Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 09.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Falshiv start?нови [re: kiko]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано09.04.03 14:34



Абре хора, стига глупости бе направо вече немам думи за да ви обясня че колата си е оригинал поне за сега, има идея за тунинг но тя още е в процес на търсене и най-вече на пари, така че в момента Астрата си е оригинал, просто нема как да ви го докажа сега за съжаление елате на събора вземете си парички щом спорите и готово. Пак казвам за мен също не беше естествено Астрата да бие, но просто така стана това е и то два поредни пъти. Състоянието на Супрата не знам кво е обаче не беше съборетина в никакъв случай. Също така шофьора и не се оплака от нищо а само се чудеше защо така е станало и затова накара Астрата да се дръпнат още веднъж. След втората дръпка просто отиде и си паркира със наведена глава. В момента е ясно че квото и да говоря естествено никой нема да ми верва както не вервахте че от такава гонка резултата може да е точно такъв, но заповядайте на следващите стартове и ще се убедите сами.

Кико....батка.....аз съм бил като първолак, защо ли не видях някакво твое "професионално" обяснение на ситуацията аааааааааааа ?????????? Айде дай някакво предположение за тунинга на тази Астра, че да опъне таз Супра, айде чакам те. Защо толкова мноо злоба има в този клуб не знам, аз не влизам тук да се карам, ами само да видите вие самозабравилите се фенове на една марка коли че не само една фирма или държава произвеждат коли, има още доста доста такива даже и по-глупавите фирми като Опел.



Тема Re: Falshiv start?нови [re: TURBO Maniak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 14:43



Za kakvo da ti vodia Astra 16V taka i ne razbrah. Pak ne proumia ,che Astara-ta e pipana! Kolko hora ti go kazvat i ti pak ne vdiavash nishto(posle koi e laik). Aide kato ti e poznat "bega4a" neka napishe v foruma, che Astra-ta e bazov model! Kolkoto do laka ,da ti poiasnia za kakuv lak govoria i kakvo pravi suotvetno. Podobriava aerodinamikata na avtomobila i suprotivlenieto e po-malko. Ne sum kazval ,che CRX i Primera-ta biat Astrata ,samo kazah, che Astrata ne moje da gi drupne do 100km/h, kato se popraviam za Primera-ta. Sled purva predavka na Nissan-a(70km/h) Astrata zapochva da durpa Primera-ta, no ne s tolkova kolkoto pri Supra-ta. Kak da ti go dokaja da se vurna v minaloto i da snimam starta li?

p.s Tvoita Vectra li razkovaha taka zlobno s Impreza-ta?



Тема Re: Falshiv start?нови [re: japan_car]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано10.04.03 21:21



Не честно аз толкова мноо простотии от един човек изречени не бех чел скоро . Ти ме уби бре, какви са тези специални лакове кви са тези простотии. Ти измисли нов вид тунинг бре БРАВО требе да го патентоваш , явно мноо филми си гледал или си слушал коментари за Ф1 щото при тях се използва такъв лак за какъвто говориш ти . Както и да е и все пак не ми обясни какъв точно според теб е тунинга на тази скромна колица и какви характеристики очакваш ти от нея така както я гледаш . Айде направи се на разбирач и обясни на всички тук и на мен лаика , който се обяснява като първолак, за кво точно стаа въпрос щото така като глеам и чета май си по запознат от мен със тази Астюга.

По въпроса за Вектрата и Субаруто отговорът ми е да това е мойта кошница и аз карам(но съм мноо некадърен по рождение и не успех да бия втора което се чу от многоброините зрители които беха там, не че ако бех я бил щях да съм първи но поне немаше да ма разцепи толкоз зловещо). Само за информация искам да ти кажа че това Субару с което се гоних сега за втори път преди около две седмици разцепи едно чисто ново Субару WRX STI(265кс)2003 година на 400м със около 3 коли преднина така че требе да ти е ясно за ква точно кола стаа въпрос и с какъв тунинг след като тя оригинал е 218кс . Ако не верваш ей ти един URL там има малко снимки от събитието.



Чекай така и така съм почнал виж и тук :





Тук има малко видеота снимани от мен и брат ми със другата ни кола. Нали ти казах че имаме две коли дето да над 200кс.

