Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 21.06.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Проблематиката при психично болните.  
Автор bigbro (ONE from many)
Публикувано09.06.03 02:34



Ето и.. хм.. психиатричната ми експертиза. Вижда се ясно подчертана агресия, подплатена с недоказани твърдения и умозаключения, плод на болен мозък. Интересното е, че (според един психиатър) психично болните не осъзнават болестта си. Приемат всички останали за луди, като същевременно окачествяват своята личност като нормална. Възприемат думите на останалите хора във буквалния смисъл.

Пример : 'бой - *бане, бой - *бане.. и сръбска музика. Така правят мутрите, нали?'

С тези мой думи иронизирам (и осмивам) мутренското поведение на някой хора. Резултатът е... следвашия цитат.

Автор : File99


"Първите ми впечатления от BigBro бяха определено добри и си направих човешкото заключение, че въпросният индивид е с положителна обществено-политическа характеристика, особено като проявява търпимост по повод споровете ми в клуб Културизъм. Но очевидно твърде често се правят груби грешки при първоначалните констатации(особено в предварителното производство) изхождащи от субективни предразсъдъци относно субектът и характерът на неговите отрицателни деяния изразяващи се в случаят в упорито триене на мой постинги(явно почувствал се засенчен-интелектуален умисъл), правене на неадекватни забележки по повод отбранителното ми поведение и просташки закани за отвличане, побой и анален секс на Витоша акомпаниран от мутри и допълван от сръбска музика(аз направо се пръсвам от смях, а вие ?).
Според определяната като ненаучна, теорията на материалистическият детерминизъм, определяна през тъмните години след края на Втората световна война свързани с потъпкването културата и постиженията на цивилизована Европа, съществува определена категория хора, които се класифицират поради своята психофизиологична непригодност и невъзможност да се адаптират в обществото като родени престъпници. По време на италионафашистката диктатура в Италия и по-особеният свързан с нея наказателноправен режим, доктор Ламброзо изследва търпящи лишаване от свобода престъпници и съставя таблици с особено висока за наказателното право научна стойност. Крайният научен извод, до който стига докторът е потресаващ - съществува определена взаимозависимост между различните категории престъпници изразяваща се в закономерност на определени външни морфологични данни най-вече на телесни пропорции, форма на черепа, изражението на лицето(изпъкнали очи-базедова болест). На базата на изумителното поведение на индивидът Велизар конституиран от администрацията на дир.бг в качеството си на модератор във форум Културизъм, изразяващо се във внезапни избухвания представляващи от психиатрична гледна точка ясно изразен патологичен афект следствие употреба на медикаменти на хормонална основа, съчетано с постепенно настъпващата психична деградация а в някои случай и деменция следствие спадане акциите на същият в собственият му форум, правя научно обоснованият наказателно правно релевантен извод, че въпросният модератор BigBroо(Велизар) е типичен представител на гореописаните рецидивни, квалифицирани престъпни дейци класифицирани като италианската съдебна психиатрия като категория родени престъпници следствие на биологичната си непригодност. Очевидно стартиращ психичната деградация и провокиращ болестно поведение елемент в дебилното-културистично, увредено със системна употреба на хормонални препарати съзнание на деецът се явява “интелектуалният” му досег с лъхащата на гестаповщина и полицейщина статия “Лагери за мутри” , като особено болезнен за индивидът се явява политическото тълкувание на текста и неговото наказателно правно значение. Както изглежда, БигБро(Велизар апропо) като човек не уважаващ нравствената чистота и високият морал е познал себе си и животинските си асоциални кръгове на блъскачи и квартални крикове във въпросният кратък описателен материал публикуван във форум Политика, чиято икономическа и надстроечна обществена база в дълбоката си противоправна същност влиза в рязък дисонанс с интересите на нормалното, съвременно европейско общество и неговите норми и порядки. Няма съмнение съдейки по общата авто-определителна квалификация на субекта и издаващите го реакции по последните му постинги и откритите заплахи срещу личността, здравето и половата ми несъприкосновеност, че същият принадлежи точно към тази особена категория “хора” в нашето булгаристанско псевдообщество, които имат претенции на базата на някакви си обективно материално установени силови и спортни “дарби” развивани с тонове химия(анаболни стероиди променящи съставът на кръвта, предизвикващи оплешивяване и импотентност и спомагащи изпадането в състояние на кислороден глад) и упорита окосмена животинска идиотия да се вживяват в ролята на наказателни фактори, на класово-диференцирани субекти недостижими за държавно установената законодателна превенция и да правораздават както вече виждаме и в интернет-обществото раздавайки своето “обществено”еквивалентно компетентно мнение извисени на ниво борци за “справедливост” и антифашизъм(тоест анти-ред, анти-дисциплина) и да заплашват на свой ред от висините на модератори в дир.бг по-оригиналните потребители с отвличания, побой, анален секс и сръбска музика… Очевидно съдейки по ясно изразените във виртуални фрустации последни изблици на субектът във форумът по отношение на моята личност и болестното поведение изразяващото се и в колекциониране на постинги от информационната структура на Файл99, обществено-политическата характеристика на БигБро определено върви към не поправяне, което се дължи на липса на нормален човешки интелект, кумулативно усложнено с израстването в нездрава семейна среда на битов алкохолизъм и социално разложение и от наказателно правна гледна точка издава упоритост в осъществяване на намисленото престъпно деяние - в случая противоправното ми лишаване от свобода, нанасянето ми на средна телесна повреда и превръщането ми в обект на хомосексуални полови извращения от страна на деецът и неговият културистичен, криминогенен асоциален кръг.
Тук с оглед обществено-политическата квалификация на настоящият модератор на форум Културизъм нещата са сериозни и става въпрос за изграждане и упорито развиване(и чрез физически тренировки) на специализирани качества използвани за тежки съставомерни деяния представляващи криминални престъпления с висока степен на обществена опасност инкорпорирани по обективното наказателно право като престъпления срещу личността(отвличане -чл.142 НК), (телесна повреда чл.128 НК), престъпления срещу половата несъприкосновенност чл.157 НК и престъпленията срещу конституционно установените права на гражданско и политическо мнение осъществяващи състава на чл. 169а и чл. 169б на НК, последните от които конституционно закрепени в чл.38, 39(1) КРБ(1991).
С оглед на конкретният случай във форум Културизъм и мутреещият се модератор, препоръчвам на администрацията на дир.бг освен отстраняване на същият поради тенденциозност на изявленията му адрес на потребител, да се вземат на базата на сега действащото обективно наказателно право бързи, адекватни и навременни мерки за принудително лекуване на лицето конституиращо се с ник-нейм BigBro(спираш химията и блъскането и влизаш лудница!) по чл.89 НК в специализирано психиатрично заведение, където BigBro да бъде лекуван от своите отличаващи се с изключителен неандерталски примитивизъм налудни идеи за развиване на огромни животински мускули, орангутанска физическа сила отвличане на интернет-потребители с цел осъществяването на полови извращения с тях, да му бъдат изкоренени противообществените навици(членуване в престъпни организации - СИК, ВИС, Юпитер, носене на тъмни очила, перчене с външен вид), да бъде разбит дисонансът с нормите, разбиранията и порядките на европейското общество, и в крайна сметка да бъде подготвен за обществено-полезен труд.


