Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 14.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Kvo da kupia sega, a?  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 12:47



Pichove vzeh knijka tiq dni kato si misleh che tova shte e trudnoto - ama ne. Sega stoq i razlistvam niakvi vestnici i spisaniq s ideata da nameria podhodqshtata za men kola - uvi ne mi se otdava. Za kachestvoto na nemskite i japonskite vozila e jasno zatova shte e edno ot dvete. Ne mi e jasno obache koe e po izgodno za poddrujka. Toyota Carina E 2.0i Combi mnogo mi haresva /za razlika ot cenata i/ ta ako niqkoj ima takava shte sum mu blagodaren da me otkrehne za + i - na tova neshto. Ako moje da mi kajete i godishnata poddrujka /priblizitelno/ pri normalno karane. Ot mnogoto obqvi sum otsql slednite:

VW Golf 3 Variant 1.8i - 1994
VW Passat 1.8i Combi - 1995
Audi 80 B4 Avant - 1994
Toyota Carina E Combi -1996
Ford Mondeo 1.8i Combi- 1995

Kakvo shte kajete za vuzmojnostite. Ako ima drugi marki/modeli koito si zaslujavat - kazvajte.



Тема Re: Kvo da kupia sega, a?нови [re: Novak]  
Автор Jp (мушмурок)
Публикувано21.11.02 00:23



Pri vsi4ki polojenia TOYOTAta. Moje i dr Japonski avtomobil. Koito se e ka4il na Japan kola trudno ste j smeni s druga. Az imam Mondeo i u4udvasto,ama sam dovolen,samo4e ako bese TOYOTA sam siguren 4e nestata koito sam smenil po kolata vednaz niama da gi mislia ve4e.



Тема Re: Kvo da kupia sega, a?нови [re: Novak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 09:32



Po-dobra ot iaponskata kola nadali ima. Ako iskash kola koiato da e purgava, ikonomichna,mnogo zdrava to tova e Honda Civic1.3, 1.4, 1.5,1.6, 1.6 VTEC , Honda Accord 2.0IS, Toyota corolla(vsichki), Toyota Avensis 1.6, 1.8, 2.0, Mitsubishi Colt1.3, 1.6, Mitsubishi Pajero2.5TD, Nissan Primera(nai-evtinata iaponska na pazara, 1.6(90k.s), 2.0(115k.s) 2.0GT(150k.s) ).Edni ot kalpavite sa Audi(tromava, harchi mnogo, losha skorostna kutia i t.n), VW (selski gradski avtomobil, durven ,ne ikonomichen, slabo napraven), Ford ne podleji na komentar, tova e vuzmojno nai, ama nai kalpavia nemski avtomobil(mnogo slabo okachvane, kuc dvigatel i t.n). Iaponskia dvigatel izdurja 300-400 000 km na pulna ruchka. Okachvaneto se troshi mnogo riadko i ako nesto se schupi to niama da e goliamo.
Ako karash normalno iaponskia avtomobil ne podleji na remont pone 5 godini.
Razlikata mejdu nemskia(evropeiskia) i japonskia avtomobil e ogromna. Nemcite sa mnogo nazad ot iaponcite!
1.Hohda
2.Toyota
3.Mitsubishi
4.Subaru
5.Nissan
6.Mazda

Super luksozni
1.LEXUS



Тема Re: Kvo da kupia sega, a?нови [re: Novak]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 13:35



Mi kato si wzel knizhka tia dni wzemi pokaraj kolata na bashta ti 1 godina! hem shte spasish nowata kola ot draskotini i dr. nedaj si bozhe, hem i opit shte ponatrupash! Abe kato shofior na 2 dni se kachish na 100hp rezachka naprawo kazhi da se mestia na 3000km ot tebe!

umnata ej!




