Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 18.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема RE: Subaru Driverнови [re: Subaru Driver]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 11:33



Absoliutno sum suglasen s teb "Subaru Driver" po otnoshenie na modelite na Subaru, prosto spora beshe ,che model 2003 Impreza 265k.s niama.
Spora veche ne e za tova dali konkretnata Astra e drupnala Supra(tova e fakt), a za tova dali Astra "bazov" model moje da drupne Supra "bazov" model.



Тема Re: За фенчето japan_carнови [re: TURBO Maniak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 14:04



Vijdam, che se opitvash da me draznish, no kakto i da e! Shte zapochna s tova ti mnenie.......За полир пастите и лаковете едно леко басче искаш ли . Ако според теб две коли на 400м са равни и аз взема и ошкуря едната за да и махна не само лака ами и боята според теб след това ако се дръпнат пак тази ошкурената ще падне ли или какво ще стане. Аз слагам пари че пак ще са си равни. Но ти сигурно ще кажеш че боядисаната ще дръпне поне 5 коли........Dva ednakvi 100% avtomobila niama. Zatova shte ti preporucham da napravish edin opit. Ako imash kude da izprobvash max. skorost na tvoita kola , napravi go. Sled kato vidish kolko si vdignal max. ,pastirai i polirai v niakoia avtomivka ili serviz i sled tova pak povtori sushtata procedura i sam shte vidish, che ima razlika.
Vijdam, che sam si zadavsh vuprosi ,na koito otgovariash ot moe ima, shte te pomolia da ne go pravish otnovo. Vijdal sum VEILSIDE tuning i na jivo MUGEN, koiato ako ne znaesh pravi edni ot nai-dobrite tuningi za Honda. Edna mnogo dobra tuning firma e APEXi(ne samo za tuning). Kakto razbrah ot "Subaru Driver" se ochakva prez tazi godina nov model STI 2003 300HP, taka che ne razbrah koi model STI 265hp e ot tazi godina?
.......Това че си шибнал някаква си Супра със 750кс в началото на темата и мноо мноо и се радваш дали не значи че незнаеш къде в нета можеш да намериш Супри и Скайлайни и то на видеота където правят 0-300 за около 13-15сек........Az sum ot Toyota club i moga da si "shibvam" ,kakto ti si izraziavash, niakakva si Supra 750hp. Ne sum tvurdial nikude, che tia e nai-dobrata iaponska kola. V mobile.de se prodavashe 999HP Supra s uskorenie ot 0-100 3.1sec i 0-200 za 6.4sec. Prosto vidiah filmcheto s tazi 750HP Supra i reshih da go pokaja na ostanalite fenove na Toyota, smiatam, che ne mi se surdiat zaradi tova. V kraia na kraishtata nikoi ne te kara na sila da gledash kakvito i da e temi v Toyota club. Kato ne ti haresva temata ,koiato sum postavil, ne ia gledai!



Тема Re: За фенчето japan_carнови [re: japan_car]  
АвторBMW338 (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 14:24



Ne smqtam da se mesq v va6ite sporove no samo za info
WRX STI ima 3 modifikacii - USA , JAP i EURO - 300 , 330 i 265hp tova 330hp mojete da go namerite i pod 280hp za6toto za JAP kolite se vodqt do 280hp imat tam nqkvi zabrani - ako iska6 moje6 da proveri6 i v SUBARU v BG - 265hp 195kw e versiqta zaradi emisiite .
Eto ti link kum subaru.de :
http://www.subaru.de/Seiten/Showroom/Impreza/TImp4WRXSTi.htm


2,0 l 4 Zylinder-Turbo-Boxermotor, 16V, 195 kW (265 PS)
E ako jivee6 v JAPAN ili USA normalno e da ne znae6 za skopenite evropeiski modeli



Тема Re: За фенчето japan_carнови [re: japan_car]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано12.04.03 14:44



Значи от линка който ти даде Subaru Driver не ти стана ясно дали има STI 2003 година така ли ???????? Ето ти точно URL-a за да не се мъчиш, защото гледам че или ти е трудно, или не искаш да признаеш че грешиш

. Относно това че си бил от Тойота клуб и можеш да правиш каквото си искаш, аз да те попитам клубна карта имаш ли и плащаш ли си редовно членския внос , защото гледам даже не си си направил труда да се регнеш във форумите на дира, а клуб Тойота е от клубовете на дира ако не си забелязал .

Все пак виж линка от предния ми постинг 100% нема да съжаляваш



Тема Krai na Temata!нови [re: TURBO Maniak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 15:47



Prestani da se pravish na znaesht! Zabeliaza li si ,che link-a ,koito si slojil e za model 2002? http://www.subaru.co.jp/impreza/sedan/03/index.html tozi e za 2003 i e za model STI, koito se ochakva na pazara i v niakuv sluchai ne e 265HP!
Kazah ,ti prestani da izopachavash dumite mi!
Ti pishesh........Относно това че си бил от Тойота клуб и можеш да правиш каквото си искаш, аз да те попитам клубна карта имаш ли и плащаш ли си редовно членския внос , защото гледам даже не си си направил труда да се регнеш във форумите на дира, а клуб Тойота е от клубовете на дира ако не си забелязал.......Az napisah v predishnia otgovor.........Az sum ot Toyota club i moga da si "shibvam" ,kakto ti si izraziavash, niakakva si Supra 750hp. Ne sum tvurdial nikude, che tia e nai-dobrata iaponska kola........Edinstveno kazvam, che moga i imam pravo i bez da sum registriran da slagam temi! Kude sum kazal, che moga da pravia kakvoto si iskam? Haide, nali si filolog, kaji?

p.s Pak li shte mi sporish, che link-a ,koito si slojil ne e na model 2002?
Mislia, che temata prikliuchi i ne smiatam, che poveche triabva da vodim niakakuv razgovor s teb, zashtoto razbrah, che niama smisal!



Тема Re: Krai na Temata!нови [re: japan_car]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано12.04.03 16:26



Ей смешник ами този линк

да не би да се отнася за 2006 година STI бе ааааааа. Ти как определи че линка ми е за 2002 не можах да разбера, ще ми обясниш ли или пак ще кажеш че съм сменял темата или някаква такава подобна простотия. STI от 2002 представлява това а не това . Според теб няма ли разлика между двете бе симпатяго. Знаеш ли хайде спри да пишеш че направо вече не знам кво да мисля за теб, най-са ми смешни малоумници които си немат грам представа от нещата пък спорят все едно са врели и кипели в тях.



Тема Re: Krai na Temata!нови [re: TURBO Maniak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 20:47



Toia spor niama krai, taka moje da go iskrame do nova godina. Viarvai si v kakvoto iskash, az poveche niama da se zanimavam s teb !



Тема Re: Krai na Temata!нови [re: japan_car]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано12.04.03 21:37



Еииииии опасен човек си еиииии така и не си призна поражението . Нищо те хората видеха до къде се простират знанията ти немаше смисъл да пишеш повече .



Тема Re: ASTRA GSI 16V bie TOYOTA SUPRA 3.0 TURBOнови [re: tanly]  
Авторbega4a (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 22:18



zna4i astrata e moq i kao nekoi ne verva i imatakava da doide da go drapna i nego tova ne e parvata takava supra deto ostava s mnoo zatva bratleta elate na 10-mai i 6te vidim kolko vi varvat kolicite



Тема Re: Krai na Temata!нови [re: TURBO Maniak]  
Автор|Garrett| (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 22:36



japan_cars , Заповядай в канал #streetracersbg , да обменим малко инфо гледам че много чуваш влака . Направо съм потресен от знания .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.