Катедра III

Съдебна психиатрия

Отдел - политическа престъпност

оперативен унтерофицер

подпис - /не се чете/ "


Коментари?

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Виж как си знаешнови [re: bigbro]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано10.06.03 19:43



Виж как си знаеш... проблематиката при психично болните - постнал си собствената си съдебно-психиатрична експертиза...само че въпросът е, че някои хора тук очевидно те изпревариха с нея !





НКВД_7Отдел





Тема Велизаре...нови [re: bigbro]  
АвторScheiskopf (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 13:24



...що не си гледаш щангите и мускулите, а да оставиш компютрите и нета на хората с мозък в главите, а?



Тема Re: Велизаре...нови [re: Scheiskopf]  
Автор bigbro (ONE from many)
Публикувано12.06.03 20:34



кой си ти, че да ми даваш направления в живота, а?
Да не страдаш от ограничения разни и си мислиш, че след като се занимавам с щанги нямам мозък в главата?
Ограничен олигофренски начин на мислене имаш..

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: Велизаре...нови [re: bigbro]  
Автор:gt;gt; (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 11:18



Ограничен олигофренски начин на мислене имаш..

tova e to frazata shte ia zapomnia za tzial zivot am niama da se ebavam s choveka che vzeme da kaze oshte neshto i shte se popikaia ot smeh




Тема Re: Велизаре...нови [re: Scheiskopf]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано18.07.03 18:13



леле колко си зле...
съжелявам те човече



Тема НАПОМНЯМ!!!нови [re: bigbro]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано18.07.03 18:17



Топ постингите е клуб за яки бисери из форумите, а не място, където да се пренасят интригите от други клубове.
Благодаря.

