Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 24.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Corolla Si 16Vнови [re: Tarsest]  
Автор Em. (непознат)
Публикувано07.08.01 23:42



Взех я от Германия за 3500. С климатик, 4 зимни гуми с джантите, центр. закл. с дистанционно, ел. огледала и чупещ се волан. На 10 год., на 122000 км. Купих я от аптекарката на градчето, в което бях отседнал. Само масло и филтър съм сменил, от нищо друго няма нужда.
Митото идва към 2400, ама е на инвалид и нищо не се плаща.
колко гори - не знам точно. По документи и дават 6.8/100 при 90 км/ч, ама аз предпочитам 150. И отива към 9-10/100, но не съм засичал точно все още. Много зависи как караш. Иначе на магистрала си поддържа 180 - 190 без проблем, ама гори доста, то няма как иначе.



Тема Re: Corolla Si 16Vнови [re: Em.]  
Автор Mixy (почетен член)
Публикувано19.08.01 00:00



Миналата година бях в Япония и видях толкова много и различни модели Toyota, че не можах да им запомня броя. От модели джуджета дълги само 1,80м до огромни луксозни лимузини и джипове, вкл. и модели на Lexus. И аз карам Корола '97 и съм много доволен от нея - досега нищо не съм и пипвал освен стандартните неща (филтри, масло и т.н.), а не е спирана откак е взета. Единствения и проблем е, че е преклено ниска и понякога това ми създава сериозни неприятности. Иначе си е яка пушка ...

Mixy


Тема Re: Corolla Si 16Vнови [re: Em.]  
АвторUnofree (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 10:39



Абе и аз имам такава, ама може би двигателите са различни, как така 109 к. с.?
Какво ти пише на двигателя?



Тема Re: Corolla Si 16Vнови [re: Unofree]  
Автор Em. (непознат)
Публикувано23.08.01 07:44



Пише 4E-FE.
1587 cc, 77 kW/DIN - това са данните на двигателя. Аз съм от В. Търново, виждал съм още една някъде из града, но не е като моята.



Тема Re: Corolla Si 16Vнови [re: Em.]  
Авторunofree (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 10:57



Моята е същата. Явно тоя, дето ми я продаде, е преувеличил конете, макар да не разбирам защо - и така има чудна динамика. Да имаш представа колко й струва спирачната помпа?



Тема Re: Corolla Si 16Vнови [re: unofree]  
Автор Em. (непознат)
Публикувано24.08.01 00:09



Нямам идея, засега нищо не съм и пипал още (освен масло и филтър), даже не знам още къде има магазини за части наоколо.
Ама върви като самолет, а?
Колко ти гори?



Тема Re: Corolla Si 16Vнови [re: Em.]  
Автор Em. (непознат)
Публикувано03.09.01 13:58



Някой да знае откъде мога да намеря някаква техническа инфо, поддръжка и др. такива? Много ще съм благодарен.



Тема Re: Corolla Si 16Vнови [re: Em.]  
Автор Mixy (почетен член)
Публикувано25.09.01 01:33



Ако си от София, иди в новия Toyota Center на Цариградското шосе, при "Метро" и комплекса на "БулгарРеклама" - там ще намериш всичко, което те интересува за твоята Toyota!

Mixy


Тема Re: Corolla Si 16Vнови [re: Mixy]  
АвторEм. (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 13:49



От В.Търново съм, но е възможно да имам път до София тези дни и ще мина да погледна. Какво точно има? Книги, брошури?



Тема Re: Corolla Si 16Vнови [re: Mixy]  
Автор Em. (непознат)
Публикувано29.09.01 23:33



А твоята Корола каква точно е? Сигурно е различна от моята, щото моята е на 10 год., модел 90 или 91. С три врати, всъщност вече писах за това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.