Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 03.06.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема кренвиршите сачи  
Авторidiotche (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 22:41



1. хубавият кренвирш трябва да е от качествено телешко и свинско месо- съгласен съм!( макар че някои го предпочитат не от свинско и не кренвирш :)
2. друго си е чистото месо! - и тук съм съгласен, що да ядем боклуци като кренвиршите :)
3. сачи- кренвиршите от месо!ми ако са от месо няма ли да са към 8-9лв килото?
а вие какъв го ядете?



Тема Re: кренвиршите сачинови [re: idiotche]  
Автор nenepyga (черна)
Публикувано09.05.06 09:49



... в тоя Черен списък на фирмите големи находки има...

...Lead me into your darkness...


Тема Re: кренвиршите сачинови [re: idiotche]  
Автор DarkMoonRising (Elendil)
Публикувано09.05.06 20:04



те са от всичко друго ,но не и от месо :)



Тема Re: кренвиршите сачинови [re: idiotche]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано29.06.06 16:06



Аз мърша не ям, затова и не си купувам кренвирши. А вервай ми, точно от такова ги правят. И из цеха на една от уж "най-реномираните" фирми в България се разхождат спокойно бели червеи, и вътре се мие един път СЕДМИЧНО. Ако нещо падне на земята отново се слага в казана. Съответно зловонията се потушават с оцет, а морбидният цвят се замаскира с бои.
Оттам нататък 30% сланина, 30% вода, 30% някакви подобни на нишестета подобрители и малко "месо".





Тема Re: кренвиршите сачинови [re: neverojatna]  
Автор SoulMate (ultimate)
Публикувано01.07.06 15:12



Абе, то всичмко това е ясно, ама коя е "реномираната" фирма?

Момичета, гледайте си секса и кефа, че животът е кратък
METALHEADS AGAINST RACISM


Тема 2нови [re: neverojatna]  
Авторshankly (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 16:58



аз да разправям ли как намерих в кремвиршите Леки един косъм, забоден по такъв начин, че двете му краища образуваха нещо като прав ъгъл, всяко сключващо 45-градусов ъгъл. Представяте си го, нали. А аз вечерях!!! От тогава - никакви кремвирши.





Тема Re: 2нови [re: shankly]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано16.07.06 11:40



Разбира се, че трябва да разправиш.

Мисля, че за тия неща трябва да се сигнализира веднага.



Тема Re: кренвиршите сачинови [re: idiotche]  
Автор Markizata (яхнала метлата)
Публикувано15.08.06 19:51



Бях чувала за някакъв скандал с дюнери. Едно дете се разболяло и намерили в стомаха му ДНК от 4 вида сперма. Предположението е към белия сос на дюнерите


В биллата саламите с истекъл срок на годност ги разопаковали, миели от изплувалата мазнина и пакетирали отново с нов срок на годност.
В българия вече има H5N1, така че всяко птиче месо може да бъде смъртоносно.
От свинското пък имаше случаи на тения. От телешкото пък - луда крава.
И при всичко случаи, каквото и месо да купиш сготвено или сурово, никога не можеш да си сигурен от какво животно е, (дали наистина е от животно) и каква е била причината за смъртта.
И какво ? Да седнем всички да си гледаме прасенца и козички в апартамента?
Само да потуша всякакъв ентусиазъм, вегетарианството също не е спасение, защото плодовете и зеленчуците са фрашкани с нитрати, а и всички помним Чернобил...
а пък за хляба да не споменаваме в какви условия се прави брашното, как се пече и как се съхранява...
Май най - добре да се гръмнем още сега!

Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.