Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 09.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Falshiv start?нови [re: kiko]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано08.04.03 01:34



Ето го видеото, сървъра се е бил е..л нещо и затова преди линка не бачкаше.





Тема Re: Falshiv start?нови [re: japan_car]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано08.04.03 01:38



Грешиш мой човек , специално за теб пак поствам URL-a на филма който го немало и гонката била излислена , просто се забавиха малко нещата но важното е че вече всичко е ОК.





Тема Re: Falshiv start?нови [re: TURBO Maniak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 12:37



Kude e celia film? Daite da vidim ne samo starta ami i ostanaloto ot sustezanieto! A kato gledam na filma taia Astrata e pipana zverski. Az li se luja ili toia nabiva nos-a oste na niski predavki?



Тема Re: Falshiv start?нови [re: japan_car]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано08.04.03 13:17



Ами изглежда се лъжеш защото тази кола нема абсолютно ама абсолютно нищо правено, камоли НОС. Освен това върви наравно със една такава същата Астра ама сливенска, така че такива набивания на НОС-ове и темподобни глупости ги забрави. Ела на следващите (този път официални със полиция даже) гонки на 10 май в Бургас със сигурност Астрата ще е там (момчето си е от Бургас), Супрата също ще е там пак ще се пуснат специално заради теб ако искаш, пък дано момчето със Супрата да ти даде на теб да караш за да видиш че когато се наредиш на старта нещата не са като в manual-a на колите. И какъв цял филм искаш, това малко ли е кво още искаш да видиш как момчето със Супрата се чудеше кво е станало ли или и аз не знам ти кажи. Нима си мислиш че и след това ковто видя всички тук които спорехме лъжем, пък и видя колко мноо хора имаше така че ако не беше верно все някой щеше да се намери да каже как точно е било.



Тема Re: Falshiv start?нови [re: TURBO Maniak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 15:41



Az ne sporia koi kogo e drupnal. Ama prestani s tia gluposti, che po Astrata nishto ne e pipano, mnogo dobre znam kak vurvi Astra GSI i moga da ti kaja , che tazi Astra niama nishto obshto s bazov model. Astrata e ismukana do kraen predel za da uskoriava taka.



Тема Re: Falshiv start?нови [re: japan_car]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано08.04.03 23:22



Готов ли си да заложиш пари на думите си, аз съм готов да заложа колкото кажеш за това че съм прав. Както ти казах Астрата е абсолютен 100% оригинал и върви на равно със други такива Астри 16V (разбира се читави а не некои супер оръфани дараци).



Тема Re: Falshiv start?нови [re: TURBO Maniak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 01:03



Na tebe pari li ti se gubiat? Shto govorish gluposti? Estestveno ,che sum gotov da se obzaloja na kolkoto kajesh. Tuka horata ti kazaha , che kolata e s tuning ,s specialen lak ,s izcialo nova auspuhna generacia i kakvo li oshte ne! Vzemi misli malko predi da govorish. Sled malko shte mi kajesh, che Golf 2 1.8GTI razmazva Subaru Impresa WRX! Zavodska Astra ne moje da bie na start do 100km/h:
Honda CRX 1.6 124hp
Nissan Primera 2.0eGT 150hp(4 vrati sedan)
Ia pomisli malko, po taia tvoita logika CRX-a i Primera-ta triabva da porejat na start Supra 3.0 Turbo!
Ti na koi sviat jiveesh? Mislish si , che nemskite avtomobili sa nai-golemite begachki na sveta li? Izglejda ne si se kachval v iaponska kola.
Da te osvedomia malko! Znaesh li, che vartiashtia moment na Astra 150hp e puti po malko ot tozi na Supra 3.0Turbo? A dali sushto znaesh, che vurtiashtia moment igrae goliama rolia pri visoki skorosti? Kolkoto i da izcejdash ot edin dvulitrov motor HP pak ne mojesh da dobiesh takuv vurtiasht moment kato na avtomobil s 3 litrov motor s turbo kompresor i to na Toyota Supra. Plius tova mi e interesno sled 220km/h koi kogo shte drupne, Astra-ta ili Supra-ta? Tui kato na zavodska Astra max. skorost i e 220km/h +/- 10km( v zavisimost ot usloviata), a po tvoita logika sigurno max. skorost na Supra-ta e pod 200, nali?
Pak ti kazvam vidiah kak vurvi tazi Astra, vijdal sum kak vurvi i zapazena Astra GSI 150HP sus sporten filtur, koeto e pravi obshto okolo 154HP i moga da ti kaja ,che niama nishto obshto v uskoreniata mejdu dvete! Konsultirai se s veshti lica, koito razbirat ot avtomobili i shte ti kajat sushtoto ,koeto ti kazah i az.