Знам какво ще ми отговорите, но не сте прави!
из бележка до мен


Тема Re: НАПОМНЯМ!!!нови [re: fukla]  
Автор bigbro (MyTpa)
Публикувано19.07.03 17:05



Постингите на Фифи са ли бисери или не са?
След като нямат място тук.. решението е едно. Не е нужно да напомням... нали?

Моля! :))




Тема Имбецил си Велизаренови [re: bigbro]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано19.07.03 22:48



Тепърва ще плащаш цената на конфликтът, които разпали. Фактът, че си психически увреден мутренски дегенерат с кумулативни прояви следствие на мозъчни увреждания добити от употреба на химия вече е взеизвестен факт по целият дир, който ясно и недвусмислено показва какви полухора се избират за модератори. Ти си петно за модераторският институт на дир.бг, която трябва да се изтрие докато е време.



Тема Re: НАПОМНЯМ!!!нови [re: bigbro]  
Автор Dedo Uluk (пристрастен)
Публикувано21.07.03 10:26



Аз това го броя за Топ Постинг, благодаря!



Тема Тия двамата май са навсякъде...нови [re: fukla]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано22.07.03 00:23



Не съм влезнал в клуб дето да не се ядат.
Оставам с впечатлението че Филето поради някаква дълбока комплексираност си умре да дразни- явно в реалитито е 50 килограмов слабак дето ако го прави после събира зъби по паважа. Бигброто пък му се връзва и пъчи мускули като селянин на плажа. Въобще - имам едно предложение за тях - правят си среща (разбирай спаринг) и след това поугасили страстите отиват да пият бира.... е остава възможноста Филето да е станало на бекон амаа.... изкуството иска жертви....
ХУЯАААААААААА.......


Si vis pacem,para bellum.

Редактирано от iosarian на 22.07.03 00:25.



Тема ей, как ти се радвам :))нови [re: iosarian]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано22.07.03 09:44



веднага постави всичко на мястото му

Знам какво ще ми отговорите, но не сте прави!
из бележка до мен


Тема Re: ей, как ти се радвам :))нови [re: fukla]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано22.07.03 22:05



Нещо неверно да съм казал?????
ХУЯАААААААА.....................


Si vis pacem,para bellum.


Тема Re: ей, как ти се радвам :))нови [re: iosarian]  
Автор bigbro (MyTpa)
Публикувано23.07.03 07:33



на мен ми е интересно.. тез постинги на Фифи (File99 - апропо) не са ли едно изключително занимателно четиво?






петно за модераторският институт на дир.бг




Тема Re: ей, как ти се радвам :))нови [re: bigbro]  
Автор Dedo Uluk (пристрастен)
Публикувано23.07.03 13:18



Така е!
Ще се радвам, ако по-често ги намирам в "синтезиран" вид тук, защото иначе не мога да му хвана спатиите из всичките клубове!!



Тема Re: ей, как ти се радвам :))нови [re: Dedo Uluk]  
Автор bigbro (MyTpa)
Публикувано23.07.03 14:56



Ако щеш вярвай.. обаче имам приятели, които искат да им разпечатвам постингите на Фифи и да им ги давам, да ги четат.. и препрочитат




Тема Re: ей, как ти се радвам :))нови [re: bigbro]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано23.07.03 20:10



Проблематиката на дълбоко комплексираните псевдоинтелектуалци винаги ме е занимавала из недрата на дребнавата си еснавщина. Сиреч - тоя ако не се поднася само с тези теми плаче за сериозни електрошокове а може би и една малка нежна лоботомиика.....
Ама и ти как може да се връзваш на подобен скот и да му отговаряш....
ХУЯАААААААААААААААААА......................


Si vis pacem,para bellum.

Редактирано от iosarian на 23.07.03 20:12.



Тема Re: ей, как ти се радвам :))нови [re: iosarian]  
Автор bigbro (MyTpa)
Публикувано23.07.03 22:38



Когато човек си няма работа.. знаеш какво става, нали?
Истината е, че страшно много ми е забавно.. Като се ядоса ръси страшни бисери




BIGBRO - петно на модераторскияТ институт на дир.бг (file99)




Тема Re: ей, как ти се радвам :))нови [re: bigbro]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано23.07.03 23:00



Ми... забавлявай се ... то лудите и недъгавите в средновековието за това са ги ползвали...
ХУЯАААААААААААААА......................


Si vis pacem,para bellum.