Тема Tova e problemaнови [re: DLCl]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 09:43



Napulno si prav che kato nov shofior - mlad i zelen trqbva da poruchkam nqkoq po evtina kola ta da se specializiram bez mnogo jertvi
Problema e che az sum purviq v semejstvoto... daje v familiqta s knijka t.e. nqma ot kude da zavleka nqkoq troshka da treniram.
Tuk stava napecheno shtoto iskam da si kupq kola kqto hem da e zdrava i da ne q vodq na serviz chesto hem da e evtina i s evtina poddrujka. Kakto razbrah ot avtomobilnoto mi lutane takova neshto nqma, ili e zdrava, komfortna i dobre izpipana t.e. Made in Japan ili e evtina i s lesna poddrujka t.e. povecheto ot ostanalite.
Aide sega mi kajete kakvo se pravi v tova polojenie



Тема Re: Tova e problemaнови [re: Novak]  
АвторDunlop (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 17:40



Zavisi kakvo se razbira pod evtina poddryzhka. Za nmen tova e kolata da se chupi po malko. Predpochitam vednyzh na dve tri godini da se nalaga smjana na neshto, dori i po-skypo, otkolkoto vseki meces da pipam tova i onova za po 20 ili 30 kinta.



Тема Imenno...нови [re: Dunlop]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 23:56



Tochno tova i az imam v predvid. Takava kola si tursq



Тема Re: Kvo da kupia sega, a?нови [re: Novak]  
АвторDunlop (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 18:47



Nqmam preki vpechatleniq ot Carina, no kato imam predvid kakva e nadezhdnostta na Corolla i Camry, edva li shte sgreshish, ako se nasochish natam. Vjarno, po-skuchni sa ot mashinite na VAG. Oshte poveche , che e naj-nova ot tezi, koito si izbroil. Mnogo li e strashna razlikata v parite?



Тема Razlika opredeleno imashe!нови [re: Dunlop]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 21:50



Carinata beshe nai-skupa ot vsichkite - suvsem skromnite 9 000 lv.
No tq otpadna ot izbora - otidohme s edin priqtel ogledahme q i beshe qasno che e na pone 200 000km a ne na 91 000km kakto pisheshe v obqvata. Vtoro beshe posusipana otvutre - sledi ot fasove po tapiceriqta, obeleno tablo, pedali i volan, izobshto mnogo beshe karana tazi kola. Inache beshe idealniq za men izbor - vs. eksrtri, kombi /shtoto tyrsq semejna kola/, '96 godina, haresvami kak izglejda ... abe vsichko deto tyrsq.
Sega sledvam politikata da tyrsq zapazen japonski avtomobili za okolo 5000-5500lv. Raznite tam VW, Ford i dr. euro tarataiki zasega ne gi poglejdam.
Edinstvenoto koeto zasega mi se struva nai-udachno za tezi pari e nqkoe Mitsubishi Galant 1.8/2.0 ili Mazda 626 ot '93. Misleh si i za Nissan Primera ama chetoh nqkoi pritesnitelni neshta za neq ta se razkolebah silno.



Тема Re: Razlika opredeleno imashe!нови [re: Novak]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано06.12.02 00:04



Какво ще кажеш за това предложение за ГАЛАНТ 2.0 :





Тема Re: Razlika opredeleno imashe!нови [re: ADH-Honda]  
АвторDunlop (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 02:54



Това е 11-12 годишна кола, все пак. Мицубишитата са добри, докато станат на 7-8 години. После много много от тях почват да пушат като Трабантчета. Ако километрите са му точни трябва да се видят и полуоските.



Тема Re: Kvo da kupia sega, a?нови [re: Novak]  
Автор del_sol_fen (ThePhotographer)
Публикувано06.12.02 09:38



ABe vzimai ot teia koli samo ako e , Audito-ako e samo v Dobro sustoianie,
inache pomisli za Toyota i Honda, v nashto semeistvo imame 3 Toyoti i 1(moita) honda, super sa i ultra-zdravi ei
inache samo Audito mi haresa ot teia deto izbroi
P.S. tva e moe mnenie de, ti plashtash, nezabraviai!!!

Si Power - Wona Go !!!


