива от снимките така че нема смисал да се лъже във случая просто Опела би и това е, но за успокоение на страстите ще кажа че най бързата кола на тези гонки беше японска и беше Субару .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.