Скивайте сега приятели значи това че ви се струвам малко олигофрен може и да е верно(може и да е нарочно), но защо не се запитате къде сте вие в момента и тогава да говорите и спорите във форумите като хабер си немате тук кой, кой е и с кво точно се занимава.

Хайде със здраве на всички и чекам отговор от japan_car за тунинга на Астрата и защо би Супрата ?????



Тема Re: Falshiv start?нови [re: TURBO Maniak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 01:00



Az ne sum vinoven, che do teb vestite pristigat s zakasnenie. Tova dali si chuval za lak ili ne si e tvoi problem! To v formula 1 Honda izpolzvashe purvo tam VTEC sistema, kato gledam ia montiraha i v CRX,Civic i t.n. Az ako biah gadatel shtiah da ti kaja i kakvo imash v japkata,no ne sum. Kak da ti kaja podobreniata po
Astra-ta? Suvetvam te otnovo, nali "bega4a" ti e priatel neka da doide i da kaje! Pitam ot edin mesec kakvo e praveno po Astrata, no toi ne kazva! Ot filma si lichi , che niama obshto s bazov model GSI. Subaru model 2003 niama WRX STI 265hp! Ima Impreza:
2.5 TS Sport Wagon
WRX Sport Wagon
2.5 RS Sedan
WRX Sedan
suotvetno ot 165hp do 227hp.
Vidiah i filmite deto si gi slojil. Na men mi se struva ,che begachkata ti e s gazova uredba, moje i da se burkam ,ti kaji? S tezi filmcheta kakvo iskash da mi pokajesh?
Ti pishesh:..........но защо не се запитате къде сте вие в момента и тогава да говорите и спорите във форумите като хабер си немате тук кой, кой е и с кво точно се занимава..........Ia mi obiasni kude sme v momenta i za koi tochno stava duma? Ti s kakvo se zanimavash tolkova? Da ne si Prezident na durjavata?Ili praktikuvash profesia Gazar?
Astra-ta zashto bi Suprata ? Otgovariam:
1.Astra-ta e prepraviana(koeto e bez sumnenie)
2.Supra-ta e s zaminal dvigatel
3.Turboto ne raboti
4.Toyota-ta e kara slab shofior
5.Supra-ta e samo s tabelka 3.0Turbo i nishto poveche
Tova sa niakoi ot veroiatnostite. Dai snimki na dvigatelite?Pone kato ne kazvate kakvo e praveno po Astra-ta daite da vidim dvigatelite na Supra-ta i Astra-ta. Po vunshnia vid i emblemi ne se opredelia kakvo se krie pod kapaka!
Naistina izglejda, che sum povechko zapoznat ot teb po otnoshenia na Astra 150hp, zashtoto mi pisna da povtariam na absoliuten nevej po otnoshenie na japan car, che 150hp mashina niama nikakuv shans sreshtu nad 200hp i to Supra 3.0Turbo. Pogledni kakvi gluposti pishesh v foruma. Ne razbra li, che chitava Supra 3.0T razcepva Astra GSI kato puten znak, a na visoki skorosti ia ostavia v minalo svursheno vreme. Chovek pak li da ti izbroiavam? OK!
Imash vartiasht moment, koito igrae ogromna rolia pri visoki skorosti. Razlika m/u dva avtomobila ot 100k.s e ogromna. Turboto razvurta po-dobre dvigatelia i kakvo li oshte ne. Tova beshe po temata standartna Astra i Supra.



Тема Re: Falshiv start?нови [re: japan_car]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано11.04.03 10:30



Ти значи си крайно незапознат освен със всичко друго и с японските автомобили Субару. Ето ти малко URL-и да се пообразоваш.







Значи дали бегачката ми е със газова или не може сам да разбереш ако извадиш някоя японска колица и заложиш парички на нея . Давай гледай какъв идеален шанс ти се отвори има мноо японски коли дето могат да бият моята бегачка(дано познаваш някой със такава щото гледам при теб важи поговорката "на гол гъз чифте пищови". Ти между другото имаш ли си хабер ква е точно тази бялата кола на видеотата или не . Скивам си голем хакер и зимаш инфото само от нета, съветвам те да се пообразоваш още малко. По професия не съм гъзар, но ако се даваха пари за това вервай ми щях това да бачкам . Като събереш парици за бърза колица повярвай ми и ти ще имаш по добро самочувствие.