Тема Re: Kvo da kupia sega, a?нови [re: japan_car]  
Автор del_sol_fen (ThePhotographer)
Публикувано06.12.02 09:40



ti tva za Audi dobre li si da go prikaash bre???? tochno B4 sa super i po-burzi ot povecheto Civic-i, puk i sa moshtni, nezabraviai, na koiato i da e skorost durpa, ne e Civic 100 konia ei, glupusti prikaash

Si Power - Wona Go !!!


Тема Rqduk sluchaj: pari ima - kola nqmaнови [re: Novak]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 21:06



S razdqlata na prilichna suma $ sum se primiril, ama ot blizo 1 mesec ne sum vidql nishto svestno koeto da si zaslujava. Parite sa gotovi, ama ne sa chak tolkova che da vzema edna Honda Accord 2.0i i da se uspokoq.
Merci za predlojenieto ADH ama toq Galant mi e malko starichuk, kakto otbelqzaha veche. I az oglejdam Galantite v momenta i si mislq za nqkoj ot 93 shtoto za 94 ne go dokarvame
Mislq si i za Mazda 626 ot 93 ama chakam da subera mneniq ot klub Mazda.
Tova e za sega - turseneto produljava i qvno chakaneto mu e majkata



Тема Re: Rqduk sluchaj: pari ima - kola nqmaнови [re: Novak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 12:12



Ima edin v chata ,koito opredeleno ne razbira ot avtomobili stom kazva, che audi B4 varvi poveche ot Honda. Purvo da se informira Honda 1.8 ViTEC 125kw kak vurvi i posle da mi kaje audi 1.8 s kakuv dvigatel vurvi taka??? Kakto i da e. Vse pak pomagame na NOVAK da si kupi dobur avtomobil i zatova ste ti pomogna malko pak s info. Primera e ne losh avtomobil, edinstvenia problem e angrenajnata veriga(ne e s remak) prosto tia e slaboto miasto na Primera susto na 200.000-250.000km moje da dade problem sus sinhronizator na 5-ta predavka. Tova sum go nabliudaval vurhu Primera karana zverski v bg okolo 280000km. 1.6 (90k.s) harchi smeseno okolo 7-7.2 gradsko- izvungradsko(50:50). Ot Toyota az lichno sum mnogo dovolen- ne se troshat izdurjat strasni natovarvania na dvigatela i okachvaneto- abe obsto vzeto niama chupene. I sega davam ti primer ot moe lichno nabliudenie mejdu Audi i Toyota- chastite za Audi A 4 sa 3 do 4 puti po-visoki ot Toyota primer: nakrainik za toyota 40 do 50 lv, a za A4 130lv. Plius tova nemskite koli ne durjat na golemi natovarvania. Ot lichen opit sled 20000km karane na nemski avtomobil na ruchka mu izbih gumichki na klapanite izbih garnituri i skapah suidinitel susto sinhronizatori na 2 ot predavkite zaminaha. Japonskata kakto i da e gazish niama chupene na dvigatela- tova e unikalnoto na japonskite. A do kolkoto beshe spomenata ,che se chupi okachvaneto na Mitsubishi Galant- tova e viarno(za model 94 god)obiknoveno s 6cyl. 2.0 dvigatel, no pod chupene tova e nosachi i nakrainici, koito struvat 200 lv. komplekta, kolkoto nakrainik i polovina za A4. Honda e drugo nivo japonska- unikalna po vsichki paragrafi- dvigatel, okachvane i edin ot nai ikonomichnite v klasa si.Toyota susto e strashno zdrava, no ne chak tolkova tehnologichna spriamo Honda inache spriamo VW, Ford, Audi e 5 klasi otgore. Lichno za men edin ot nai slabite avtomobili v momenta e Mercedes. Purvo novite davat problemi v elektronikata i novata E-klasa (model2003) ima nechoveshki razhod na gorivo.Obsto vzeto sled nemskia ford drugia avtomobil koito ne ti preporuchvam e Mercedes. Eto sravni Mercedes novata E klasa s Lexus GS300(sreden klas Lexus) Emi niama baza za sravnenie po toia paragraf Mercedes izostava s 10 godini ot Lexus(Toyota motor corporation). I taka ako iskash naistina zdrava kola si vzemi Toyota ili Honda. A i Primerata za cenata si ne e nikak losha(strashno udobna za karane osobeno na dulgo ot lichen opit go kazvam). Ako te interesuva nesto konkretno za niakoia kola pitai me!



