Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 25.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Promosija ....нови  
Авторgo6ko (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 09:42



Njakoi znae li podrobnosti za promosijata kojato se vurti po vesnisite. 2000 lv za bri4ka ....
kakvi modeli predlagat??
kakvi sa lizingovite uslovija?!
p.s. Kak mo6e da njamat site seriozna firma zanimavashta se s avtomobili?!???



Тема Re: Promosija ....нови [re: go6ko]  
АвторEm. (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 12:05



www.venci.bg



Тема Re: Promosija ....нови [re: Em.]  
АвторToyota-V.Tyrnovo (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 16:36



Promociqta se vkluchva v slednoto :
Pri zakupuvane na avtomobil Avensis i pri predstavqne na document za brakuvan avtomobil sled 26.10.2002 (avtomobilyt moje da e brakuvan i na drugo ime), firmata pravi 2000 lv. otstypka ot cenata. Pri zakupuvane na Corolla - 1 400 lv., a za Yaris - 1 000. Promociqta vaji i pri razsrocheno izplashtane na avtomobilite. Usloviqta sa ot 1 do 4 godini krediten plan i 20% minimalna pyrvonachalna vnoska.
Cenata na Yaris Base 1.0 kub.sm - 5 vrati e 16 960 lv.
Corolla H/B 1.4 (97hp) - 25 000 lw. sys vsichki ekstri.
Avensis 1.6 (110hp) sdn - 28 000 lv.
Cenite sa pri keshova prodajba, s napravena promocionalna otstypka.
Poveche informaciq vinagi mojete da poluchite na tel. 062/601-333 (V.Tyrnovo) ili 066/ 810811 (Gabrovo).



Тема Alo dalaverkov [re: Toyota-V.Tyrnovo]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано06.11.02 06:59



Ti ne mi davati telefoni ,ami mi kazi koga dilyrite na Toyota vyv BG sha zemat da si obuchat kato horata personala ,pisna mi samo oplakvaniq da slusam ot sicki predstavetili predimno na iaponki vyv BG...



Тема Re: Alo dalaverkovнови [re: LordDigital]  
АвторSales guy (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 13:41



Vasha milost Lord Digital, ako imate konkretni zabelejki, molia spodelete gi, za da mojem da poopravim neshtata.



Тема Re: Alo dalaverkovнови [re: Sales guy]  
Автор Toйoтa Фaнaтиk (Lexa)
Публикувано08.11.02 21:40



Забележки са много към софийския сервиз:
Персонал в повече случаи не е много учтив
Персонал не е достаточно квалифициран, хубаво че те сами го казват, поне не лъжат
Тъй като Вие се вързахте да оправяте нещата моля обърнете внимание за следното:
.незавъртени болтове и несвързани кабели и други недодовъвшани неща доставка на части и ремонтни работи са сравнително бавни. Всичко това се компенсира донякъде се по-ниска цена, която пак се успя да се увеличи през август.
свит асортимент на предлаганите модели
Няма короли, дизел, Ланд круизер 100 дизел, дори не предлагат Ярис с новия дизелов двигател 1,4.
Авенсис Комби дизел няма, няма и Комби Линеа Сол дизел,
Сега се предлага двугодишен модел на Авенсис за 28000 лв, като преди 1.5 години се предлагаше за 27000. Така или иначе все още Тойота продава на загуба коли в Европа, независимо че по-малка загуба от други японски производители. Устарял Ярис също едва ли ще привлече много покупатели, а за надценена Корола отстъпка от цената трудно ще промени настроение на клиенти.
Много добре че се появи човек , който може да пооправи нещата

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът

Редактирано от Toйoтa Фaнaтиk на 08.11.02 21:43.



Тема Re: Alo dalaverkovнови [re: Sales guy]  
Автор Toйoтa Фaнaтиk (Lexa)
Публикувано09.11.02 12:38



Ще бъде много добре , ако смените момиче, което отговаря на телефона на сервиза. Не е научена да говори с клиентите.
А , и време да започнате да продавате 2-литров Авенсис ... и Камри.

Успех, в новото начинание, Sales Guy.

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.