Тема Re: Falshiv start?нови [re: japan_car]  
Автор TURBO Maniak (streetracer)
Публикувано09.04.03 08:10



Явно ти си голем лаик в областа на гонките(не на автомобилите, личи си че за това си чел некои друг сайт), но само искам да ти предложа едно без да коментирам поредния ти постинг, искам да си всемеш 1000лв и да намериш една нормална Астра 16V и на 10-ти да дойдеш в Бургас да направим облога като толкова мноо спориш(щото по-горе спореше че даже и Астрата да била супер мноо пипана пак немала абсолютно никакъв шанс), ако спечелиш ще ти платя освен 1000-дата лева също така и разходите по пътя. Пак ти казвам на видеото можеш само да видиш кои е първи и кои втори а не да прецениш кои как точно върви. Отново ще ти кажа Астрата е съвсем серийна даже един прост чип нема да не говорим за други простотии. Ако можеш да ни светнеш кво друго може да се направи със такава кола ще ти бъда мноо благодарен. Пак ти казвам момчето(bega4a) ми е авер и знам как му върви колата, гонил съм се със нея и съм се возил, даже сме я замервали с моя G-Tech PRO последния път в Бургас точно след гонката със Супрата. И незнам кви са тези "компетентковци", които толкова смело заявиха че колата била "мноо пипана", нека да ни обяснят от къде точно имат тази информация и да бъдат малко по-подробни, щото наистина на теб в момента по ти изнася тази Астрюга да е пипана а не оригинална. Ааааа тука скивам си писал спортен филтър, еееее и тази има такъв, ама не знам може вече да е задръстен, така че за да е по честно ако има облог го махаме и готово. Освен това казваш че била със "s specialen lak" кво значи пък туй , че нещо не можех да стопля. И генерацията и е оригиналната без катализатора, както на мноо други коли, но в никакъв случай не е спортна генерация, само задното гърне май беше нещо от по-бучащите ама това нема значение, незнам дали знаеш но от целата генерация то е най-маловажното.

И дай да не се джавкаме аз просто споря пак ти казвам за конкретния случай. Не съм виждал мноо такива Супри на гонките(тази е единствената даже ) и не знам как точно вървят, и за мен е нормално Супрата да бие но в този случай падна и то два поредни пъти. Освен това скивам си писал за още две колици дето според теб Астрата ще падне от тях, съветвам те да не говориш ами да го докажеш. Намирай ги тези коли вземи си достатъчно пари и идвай на 10-ти да видим колко си сериозем, не да пълним форумите със безмислени спорове. Аз мога да кажа че и Трабант ще бие Супрата, ама не съм луд да се обзалагам.



Тема Do sporeshtiteнови [re: TURBO Maniak]  
Автор karadjata (непознат)
Публикувано09.04.03 11:39



Edno stana qsno - Astrata opyna Suprata na starta vijda se mnogo qsno. Ne razbiram samo za kakvo e spora - dali e tuningovana kolata ili naistina tazi Supra ne vyrvi kakto trqbva. Zashtoto edna seriina Astra moje samo da vidi stopovete na Suprata (ako e chista kakto kazva Turbo maniak Suprata e rabotila ili na 2 ili na 3 cilindyra za da se poluchi tazi razlika na starta ).
A dali e barana tazi Astra moje da kaje samo sobstwenika - Hriqstiqn Rusew (bega4a). Zashto ne vzemete da mu se obadite i da go pitate i GSM moga da vi dam.
BTW: Govorih s chovek, koito ne samo chete sajtowe, no po cql den byrnika iz kolite Burgazlii go znaqt (ima serviz v G.Ezerovo ili Dolno beshe) ta toi kaza che naistina e barana kolicata. Naj-malkoto za koeto garantira e chip-a i generaciqta - 3 cola nerajdaveika. Eto ti obshto: 150+10+3= 163 HP minimum.




Тема Re: Falshiv start?нови [re: TURBO Maniak]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 12:00



TURBO izkazvaneto ti otnosno podobreniata na kolite sa tolkova nekompetetni,kato na parvoklasnik.V tozi forum ima samo seriozni hora.Ne se izlagai taka.Naivnite ti dumi za nepipanata astra prosto ne varviat!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.