Тема Re: Rqduk sluchaj: pari ima - kola nqmaнови [re: japan_car]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано08.12.02 14:53





Мдам - B18C5 - който се слагаше на Европейските CIVIC 6-а генерация (AERODECK/5 врати хечбек) !!! Е, само една корекция - не е 125, a 124 kW - 169 hp Така го водят де

Но, и това не е върха Да речем - B18C6 - 1.8 DOHC VTEC - 140 kW/ 190 konq Това вече е върха



Тема Re: Rqduk sluchaj: pari ima - kola nqmaнови [re: ADH-Honda]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 20:13



E da ama 190-kata go slagat samo na integra ako govorim za 1.8 i mislia che susto na civic coupe ama ne sum 100% siguren. Vuprosa mi beshe ADH-Honda, che po nikakav nachin ne moje da se sravniava audi s honda po prostata prichina, che Audi sa na 10-ki godini zad Honda.



Тема Golqma rabota ste, ei !!!нови [re: Novak]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 22:53



Pichove chestno kazano bih si kupil Toyota ili Honda samo zaradi fakta che vsichki ot toq club vzimat neshtata prisurce i vednaga sa gotovi da pomognat. No da preminen na vuprosa za japonskiq auto-hardware ... hodih da gledam edno Mitsubishi Galant 1.8i ot 94 /pone taka beshe obqveno/ ama se okaza che maj e po-starichko. Nali ima razni tam VIN kodove deto moje da se razbere poveche za kolata - ta ako nqko znae za Mitsubishi kude da gledam shte sum mnogo blagodaren.
Japan_Car shte se vuzpolzvam ot predlojenieto za vuprosi - interesuva me Mazda 626 2.0i 16V ot '93 shto za kola e na fona na ostanalite kato Mitsubishi Galant 1.8i-2.0i ot 93-94, Honda Civic 1.5i 16V ot 93-94, Nissan Primera 2.0i ot ~93.
Ako imash ot spomenatite vozila, koito sa s shodni ekstri i sustoqnie /i $ razbira se/ koe da predpocheta?

PS: Kajete za info i VIN na Mazda, Honda i Nissan kude da gledam.
Blagodaren sum mnogo na vsichki koito mi pomagat da se orientiram v avtomobilniq svqt. Kato se sdobiq s kola budete gotovi da pijnem po edno, dvee...triiiiii..... abe kolko pihme



Тема Re: Golqma rabota ste, ei !!!нови [re: Novak]  
Автор Jp (мушмурок)
Публикувано09.12.02 00:22



Otnosno VIN proveri v- www.autobaza.pl vavezdas nomera i izliza kade,koga e proizvedena i tn.... Losoto e 4e ne vsi4ki Japonski koli izlizat ama probvai.
Za tova 626, Galant,Primera ili Civic, na koeto i da se spres ste si dovolen. To Civic e po-malak klas ot ostanalite,te sa s Accord ''ednoklasnici''
Imam priateli s vsi4kite marki, ot vsi4kite problemi s motora ima samo Mitsubisito na men mi haresvat, ama mai tozi 1.8 ne e nai-nadezdnia Dvama sa s Primeri i dvamata samo sarniri sa smeniali i konsumativi. 626 sasto ne mu e sazdavala problemi s izkliu4enie na nekvi vtulki po oka4vaneto, tazi Mazda bese mnogo la4ena, ama naskoro j prodade, ina4e stiah da vi svarza.



Тема Merci Jpнови [re: Jp]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано09.12.02 13:40



Thaks za adresa Jp.

