Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:25 26.06.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Само в Америка :)  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано12.01.04 17:27



Тема Сериозен майтап
Автор Oптимиcт (Стар познат)
Публикувано 23.10.02 16:55


Това е най-добрата адвокатска история на годината, десетилетието а може би и на века. Истински случай!

Действието се развива в град Шарлот, Нова Каролина. Адвокат си поръчва кутия пури (24 броя). Много рядък вид и много скъпи ($15,000 кутията). След като кутията пристига, адвоката бърза да ги застрахова. Направил застраховка на пурите против кражба, всякакъв вид природни бедствия включително пожар. За около месец време, преди още да е направил и първата вноска към застрахователната полица, адвоката изпушил пурите и завел иск срещу застрахователната компания. В иска, той обяснил, че пурите били безвъзвратно загубени “в серия от малки пожари” и настоява застрахователната компания да му изплати загубата. Застрахователната компания отказва да плати, основавайки се на очевидните причини, че адвоката е изконсумирал пурите по най-популярния начин – изпушил ги е. Адвоката ги съди ... и спечелва делото! Произнасяйки се, съдията се съгласява със застрахователната компания, че иска е маловажен и безмислен. Въпреки това, съдията казва, че адвоката държи полица от застрахователната компания, която застрахова пурите против пожар, без да се казва в полицата точно какъв пожар не е приемлив. Следователно застрахователната компания е длъжна да изплати застраховката.
Вместо да губи време и пари в дълги процедури и апели, застрахователната компания приема решението на съда и изплаща на адвоката $15,000 за да покрие “загубата” на толкова ценните пури в серията от малки “пожари”.

Сега, дръжте се за стола, защото идва най-готината част. След като адвоката осребрява чека, застрахователната компания пуска оплакване в полицията, искайки ареста на адвоката. Обвиняват го в причиняването на 24 пожара. Арестуват го! В съда, застрахователната компания вади на показ застрахователната полица и адвокатското свидетелство от предишното дело. Адвоката бива обвинен за причиняването на 24 умишлени пожара на застраховано имущество и бива осъден на 24 месеца затвор и $24,000 глоба.

САМО В АМЕРИКА!

Редактирано от fukla на 12.01.04 17:29.



Тема йеее!нови [re: fukla]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 19:08



това юристите трябва да се отстрелват дето ги мерне човек



Тема Re: Само в Америка :)нови [re: fukla]  
Автор Лaинoмeтeнkypoяд (не ме гледаи)
Публикувано13.01.04 21:13



Az PUK SUM VLUBEN VUV FUKLA!!!!!!!!!!!11

Въбще .........Абе попитаи себе сиКво праиш тука


Тема Re: Само в Америка :)нови [re: fukla]  
Автор чoвekoлerлoxpaнoдeн (интригант)
Публикувано07.02.04 11:54



Това е интересно за хора, които не познават законите на Северна Каролина, но ако знаехте предварително по- доло изброените закони нищо няма да ви учуди:
1. В Северна Каролина не се продава алкохол събота, неделя и по празниците ( интересно кога мога да пия?)
2. Нямаш право да свириш с уста на обществено място по- дълго от 15 сек ( това е уредено със закон!)
3. За да продаваш цвветя трябва да имаш лиценз. За да придобиеш лиценз е необходимо да преминеш тест от 500 въпроса !!! ( В същото време не е необходим никъкъв тест, за да придобиеш лиценз за носене на оръжие)



Тема Gluposti na turkaletaнови [re: fukla]  
Авторfuck-la (Нерегистриран)
Публикувано29.02.04 01:24



Tazi istoriq,ako ste u4ili zastrahovane,q e razkazval vseki edin prepodavatel...
V dosta razli4en variant,razbira se,kato poukata nakraq e v nevuzmoznostta da
pretzakame zestrahovatelnata sistema,a ti postavq6 aktzent vurhu tzifrata 24,ne znam za6to...to istoriqta sus zastrahovatelq si gubi tzeliq smisul togava,ama pak nqkoi se izkazva 4ul,nedo4ul i nerazbral...
ne znaeh,4e su6testvuva 6tat Nova? Karolina ?!Za6to dava6 i ti -tva,koeto bi trqbvalo da bude "to4na" informatziq,a si nqma6 i ideq za kakvo stava vupros.A za 4oveko...ne znam si kvo si-
stava vupros za Uzna Karolina,no te tozi zakon(za alkohola) go premahnaha ot pove4e ot polovin godina...Blagodarq za vnimanieto!



