Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 09.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ford Немска марка ??нови [re: eViL]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано27.01.03 22:58



риеми нещата така - Аз пиша за нещата как ги мисля, чувствам, преживал и т.н. > неща от които имам опит - 1.85м Българин, около 125 кг, затова как се чувствам в различни коли правени от "кинта и двайсе високо човече" и как се чувствам като се возя/карам в коли правени от "немец" ! Тези неща за първи клас, втори клас и т.н. - Аз не ги засягам ТУК ! Не затова съм дошъл да говоря - коя в кой клас е по-добра ! Аз съм казал по-нагоре в кое как се чувтсвам, съпоставил съм различните автомобили между които имам опит и правя ЗАКЛЮЧЕНИЕ ! А, това че твоето заключение, демек твоето мнение по въпроса НЕ съвпада с моето такова - НЯМА ПРОБЛЕМ, ЗДРАВЕ ДА Е Аз не съм дошъл тук да обеждавам някой си в нещо, просто съм дошъл да си кажа мнението и точка.

Аз не съм казал че ФОРД е немска марка ! Аз изказвам мнение от НЕМСКИ ФОРД-ове Демек, Фордове произведени в Германия.

Относно това дали ми вярваш или не на изказванията ми дали се оповават на личен опит - твое право Никой НЕзадължавам да ми вярва



Тема Re: Ford Немска марка ??нови [re: eViL]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 23:35



Uj se pravish, che razbirash ot koli puk mi razpraviash ,che iaponchetata si pravili koli prednaznacheni za tehnia si pazar. Ne znam ama vij po Statite i Kanada kolko hora karat Honda , ot sreden klas sporten (street) avtomobil Civic-a e edin ot nai tachenite plius tova e sred purvite mesta otnosno sigurnosta. I vzemi vij na koe miasto po prodajbi e Toyota v sveta i dali veche horata ne predpochitat da se kachat v Lexus (praven ot 1,20m choveche-kakto kazvash) ot kolkoto v drug nemski avtomobil napraven ot 120kg. kolbasar. Po tvoita logika kolkoto edin chovek e po tejuk, po debel i po visok to suotvetno e po dobur konstruktor, tova mi zvuchi kato mnogo neseriozno zakliuchenie. A ne znam kakvo mi spomenavash Passat i Golf, ta tova sa koli s izkliuchitelna durvena vozia, napravo izcialo durveni to napravo kakto kazvash praveni ot 120kg. nemski kolbasar. Purvo se kachi v iaponska kola, pokarai ia malko, informirai se kakvi modeli ima Honda,Toyota...
i posle govori. I silno se sumniavam che si se kachval v Civic kakto kazvash, stoto ako se beshe kachval nadali steshe da pravish takuv komentar. Ako govorim za klas naroden avtomobil to tova e samo edin Volkswagen- narodna kola i po princip tia e bila prednaznachena osnovno za nemskia pazar. Taka che da ne sravniavame edna ot goliamite nemski karuci VW Golf s Honda Civic, prosto Golfa e mnogo po nisak klas i po kachestvo na materialite i po zdravina ot tehnicheska gledna tochka i po dizain.



Тема Re: Ford Немска марка ??нови [re: japan_car]  
Автор eViL (Drivers wanted)
Публикувано30.01.03 06:34



Виж ся:
1-во никъде не съм казал че Голф е по-добър от Сивик!! Просто казах че е несериозно да се сравнява мястото отпред с автомобили от друг клас!
цитирам се:
"И сега немога да се съглася поради личен опит че един Сивик може да предложи повече място отпред от Пасат.. ?? или от C-класа или от А4 или от 3-ка на БМВ !! няма място за сравнение виж можеш да сравняваш мястото отпред на Сивика с Голф, А3.., но с коли които не са в класа на Сивика дълбоко се съмнявам че говориш от личен опит..:) "
2-ро относно големината на на японците и височината на немците беше просто шега, но явно някой няма чувство за хумор..
Сега няма спор че возията на голфа не е кой знае каква.., но чак пък дървена не е, а в сравнение със Сивика наистина не съм се возил толкова много в Сивик (само два пъти) за да дам компететно мнение относно возията, но за мястото отпред съм съгласен че предлага повече място от Голф, но не и от Пасат, 3-ка на БМВ, C-класа нито пък от А4 това ми беше мисълта. Ако мислиш че трябва да поставим Сивика и Голфа в различен клас значи не аз съм незапознатия. Какъв клас според теб е Сивика ? клас Хонда ? Също не съм съгласен че Сивика е по-здрав от Голфа от техническа гледна точка, защото техническата гледна точка може да е всякаква от гледна точка ходова част, от гледна точка двигател и т.н. съгласи се че Сивика по продажби неможе да се опре на Голф-а ! Голфа в класа си по продажби е номер 1-но. Сега да не ми наскачате с Тойота колко милиона продала да като модел Корола е продала най-много автомобили, но има много разновидности Короли, седан хечбек, комби и т.н... докато в клас хечбек голфа е пръв по продажби. Но щом е най-продаваната кола не значи че е най-добрата разбира се, но всичко е комплексно..:))
Относно за това че VW е народна кола...вече много много не върви това определение (защото извади напоследък модели, които могат да съперничат дори с Лексус, S Класа, 7-ци, 8-ци и т.н. пример - Фаетон също и Тоурег за SUV пазара.) Така че VW е един от най-големите автомобилни производители в света също и Хонда, Тойота са много големи, но лично аз съм привърженик повече на Мазда и Мицубиши от японските (това си е мое лично мнение) Та VW може и да си е създал мнение за народна кола според мен това е автомобилен производител, който присъства във всеки един сегмент от автомобилния пазар (вече) и малко трудно би му се дало определението Народна кола може би по му ходи Всякаква кола:)).