Interesuvame i drugo - Mazdata koqto shte gledam e s AGU a sum chuval che na injektornite koli AGU-to trqbva da e specialno. Tova AGU e nai-obiknovenno, znachi li tova che kolata moje da e osakatena nqkaksi. Ako e osakatena trudno li se opravq i kolko moje da struva.



Тема Re: Merci Jpнови [re: Novak]  
АвторJp (Нерегистриран)
Публикувано09.12.02 15:17



Dano ti svarsi rabota tozi sait.
Ama za AGUto neznam v tazi oblast ne sam vest. Na moita iskah da slagam i v firmata mi obiasniavaha nesto 4e stavalo i s po-obiknovenna, ama ako iskam s sigurnost da niama grizi triabvalo da e s vpraskvane v kolektornite trabi. Dup4el se vsmuk.kolektor i tam slagat nekva diuza.... A nai dobre s 4 diuzi napravo v cilindrite, ama ednoto 1500Lv a drugoto okolo 2800Lv.
Moje da pusnes edna tema v klub AGU, tam ima razbirasti.



Тема Otgovor!!!нови [re: Novak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 11:18



Mazda 626 2.0 16v ne e losha,no ne i nai-dobroto. Galant 1.8 HB GLI zdrav dvigatel, vurvi dosta, gradski razhod okolo 10 izvun grada okolo 6, mnogo dobra kola. Civic po vsichki paragrafi otlichen. Ikonomichen, zdrav, abe perfekten, no ne tolkova komforten kolkoto Galant ili 626. Civic-a pri 1.5 90 k.s dvigatel durpa za 10.2 ot 0-100. max speed 180. Primera-ta e za predpochitane pred 626, poneje e dosta dobra po povecheto paragrafi, a i 2.0 vurvi mnogo dovolno e ne kato 2.0GT, no dosta dobre za 115 k.s.,ima Primeri s fabrichni gazovi uredbi, ako vzimash primera injekcion tursi takava, poneje pulnite injekcioni ne turpat gaz, toest moje na okolo 50000km karane na gaz da zapushish diuzi, osobeno ako karash samo na gaz. Za gaz idealnoto reshenie e Primera 1.6 (90k.s). Kato nai- dobur ,no i po skup spriamo Primerata e Civic-a(osobeno za grada), no ako si tvurdo reshil da karash na gaz vzemi si karburatorna(Primera 1.6). Znachi ot vsichkite izbroeni Primer-ta e nai evtina, Civic-a e nai-tehnologichen, a Galant-a e po komforten.



Тема Re: Otgovor!!!нови [re: japan_car]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 20:32



Blagodaren sum ti za infoto Japan_car. Naj-veroqtno v kraq na tazi sedmica shte hodq da gledam Mazdata i edin Galant 1.8i 16V ot 94 ta da dobiq predstava za tqh. Edinstvenoto koeto lipsva na Civica ta da go haresam izcqlo e che mqma ABS /pone tezi koito gledam nqmat/. Tova za injection i AGU e pritesnitelno shtoto Mazdata e s AGU ta znae li chovek. A za tova dali e zapushena duza kak moje da se razbere i ako e taka slojno/skupo li e da se opravi?
Aide za sega chao che me boli glava ot kombinaciqta - sutrin staj, vecher koli.



Тема Re: Otgovor!!!нови [re: Novak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 09:38



Ako kolata vurvi i pali na benzin znachi niama problem toest vsichko e ok. Kaji kolko gi prodavat Mitsubishi-to ,Mazda-ta i Civic-a? I s plateni mita li sa?



Тема Pazarski list s ceniнови [re: japan_car]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 12:49



Tova za sega e moqt list za pazaruvane ot kojto trqbva da izbera:

1. Mazda 626 2.0i 16V ot 93
Cena 5900lv.
Probeg - 130 000km
Ekstri - ABS, servo, el. stukla, el. ogledala, centralno zakl., shibedah, Airbag, AGU, leti djanti, alarma, imobilaiser, stereo.