Тема Re: Gluposti na turkaletaнови [re: fuck-la]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано29.02.04 23:31



Това което се написал въобще не е вярно.
У нас много застрахователни компании се опитват и предсказват застрахователните събития с една година напред, но има една която може и да ги назове поименно.
В България, не в Америка!

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Gluposti na turkaletaнови [re: ПЪTниk]  
Авторfuck-la (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 20:32



Ti si se izkazal!"много застрахователни компании се опитват и предсказват застрахователните събития с една година напред, но има една която може и да ги назове поименно. "???????????????????????????????
Koe to4no ne e vqrno i za6to?Kato izkazva6 nqkakvo mnenie,pone se obosnovavai!



Тема Re: Gluposti na turkaletaнови [re: fuck-la]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано01.03.04 22:07



"...kato poukata nakraq e v nevuzmoznostta da
pretzakame zestrahovatelnata sistema..." ти това каза.
Аз съм казал :"много застрахователни компании се опитват и предсказват застрахователните събития с една година напред, но има една която може и да ги назове поименно. "
Ти какво ще кажеш?

Сега пък друго ще ти кажа...виц...от дневника на Петка
Понеделник-белогвардийците нападнаха и превзеха гората.
Вторник- след ожесточени боеве си върнахме гората.
Сряда - белогвардейците пак ни изтикаха от гората.
Четвъртък- пак си върнахме позициите и гората.
Петък-белогвардийците пак завзеха гората.
Събота- ние пак си възвърнахме гората.
Неделя- Горският му писна от нас и ни изгони от гората.
Казвам ти, че ако продължаваме така с теб кой какво е казал и фуклата ще се изфука и ще ни изгони от клуба ве човек! Това ти казвам, не мога да се обоснова никак си по друг начин.

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Споконови [re: ПЪTниk]  
Автор GestureМодератор (пак аз)
Публикувано02.03.04 13:17



Споко бе, бийте се наволя, нема да ви гоня!
:)))

____________________
Което силно ме съмнява!


Тема Re: Споконови [re: Gesture]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано03.03.04 02:35



Виж сега какъв е проблема... той каза "...kato poukata nakraq e v nevuzmoznostta da
pretzakame zestrahovatelnata sistema..." ти това каза.

Аз казах :"много застрахователни компании се опитват и предсказват застрахователните събития с една година напред, но има една която може и да ги назове поименно. "

Той , обаче каза да се обоснова и аз му казах това:
" Сега пък друго ще ти кажа...виц...от дневника на Петка
Понеделник-белогвардийците нападнаха и превзеха гората.
Вторник- след ожесточени боеве си върнахме гората.
Сряда - белогвардейците пак ни изтикаха от гората.
Четвъртък- пак си върнахме позициите и гората.
Петък-белогвардийците пак завзеха гората.
Събота- ние пак си възвърнахме гората.
Неделя- Горският му писна от нас и ни изгони от гората.
Казвам ти, че ако продължаваме така с теб кой какво е казал и фуклата ще се изфука и ще ни изгони от клуба ве човек! Това ти казвам, не мога да се обоснова никак си по друг начин"

Той обаче изчезна и нищо не каза, но ти казваш да продължим спокойно да си казваме, но той не иска.
Аз съм ясновидец и зная че той се уплаши от фуклата и затова го няма.
Не мога за разбера пък на нея какво удоволствие и доставя така да плаши хората .
Ооооо , какво ме подведе такъв, я се обоснови, ти фуклата ли си или горския, от къде вадиш тези разрешителни разпоредби.
Само не ми казвай какво съм казал и без това пак ще го забравя


^Главното не е фактът, а отношението към него. ^



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.