Така и не разбрах пак какъв е тунинга на Астрата обаче. Снощи в чата пак говорихме с бега4а само че той като чуе за вашето смешно хейтърско форумче и му става весело и едновременно с това се ядосва на малоумните ви твърдения и изкази.

ПАК ТЕ ПИТАМ СПОРЕД ТЕБ КАКВО МОЖЕ ДА СЕ "ПИПНЕ" ПО ЕДИН ОПЕЛ АСТРА GSI 16V ЗА ДА УБИЕ ТОЙ НА ДВА ПЪТИ ЕДНА СУПРА С ТУРБО. Ако и този път не ми отговориш значи си още по голем ламер от този за който те мислих . Хайде сега сядай пред PC-то и пиши в GOOGLE "Астра GSI 16V tuning" и чети там за да си подготвен при следващия си постинг.



Тема Za Turbo Maniak-a!нови [re: TURBO Maniak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 14:57



Poneje me provokirash shte govoria bez zadrujki i s ne mnogo blagopriaten ton! Koi ne e zapoznat s iaponskite avtomobili,be smeshen! Vmestu da se rovish v "google" vlez v oficialnata stranica na Subaru, www.subaru.com i posle da mi kajesh kakvi modeli Impreza ima. Az sum triabvalo da subiram pari za burza kola, zashto togava kato si takuv goliam gazar karash vuzmojno nai-evtinata sportna modifikacia nad 200k.s "Vectra Turbo" i slagash gaz na Lancia-ta. Ili ti si selski gazar ot tipa horata da me vidiat kolko sum velik. To ne biaha ubidi ot vasha strana(ti i "bega4a"), che sum selski pederst, zaplahi ,che sthte me biete, nakraia ni zakopa i s tova, che si goliam razbirach po otnoshenie na japan cars. Ne razbiram, shtom az sum ot selo, zashto tuka vsichki umnici mi pishete na "mieko", tolkova te e obhvanala selskata idilia, che daje ne moje da se izraziavash pismeno na knijoven ezik. Poneje izpolzash pogovorkata, "на гол гъз чифте пищови", po otnoshenie na men, shte ti kaja slednoto moiat avtomobili struva povechko ot Vectra-ta ti, kolkoto i bolno da ti e! Bil sum se rovil kato haker v internet, ami ti i tova ne mojesh da napravish kato horata, kamoli da prochetesh linkovete ,koito si slojil v foruma. Za teb vaji pogovorkata az znam perfektno govorim i pismen "mieko" ezik, no za selo tova e dostatuchno! Ako izbivash kompleks za malocennost s avtomobila si ,tolkova po-zle za tab!Az ne iskam da stane edna goliama "ejba" tuk ,no ti ne spirash da provokirash. Za tova dali triabva az da se poobrazovam,purvo si kupi poredicata ot knijki "Az sum veche gimnazist" i se nauchi na bulgarski, a sled tova govori za obrazovanie. Pravilno ti biaha kazali da otvorish chitanka! Gluposta ti niama krai sus slednia unikalno tup vupros:"ПАК ТЕ ПИТАМ СПОРЕД ТЕБ КАКВО МОЖЕ ДА СЕ "ПИПНЕ" ПО ЕДИН ОПЕЛ АСТРА GSI 16V ЗА ДА УБИЕ ТОЙ НА ДВА ПЪТИ ЕДНА СУПРА С ТУРБО". Moiat otgovor e nishto.
Ne moje po niakuv nachin da se sloji sporten filtur,chip tuning,nova auspuhna generacia,druga injekcionna sistema,Turbo. Polirane na kolektor i shlaifane na val-a ne e vuzmojno, a da ne govorim za lakove i pasti, tiah gi izpolzvat samo v Formula 1, kakto kazvash ti! Prestani s glupovatite si izkazvania, che zaprilicha na gazar ot tipa "nabivam banichki s kiselo mliako po cial den".Ne che e losho, banichkata e hubavo neshto ama ne triabva da se prekaliava, ako estestveno mojesh da proumeesh kakvo iskam da ti kaja. Sedish v foruma i razpravish kakuv priatel ti e "bega4a", a kato te pitam neshto konkretno za Astra-ta ili ti kazvam da se konsultirash s nego vednaga otkloniavash temata! Bil se smial na gluposta ni! Neka doide v foruma i da se posmeem zaedno ili pak shte me biete?
.......Давай гледай какъв идеален шанс ти се отвори има мноо японски коли дето могат да бият моята бегачка(дано познаваш някой със такава щото гледам при теб важи поговорката "на гол гъз чифте пищови".........Kakvo da ti kaja! Ne iskam da navivam moite priateli da ti obesniavat kak se pecheliat 1000lv. za 5min", poradi prichinata, che ne se zanimavat s glupavi oblozi osobeno s nesriozni hora i pulni laici v oblasta na iaponskite avtomobili!