2. Mitsubishi Galant 1.8i 16V ot 94
Cena - 6000lv.
Probeg - ? /ne sum pital, shte q gledam v chetvurtuk sutrinta/.
Ekstri - ABS, servo, el. stukla, el. ogledala, Airbag /za air-a ne sum siguren/.

3. Toyota Carina E 2.0i ot 94
Cena - 6500lv.
Probeg - 90 000km
Ekstri - ABS, servo, el. stukla, el. ogledala, Airbag.

Dnes sledobed sum se razbral da gledam Carina-ta ta shte vidim. Tq e imala klimatik, kojto e mahnat ta se chudq dali taq procedura ne e osakatila kolata po nqkakuv nachin?
Galant-ta shte go gledam utre sutrinta. Toj za sega e nai-neqsen shtoto choveka e ot provinciqta i ne sme govorili mnogo ama utre sutrinta sme se razbrali da dojde v Sofiq. Drugo za Galant-ta e che e na invalid, koeto mi e mnogo neqsno kakvo shte pravim ako izbora se padne na nego.
Mazda-ta za sujelenie sushto e ot provinciqta i ochakvam do kraq na sedmicata da se razberem koga tochno shte q gledam.
Civicite za sega sa nastrana - dokato svursha s pazarskiq list. Puk ako nishto ne haresam ot po-gorniq klas shte ogledam pak i Civicite.



Тема Zabravih za mitataнови [re: japan_car]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 12:54



Vsichkite sa otdavna vneseni - nqma mita. Za Carinata choveka kazva che e kupuvana ot magazin tuka. Ama az se sumnqvam prez 94 da e imalo magazin na Toyota v BG ili drug magazin ot kudeto da kupish nova Toyota /ili gresha?/.



Тема Re: Zabravih za mitataнови [re: Novak]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано11.12.02 22:54



Дай моля те оферти за СИВИците !!!

Какви са - 3 или 4 врати ?

Разправи за тях !!!



Тема Izbrah - Galant 1.8i 16Vнови [re: ADH-Honda]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 00:40



Neka Vi kaja kak proteche dneshniq mi den. Ami nakratko - vuprosniq Galant 1.8i 16V ot 07.1993 go vodihme na chicho doktor. Po tochno na dvama doktori. Purvo go pogledna edin poznat - obsht pregled. Posle serviza na Mitsubishi v SBA-Gorublqne - pak obsht pregled, vdignaha go da proverqt okachvaneto i kakvoto ima za gledane otdolu, nakraq test na elektronikata /ABS, Injection, Airbag, ECU....vsichko koeto se gleda s testera.
Epikriza: Kolata ne e cvete /edva li i bi mogla kakto e na 10 godini/. Osnoven problem - preden desen nosach /maj beshe goren, a moje i dvata/ sa za smqna. Sushtoto i na lqvoto kolelo no oshte v zarodish. Radiatora e pochnal ot starost da se roni /ne e udrqn/. Trqbva da se stegne dqsnoto zadno okacvane che koleloto ima maluk luft. V serviza na Mitsubishi se uchudi choveka che imalo malko rujda tuk-tam kaza che cqlata kolata e preboqdisvana za tova /ama dobre e boqdisana/. Testa na ECU, ABS... vsichko e OK. Kolata ne e udrqna /pone ne tolkova che da se otrazi na neshto/.
Utre shte opravqme dokumentite i shte q vodim na oshte edin SERVIZ /tochno taka - stanaha 3/. Tam shte reciklirat sharnirite na nosachite. Shtoto ne moje da se smeni samo sharnira a se smenq celiq nosach t.e. 300lv na nosach /Mitsubishi kvo da go pravish/. Neznam sled taq procedura kolko shte izkara ama za sega nqma drug nachin.
Kakto razbirate rabotata e seriozna, shte se pusna po naklonenata ploskost ili moje bi shte imam kusmet koj znae. Dori i sled tretiq serviz sumnenieto shte ostane. Abe kojto se pree...., kojto ne e da si chaka reda .

