Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 27.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Kvo da kupia sega, a?нови  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 12:47



Pichove vzeh knijka tiq dni kato si misleh che tova shte e trudnoto - ama ne. Sega stoq i razlistvam niakvi vestnici i spisaniq s ideata da nameria podhodqshtata za men kola - uvi ne mi se otdava. Za kachestvoto na nemskite i japonskite vozila e jasno zatova shte e edno ot dvete. Ne mi e jasno obache koe e po izgodno za poddrujka. Toyota Carina E 2.0i Combi mnogo mi haresva /za razlika ot cenata i/ ta ako niqkoj ima takava shte sum mu blagodaren da me otkrehne za + i - na tova neshto. Ako moje da mi kajete i godishnata poddrujka /priblizitelno/ pri normalno karane. Ot mnogoto obqvi sum otsql slednite:

VW Golf 3 Variant 1.8i - 1994
VW Passat 1.8i Combi - 1995
Audi 80 B4 Avant - 1994
Toyota Carina E Combi -1996
Ford Mondeo 1.8i Combi- 1995

Kakvo shte kajete za vuzmojnostite. Ako ima drugi marki/modeli koito si zaslujavat - kazvajte.



Тема Re: Kvo da kupia sega, a?нови [re: Novak]  
Автор Jp (мушмурок)
Публикувано21.11.02 00:23



Pri vsi4ki polojenia TOYOTAta. Moje i dr Japonski avtomobil. Koito se e ka4il na Japan kola trudno ste j smeni s druga. Az imam Mondeo i u4udvasto,ama sam dovolen,samo4e ako bese TOYOTA sam siguren 4e nestata koito sam smenil po kolata vednaz niama da gi mislia ve4e.



Тема Re: Kvo da kupia sega, a?нови [re: Novak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 09:32



Po-dobra ot iaponskata kola nadali ima. Ako iskash kola koiato da e purgava, ikonomichna,mnogo zdrava to tova e Honda Civic1.3, 1.4, 1.5,1.6, 1.6 VTEC , Honda Accord 2.0IS, Toyota corolla(vsichki), Toyota Avensis 1.6, 1.8, 2.0, Mitsubishi Colt1.3, 1.6, Mitsubishi Pajero2.5TD, Nissan Primera(nai-evtinata iaponska na pazara, 1.6(90k.s), 2.0(115k.s) 2.0GT(150k.s) ).Edni ot kalpavite sa Audi(tromava, harchi mnogo, losha skorostna kutia i t.n), VW (selski gradski avtomobil, durven ,ne ikonomichen, slabo napraven), Ford ne podleji na komentar, tova e vuzmojno nai, ama nai kalpavia nemski avtomobil(mnogo slabo okachvane, kuc dvigatel i t.n). Iaponskia dvigatel izdurja 300-400 000 km na pulna ruchka. Okachvaneto se troshi mnogo riadko i ako nesto se schupi to niama da e goliamo.
Ako karash normalno iaponskia avtomobil ne podleji na remont pone 5 godini.
Razlikata mejdu nemskia(evropeiskia) i japonskia avtomobil e ogromna. Nemcite sa mnogo nazad ot iaponcite!
1.Hohda
2.Toyota
3.Mitsubishi
4.Subaru
5.Nissan
6.Mazda

Super luksozni
1.LEXUS



Тема Re: Kvo da kupia sega, a?нови [re: Novak]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 13:35



Mi kato si wzel knizhka tia dni wzemi pokaraj kolata na bashta ti 1 godina! hem shte spasish nowata kola ot draskotini i dr. nedaj si bozhe, hem i opit shte ponatrupash! Abe kato shofior na 2 dni se kachish na 100hp rezachka naprawo kazhi da se mestia na 3000km ot tebe!

umnata ej!




Тема Tova e problemaнови [re: DLCl]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 09:43



Napulno si prav che kato nov shofior - mlad i zelen trqbva da poruchkam nqkoq po evtina kola ta da se specializiram bez mnogo jertvi
Problema e che az sum purviq v semejstvoto... daje v familiqta s knijka t.e. nqma ot kude da zavleka nqkoq troshka da treniram.
Tuk stava napecheno shtoto iskam da si kupq kola kqto hem da e zdrava i da ne q vodq na serviz chesto hem da e evtina i s evtina poddrujka. Kakto razbrah ot avtomobilnoto mi lutane takova neshto nqma, ili e zdrava, komfortna i dobre izpipana t.e. Made in Japan ili e evtina i s lesna poddrujka t.e. povecheto ot ostanalite.
Aide sega mi kajete kakvo se pravi v tova polojenie



Тема Re: Tova e problemaнови [re: Novak]  
АвторDunlop (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 17:40



Zavisi kakvo se razbira pod evtina poddryzhka. Za nmen tova e kolata da se chupi po malko. Predpochitam vednyzh na dve tri godini da se nalaga smjana na neshto, dori i po-skypo, otkolkoto vseki meces da pipam tova i onova za po 20 ili 30 kinta.



Тема Imenno...нови [re: Dunlop]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 23:56



Tochno tova i az imam v predvid. Takava kola si tursq



Тема Re: Kvo da kupia sega, a?нови [re: Novak]  
АвторDunlop (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 18:47



Nqmam preki vpechatleniq ot Carina, no kato imam predvid kakva e nadezhdnostta na Corolla i Camry, edva li shte sgreshish, ako se nasochish natam. Vjarno, po-skuchni sa ot mashinite na VAG. Oshte poveche , che e naj-nova ot tezi, koito si izbroil. Mnogo li e strashna razlikata v parite?



Тема Razlika opredeleno imashe!нови [re: Dunlop]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 21:50



Carinata beshe nai-skupa ot vsichkite - suvsem skromnite 9 000 lv.
No tq otpadna ot izbora - otidohme s edin priqtel ogledahme q i beshe qasno che e na pone 200 000km a ne na 91 000km kakto pisheshe v obqvata. Vtoro beshe posusipana otvutre - sledi ot fasove po tapiceriqta, obeleno tablo, pedali i volan, izobshto mnogo beshe karana tazi kola. Inache beshe idealniq za men izbor - vs. eksrtri, kombi /shtoto tyrsq semejna kola/, '96 godina, haresvami kak izglejda ... abe vsichko deto tyrsq.
Sega sledvam politikata da tyrsq zapazen japonski avtomobili za okolo 5000-5500lv. Raznite tam VW, Ford i dr. euro tarataiki zasega ne gi poglejdam.
Edinstvenoto koeto zasega mi se struva nai-udachno za tezi pari e nqkoe Mitsubishi Galant 1.8/2.0 ili Mazda 626 ot '93. Misleh si i za Nissan Primera ama chetoh nqkoi pritesnitelni neshta za neq ta se razkolebah silno.



Тема Re: Razlika opredeleno imashe!нови [re: Novak]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано06.12.02 00:04



Какво ще кажеш за това предложение за ГАЛАНТ 2.0 :






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.