p.s Molia ostanalite ot foruma da me izviniat za grubia ezik



Тема Re: Za Turbo Maniak-a!нови [re: japan_car]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано11.04.03 21:28



Въобще не смятам да ти отговарям с тона с който ми пишеш ти , понеже не можеш да ме изнервиш, а по скоро си ми смешен . Значи понеже съм лайк както всички разбраха би ли ми обяснил какво значи Polirane na kolektor i shlaifane na val-a ne e vuzmojno, значи колектора ясен ама вала как точно го шлайфаш и с ква цел не мога да разбера , сигурно ако ще сменяш лагерите със ремонтни знам ли ти ще ни кажеш аз не разбирам само питам . Това за миекото писане нема да го коментирам това просто издава колко бесен си ти с момента и как добре съм успял да ти вляза под кожата. Но така е то при толкова простотии написани от теб просто немаше как друго яче да реагирам. Още един може би за теб тъп въпрос, но как разбра момко че Ланчиата ми е с газова уредба, аз понеже не разбирам днес ходих в един сервиз и там ми се изсмяха, казаха ми ти си луд нема газова тази кола бре пък аз им викам не бре в нета един дето мноо чува петела така ми каза че имала и аз за туи съм тук за да попитам, щото карам на бензин пък ако е имала газова значи мноо съм се набутал . Освен това що се отнася до Субаруто и твоето твърдение че немало 2003 година STI то това надмина и най смелите ми очаквания относно това колко си незапознат със тази марка japan cars както ти сам се изразяваш. Ето ти още един линк в който хората предлагат 2003 WRX STI

, хайде аз ти изкарах сума ти линкове дето има STI пък ти само един където още го нема. Дай още малко линкове където да пише че нема STI 2003 или най добре пиши e-mail на фирмата за да видиш че съм прав а ти за пореден път грешиш . Ако найстина имаш авери с яки японски коли давай ги.........слагаме пари и идвам да ми ги вземеш че да си купиш още една "по скъпа от моите" японска колица , ако не по добре си трай защото чак във USA разбраха че човека с ник japan_car хабер си нема от устройство и поддръжка на автомобила и следва принципа "моята кола.....най-готската....другите да го духат"



Тема Re: Za Turbo Maniak-a!нови [re: TURBO Maniak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 00:33



Edna greshka sum dopusnal, kazal sum "val" vmestu "glava",ne znam zashto sum go napisal, sluchva se, no ti neprekusnato se chudish za kakvo da se zahvanesh. Neka ti obesnia za kakvo ,s kakva cel se shlaifa glavata, moje i tova da ne znaesh.
Kato shlaifash glavata na motora se uvelichava kompresiata, zashtoto se namaliava praznia obem i suotvetno se povishava moshtnosta na dvigatelia.
.......Още един може би за теб тъп въпрос, но как разбра момко че Ланчиата ми е с газова уредба, аз понеже не разбирам днес ходих в един сервиз и там ми се изсмяха.......Kato ne razbirash ot avtomobili , zashto izraziavash mnenia po avtomobilni vuprosi? Pitah te dali kolata ti e s gazova uredba, no ti ne mi kaza! Sega razbrah zashto, prosto ne si znael! Za tvoe svedenie www.subaru.com e oficialna stranica na Subaru. Predpolaga se, che tam ot Subaru suobshtavat koi sa im novite modeli. A tova, che ti gledash niakakvi dilarski i nemski stranici si e tvoi problem. Plius tova az da sum se hvalil kakva kola karam? Ne, nali? Niakoga da sum kazval "моята кола.....най-готската....другите да го духат" ,ako obichash ne me zlepostaviai pred ostanalite s pulni izmislici i spri da pishesh gluposti po moi adres! Ne smiatam da povtariam vuprosite si kum teb, zashtoto niama smisal! Ti prosto si kovesh na edno miasto , pravish se na raseian i ne otgovariash konkretno!
........чак във USA разбраха че човека с ник japan_car хабер си нема от устройство и поддръжка на автомобила......Ne se li izhvurliash malko s tova si tvurdenie? Koi sa tezi hora ot USA?Zashtoto az ne vijdam takiva v foruma da me atakuvat s mnenia kato tvoite!