PS: ADH, za Civicite neznam kakvo da ti kaja - parite sa kato na Galanta, 93-94, sedan, 1.5i 16V, nqma ABS, nqma Airbag. Puk i kato vidqh Galanta kolko e lachen /nai-veroqtno shtoto e boqdisvan/ s vsichko bez klimatik - zabravih za Civicite /moje i da e greshka ama choveshtinka/.

Za sega tolkova kato vzema kljuchovete i vrutna edno krugche ili kvadratche pak shte pisha.



Тема Re: Izbrah - Galant 1.8i 16Vнови [re: Novak]  
Автор Toйoтa Фaнaтиk (Lexa)
Публикувано13.12.02 13:07



Нали Галант е внесен на инвалид?
Какво ще правиш?
Карина '94 гледал ли си?
Ако състоянието на карината е добро, при всички положения е по-добрия избор дори с малко повече пари. Не забравяй че Карината една от най-здравите коли в Европа, което не може да се каже за Галанта.
Аз видях тая карина 97 комби в Горубляне за 9 хил лв. Скъпичко обаче е много добре екипирана.

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът.


Тема Re: Izbrah - Galant 1.8i 16Vнови [re: Novak]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 13:58



:)) stiskam palci!
Neznam za teb li stawa duma, no da pitam-
ti sluchajno shte hodish li na Giulechica /ili kakto e imeto na selceto tam/ na 20.12??? shtot ako e taka snoshti triabwashe i ti da prisystwash :))/



Тема Re: Izbrah - Galant 1.8i 16Vнови [re: Novak]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано14.12.02 01:26



Айде - честито да е



Тема Do Novakнови [re: Novak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано14.12.02 12:09



Neznam kakvi sa tia ceni deto sa ti kazali v Mitsubishi, ama na nas 2-ta nosacha i 2ta sharnira ni struvaha 200lv(obache ne v mitsubishi serviz). Taka che moita preporuka e da ne si kupuvash chasti ot mitsubishi stoto ste se izrusish zdravo.



Тема Nosachiнови [re: japan_car]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано17.12.02 17:35



Mersi za pozdravleniqta. Az oshte ne sum imal vreme da pokaram novata pridobivka po dulgo ta da i se poradvam a puk i ima tova onova za stqgane.
Qsno che v Mitsubishi cenite sa ekstra. Neznam samo kato si kupq chasti ot drugade kolko shte izkarat. Malko sravnenie na cenite za vunshni manshoni na karetata naprimer: Ratola - 99 lv; KSD - 15 lv. Ili puk radiator Ratola - 721 lv; KSD - 350 lv. Izobshto neznam tova kakvo trqbva da znachi - che originalnite chasti sa 2-5 po zdravi ili che v Ratola ti otrqzvat glavata do glezenite. Ako nqkoj e zapoznat s servizite i japonskite chasti neka kaje kak stoi vuprosa cena/kachestvo. Ot predishni postingi znam za serviza na Kajan za Honda. Nqkoj znae li telefona da gi pitam i za Galanta.



Тема Re: Nosachiнови [re: Novak]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано18.12.02 12:33



За сервизи - там където се намира KSD - около него трябва да има сервиз за ХОНДА - това е сервиза на САШО ОМБРЕ ! Главно, с ХОНДИ се заниамват, но мисля (не съм сигурен) че се занимават и с други марки Японски автомобили

Или иди и ги питай или звънни директно във сервиза : 02 720 542

PS: В момента БАШ МАЙСТОРА (който е собственик на сервиза) - САШО ОМБРЕ е извън България, та не знам дали могат сега точно да ти обърнат внимание, но.......все пак пробвай

УСПЕХ



Тема Merci ADHнови [re: ADH-Honda]  
АвторNovak (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 16:31



Telefonite sa polezno neshto.



Тема Re: Merci ADHнови [re: Novak]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 18:11



Pravi e v serviza na Honda deto ti kaza adh honda stoto serviza ne e nikak losh,a i Mitsubishi praviat tam. Chastite niama nujda da gi vzimash ot ratola, razlikata v kachestvoto na chastite ne e goliama.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.