Тема Re: Ford Немска марка ??нови [re: eViL]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 10:58



Ne razbrah, che e shega za japoncite,ok niama problem! Obache ne mi sravniavai Lexus s VW, ama niama model koito da go supostavish! Ne si se kachval v Lexus, kato se kachish ste vidish za kakvo stava vupros. Daje A8 ne mojesh da go sravniavash osobeno puk ako govorim za Lexus-i sled 98 tam puk vuobste ne stava i duma za sravnenie, prosto e smeshno! Mercedesa e kude po nadolu v klasaciite spriamo Lexus, ta kamoli za VW da govorim. Ta kolkoto do Golf samo da ne kazvame ,che ima zdrav dvigatel. Az dvigatel kato GTI 16V po burzo izduhvast ot nego ne sum vijdal, pone kato lichno nabliudenie moga da tvurda za toia dvigatel, che ako tova e zdrav sporten dvigatel to togava ne znam kakvo da govorim za VW kato firma togava. Kolkoto do Civic, ne znam koia druga firma za koli pravi po zdravi dvigateli, po purgavi i po ikonomichni. Na Civic-a dvigatelia e mnogo po zdrav mojesh da prochetesh malko literatura v internet i ste vidish. Ili karai Golf posle Civic i sam ste se ubedish v tova.



Тема Re: Ford Немска марка ??нови [re: eViL]  
Автор Toйoтa Фaнaтиk (Lexa)
Публикувано31.01.03 21:10



Tойота една от най големите корпорации в света!

http://www.fortune.com/fortune/global500/industrysnapshot/0,15133,38,00.html
активи и печалби за 2001 година са:
Toyota Motor 120,814.4 ............ 4,925.1
Volkswagen 79,287.3 ............ 2,610.4 38
Honda Motor 58,882.0 ............ 2,900.8 38

За период от 1966 година, когато дебютира първото поколение Corolla, продадени са повече от 30 милиона Короли. Съгласен, концерн
Volkswagen радикално не променя външноста на Голфове, като експлуатира удачни стилни решения, въплотени още в първото поколение на Volkswagen Golf през 1974 г. От тогава са продадени около 22 млн. Голфа.
Toyota Motor е трети производител по количество продукция.

А защо М-с А класа се намира в Голф-класа, като той е малко по-дълъг от Ярис? И Ярис има повече вътрешно пространство от А-класта. 4 баскетболиста безпроблемно се събират в Ярис.

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът

Редактирано от Toйoтa Фaнaтиk на 31.01.03 23:34.



Тема Re: Ford Немска марка ??нови [re: eViL]  
Автор:P (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 23:01



Абе тая тема си пропуснал да я пуснеш и в клуб ОШО, Лаика, Свищов....



Тема Малка грешканови [re: japan_car]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.03.03 15:35



може и на някои Хонди скоростите да са къси, но за Акорд гарантирам че е точно обратното ! Ако превключа от 2-ра на 3-та под 40 км/ч си е жива трагедия !
Колкото до максималната скорост - японките дори и на преклонна възраст си дават добри скорости и ускорения - стига да са поддържани.

UB40 !



Тема Re: Малка грешканови [re: jamie]  
Авторjapan_car (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 17:57



Govoreh za kusite predavki na A4-kata ,a ne za Civic-a, ako za tova stava vupros.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.