p.s Raziasniha li ti maistorite za kakvo slujat lakove i polir pasti?



Тема Re: Za Turbo Maniak-a!нови [re: japan_car]  
АвторSubaru Driver (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 07:23



www.subaru.com е официална страница на Субару за САЩ. Тъй като не всички модели както на Субару така и на други марки се продават на американскиа пазар, затова ги и няма в страницата им. Относно Импреса тя тук в момента се предлага в 2 модификации - RS 2.5 165 hp i WRX 2.0 турбо 227 hp. Към края на лятото предстои да излезне и новата Impreza WRX STi 2.5 turbo 300 hp.
А иначе официална страница на Субару е:
www.subaru.co.jp

Между другото чудя ви се какъв е този безсмислен спор дето водите, то и аз съм фен за японските коли ма чак пък толкова да се вживявям, случва се така, че не винаги побеждава по бързата кола и фактори и причини за това колкото щеш.



Тема За фенчето japan_carнови [re: japan_car]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано12.04.03 10:41



Subaru Driver благодаря ти за наврененната и правилна според мен намеса. Japan_car-чо разгледа ли сайта бре ???????? Има ли STI 2003 бре или все още не. Кажи тук на всички, че поне да признаеш поне едно поражение във един от споровете ни. Признай си "не разбирам от бързи коли" и това е. Това че си шибнал някаква си Супра със 750кс в началото на темата и мноо мноо и се радваш дали не значи че незнаеш къде в нета можеш да намериш Супри и Скайлайни и то на видеота където правят 0-300 за около 13-15сек. Май не си наясно мноо мноо......е добре аз понеже съм japan cars лайк ще ти кажа има едно сайтче

посети го и виж малко наистина супер бързи колици на каквито аз съм фен(макар че моите коли са далеч на светлинни години от тези ) и тогава пак напиши една тема със заглавие "Тази Супра от предната тема не била май най-бързата ". Ти чувал ли си за фирми като JUN или TOP SECRET които правят най-якия тунинг на японските резачки, май тези фирми са ти убягнали нещо не знам . Кви претенции тогава имаш че си фен на японските коли като грам инфо немаш за тях(е може би само за моделите с мощност до 100кс че и за тях не е сигурно даже). Виж какво мой пак ти казвам личи си че си СУПЕР незапознат със материята отнасяща се до бързите коли така че си признай по-добре това не е срамно, по-лошо е да говориш простотиите от рода на "специални лакове" за Астрата или "случайно" да се объркаш и да "шлайфаш вала" без той да има нужда от тази ти намеса . И друго искам да ти кажа фенче, Ланчията ми нема газова, не е имала и никога нема да има, това че капачката на резервоара ти е заприличала на капачка за уредба не значи че е това, ами значи че даже не си си направил труда да скиваш некоя снимка в нета за да видиш че всички Ланчии Делта Интеграле ЕВО са със такива капачки а не със вратичка. Но пак взех много да ти обяснявам пък нали и не съм разбирал така че спирам .

P.S За полир пастите и лаковете едно леко басче искаш ли . Ако според теб две коли на 400м са равни и аз взема и ошкуря едната за да и махна не само лака ами и боята според теб след това ако се дръпнат пак тази ошкурената ще падне ли или какво ще стане. Аз слагам пари че пак ще са си равни. Но ти сигурно ще кажеш че боядисаната ще дръпне поне 5 коли




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.