Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 11.05.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Не може да си ку*ва само за определено временови [re: бoбo]  
АвторMapтин (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 16:39



Както знаете бивш негър, бивш педерас', бивш убиец и т.н. включително и бивша кур*а НЕМА! Финансовите затруднения НЕ означават нищо. И в моето семейство е имало финансви затруднения (и то доста сериозни), но това не е било причина майка ми да стане уличница!!!
Така че maka, запази тия умозаключения „Вижда се че не е курва, а е принудена да го прави, щото е в икономическа нужда.“ за себе си.
Ти с такава сигурност говориш, като че да си била ТАМ!!!



Тема Re: Не може да си ку*ва само за определено временови [re: Mapтин]  
Автор boxer (стар кадър)
Публикувано14.05.05 12:16



От Бг студенти в Германия съм чувал за тази....Всички знаели адреса на къщата където се снима тоя парцал и с/у заплащане може да участваш в някоя от груповите сцени.



Тема може да си го купиш от тук:нови [re: Chanucka]  
Автор Koни (лингус)
Публикувано20.05.05 16:48







Тема Abitjurentkite w ATAKAнови [re: muenchen]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 07:31



nai otdolu ima i film4e Rulz Rulz rulz klip4eto e we4e qko populqrno w Germanyy ei i nie dadohme ne6to na sweta muahhahahahah



Тема Re: Abitjurentkite w ATAKA2нови [re: bobo]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 07:34



Wsy6tnost ot tuka e po lesno

Enjoy



Тема Re: ама ти си бил шемет????????нови [re: last roman]  
Автор d-5OO ()
Публикувано14.06.05 01:27



защо ли се убеждавам,че виждам в теб типичен представител на българския селянин(не като населено място,а като характер).Запомни,че жените ще ставааме все по-свободни и по-свободни и вземи се огледай кой е по-приспособим към живота.И от мъж и жена на запад кой по-добре се реализира



Тема Re: ама ти си бил шемет????????нови [re: d-5OO]  
Автор last roman (LEG.XIII.GEM)
Публикувано14.06.05 01:34



Това за селянина едва ли се отнася за мене... По скоро ти изразяваш селяния с постингите си, ама що ли ти се връзвам на глупостите....
Колкото до разкрепостеността - ако оправдаваш оная съмнителна личност и ти си като нея /е, не всички жени са като вас за щастие/.....
Ама ти к'во правиш по никое време, още ли не си намерила някой да те ощастливи???
Аре бегай да го търсиш, че няма време..../ако наистина си 70-ти набор/...

Captat non muscas aquila!



Тема Re: ама ти си бил шемет????????нови [re: last roman]  
Автор d-5OO ()
Публикувано14.06.05 06:46



виж колко елементарно разсъждаваш само,но то е типично за категорията мъже към кито принадлежиш.Рано-рано ме разсмя яко с това 70 ,че може да е набора ми,не бе пич,набора ми е500година-толкова съм дърта,а 70 са децата дето имам.Айде със здраве и няма защо така злобно да кориш момичето и ти предлагам на обща да спрем да пишем глупости.Все пак това е един форум само ,като не може се сбием ,да не се излагаме повече със словесните си глупости



Тема търся секс авантюринови [re: samsara3OOO]  
Авторbubi76 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 01:29



Обичам различни типове мъже. Най-много обичам да експериментирам в секса. Харесвам крайностите в леглото и оралната любов, привлича ме естествената миризма на мъжете. тел: 0898/56 41 49 (не е импулсен телефон)



Тема Re: търся секс авантюринови [re: bubi76]  
Авторниkи (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 16:41



ama ти си за мен бе гълъбче




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.