Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 07.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Lexus LS 430нови [re: Toyota fanatic]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано06.02.02 20:13



Edin den zimam stariq LS430 na shefa ,da go preparkiram iiii taka go preparkirah che posle benzin trebese da mu sipvam za da ne si lichi:)

Inache vyprosa mi beshe za LX430...



Тема Re: Не си прав- ot iskнови [re: Toйoтa фaнaтиk]  
Авторisk (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 20:56



Az sashto sam pochitatel na toyota i zatova pritezavam toyota conquest ne znam v Bulgaria ima li gi i ako da-pod kakvo ime,no tova e drug vapros.Viarno e che hora koito se zanimavat sas computri imat pari(dali sa gi izcarali pochesten nachin v Bulgaria,ne znam)no na men misalta mi beshe che vav Bulgaria sas normalna chestna rabota ne bi moglo da se izkarat pari za 4x4.Moze bi ako chovek ima biznes,no mai oshte ima ot iznudvachite,taka che ne se znae dali shte my e uspeshen biznesa na chovek.Mozesh da mi pishesh mnenieto si directno na moia e-mail ivo@mighty.co.za
Ashto se otnasia do toyota,bix preporachal novata toyota land cruizer 4x4 a sashto taca mozesh da posetish www.toyota.co.za kadeto ima info za toyota.



Тема Re: Не си прав- ot iskнови [re: isk]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано07.02.02 21:38



Baah ,za South Africa i nekoi arabski dyrzavi sym padal ot stola kato chuq kak se vodqt tam poznatite mi modeli. Toyota Conquest - tva ki pa sto trebe da e?

Moq Nissan go vodeli Nissan Sunny Super Sloon Ala Bala Portokala:) ,ne moga da razbera ot kyv zor vnasqt anarhicnost vyv notaciite



Тема Land Cruiser Pradoнови [re: LordDigital]  
АвторToyota Fanatic (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 12:06



Tuka malko informaciq za Prado. Za Lexsus LX470 ne mozhax da namerq mnogo info.

http://www.jeeps.com.ua/st/prado.htm

БЕСПРОИГРЫШНАЯ СХЕМА.
Несомненный козырь Land Cruiser Prado - проходимость. Впечатляющие для серийной машины ходы подвески и дорожный просвет 230 мм уже сами по себе многого стоят. А тут еще уверенная тяга дизеля в низах и демультипликатор обеспечивают передвижение ползучим ходом в самых тяжелых условиях. Трансмиссия просто великолепна: постоянный полный привод позволяет уверенно ездить зимой и по раскисшим грунтовкам даже неопытному водителю, особо не задумывающемуся над своевременным включением и выключением переднего моста. Ну а опытный покоритель бездорожья будет до глубины души тронут возможностью жесткой блокировки не только центрального, но и заднего дифференциалов. Однако сравнивая последнюю с широко известными в джиперской среде блокировками от ARB, приходится признать, что серийные проигрывают по четкости выполнения разблокировки и иногда требуют нескольких попыток.
Возможности Cruiser Prado настолько расслабляют, что зачастую пытаешься пройти откровенно засадные места без должной мобилизации внедорожных возможностей трансмиссии. Так и произошло в песчаном карьере: диагональная разгрузка подвески в сочетании с огромным сопротивлением рыхлого песка привели к пробуксовкам и быстрому погружению. Казалось, еще чуть-чуть и мы сядем на раму. Лопаты в багажнике, разумеется, не оказалось, и пришлось нам терпеливо откапываться случайно подобранной дощечкой и... алюминиевой номерной табличкой с названием автосалона. Но наконец песчано-земляные работы закончены, и, включив обе блокировки, Toyota, пару раз качнувшись, выбирается на свободу.



Тема Re: Land Cruiser Pradoнови [re: Toyota Fanatic]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано08.02.02 13:38



Малко е смешно, великата Тойота да ползва чаркове от австралийски after-market производитeл

Не че не съм фен на ARB, ама Тойта трябваше да разработи нещо свое. Тогава можеше да има блокировка и на предния диференциал.
Иначе това дето са го направили, може и на Нива да стане

Край на всички ограничения


Тема Айде бре!!!нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано08.02.02 15:50



Още не сте гласували за нов клуб за Офроуд!!!

Бегайте да пишете тук:



Край на всички ограничения

Тема Re: Не си прав- ot iskнови [re: LordDigital]  
Авторisk (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 20:08



za informatzia-az rabotia vav zavodite na NISSAN vav S.Africa i moga da kaza che nissan sentra e sas sashtoto ime i tuk,no veche ne se proizvezda,a na negovo miasto e NISSAN ALMERA.Modela idva na chasti ot Japan i se sglobiava tuk.A shto se otnasia do toyota,modela e toyota corrola koiato ia vidiah sashtata vav Greece predi okolo 2 god.taka che i v balgaria triabva da e sas sashtoto ime, a modela conquest e predpolagam tukashen samo-ne sam si bil skoro vav Bulgaria za da znam dali go ima.Haide chao zasega.



Тема de e Buletinata?:))нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано08.02.02 21:06



Kvo znaci da se glasuva? da postna tam ili sto?



Тема Re: Land Cruiser Pradoнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано08.02.02 21:12



Bah

LX4xx vyrvi kat vsedehod bre ,sigurno go bqh kacil mnoo visoko ili ima avtomaticen blokaz pone na zadniq diff ma pregazih nekolko prespi ,ot koeto vyv posledstvie ednoto se okaza chee biliii hrastite na zenata na Shefa i onaz sigurno oste me tyrsi da me koli:P



Тема Shefa i Lexusнови [re: LordDigital]  
АвторToyota Fanatic (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 23:36



Shefa ti kara naj-dobrite koli, kato razbrax. Lexus LS400 i Lexus LX470 (LX450 - stariq model do 97 godina). Mislia che Land Cruiser 100 ima po-visoka proxodimost ot Lexusa. Shte potyrsq poveche info za LX470.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.