Тема Re: ей, как ти се радвам :))нови [re: iosarian]  
Автор bigbro (MyTpa)
Публикувано24.07.03 10:05





Винаги съм го харесвал средновековието... хех..




Тема Аз бивш кик-боксьорнови [re: iosarian]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано25.07.03 21:54



...а колкото до комплексите само мога да кажа, че използването на този израз е отдавна изтъркано клише, което се използва от истински комплексари като теб.



Тема Голям мъж се извъди бе Филчонови [re: File99]  
Автор XC™ (терорист)
Публикувано25.07.03 23:21



Що тогава не се заяждаш по улиците, ами в дира? И що като се заяждаш отказваш срещи /спаринги/ с тези с които си се заял. Бигбро отдавна ти е мераклия.



Тема Re: Голям мъж се извъди бе Филчонови [re: XC™]  
Автор bigbro (MyTpa)
Публикувано26.07.03 15:21








Тема Re: Аз бивш кик-боксьорнови [re: File99]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано26.07.03 18:32



Сичко се вижда от думичката бивш.... нещо като бивш полов атлет по настоящем импотентен примерно....Аман от виртуални герои в тоя дир ей...
М дамм.....


Si vis pacem,para bellum.


ХУЯАААААААААААААААААА.................................

Редактирано от iosarian на 26.07.03 18:49.



Тема Re: Аз бивш кик-боксьорнови [re: iosarian]  
Автор bigbro (MyTpa)
Публикувано26.07.03 19:32



Ех.. толкоз исках да му го кажа.. ама ти взе, че ме изпревари.
Това на снимката (с пищовите) кой е?




Тема Re: Аз бивш кик-боксьорнови [re: bigbro]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано26.07.03 19:34



мииииииииии..... моя скромност.....
М даммммм......
ХУЯААААААААААА....................


Si vis pacem,para bellum.


Тема Re: Проблематиката при психично болните.нови [re: bigbro]  
АвторKapмa (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 22:30



От 20 години не бях срещала човек с подобен начин на мислене като Филе99. Лъжете се, че става въпрос само за идиотизъм! Иде реч за нещо съвсем друго. Според мен Филе99 е с КЛИНИЧНА ФОРМА на САДИЗАМ. Той е един завършен садист, а идиотизмът е само страничен ефект на вродения му садизъм. В детството си този човек повече е биел, отколкото е бил бит, в това мога да те уверя 100%. Той е ОСЪЗНАТО ЗЪЛ. Съвсем умишлено е избрал злото и може да бъде опасен за околните. Мисля, че става въпрос за реинкарнация на много зъл дух или демон, който в този живот се проявява като еманация на злото.

В същото време е МНОГО СТРАХЛИВ.
Търси сигурност в материалното, в съзнанието си преувеличава силата на бързите пари - например парите и имотите придобити чрез реституция или сенчесто-партиен бизнес. Търси сигурност и в родовата си история, опива се от аристократичната нишка в рода си (във всеки един род може да се намери някаква далечна такава :)) и е склонен да се самовеличае и самоопределя като част от някакъв елит.
Не е възможно да му се помогне.
Не той има нужда от помощ, а тези, които са около него.



Тема Хуахахахахахаха.......нови [re: Kapмa]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано27.07.03 03:00



Имаш една бира от мене за диагнозата хахахахахахахахах.... Лошото е само че във виртуалното пространство всеки може да се представя за какво ли не така че допусни и възможносттта че Филето просто ИСКА да бъда това което ти представяш а в риалитито нищо чудно да е 50 килограмов въшливец с заплата около средната за страната....
ХУЯААААААААААААААА.......................


Si vis pacem,para bellum.


Тема Re: Хуахахахахахаха.......нови [re: iosarian]  
АвторKapмa (Нерегистриран)
Публикувано27.07.03 08:34



Много съм добра в диагнозите и мерси за бирата :)



Тема Re: ей, как ти се радвам :))нови [re: fukla]  
Автор bigbro (MyTpa)
Публикувано27.07.03 12:18



Ако някой ден в дир.бг се направи клуб 'Размислите на ФИФИ', то той ще бъде най-посещавания от всички други такива.




BigBro* "петното на модераторският институт на дир.бг"







Тема Re: бляхнови [re: Kapмa]  
Автор lkel (falling again)
Публикувано27.07.03 12:45



а аз си мисля че той е един интелигентен чичоебец, който успешно се ебава със всички наоколо и те му вярват като петокласници. Тоест вярват му, че е ОСЪЗНАТО ЗЪЛ, че е с клинична форма на садизъм и т.н.

За това, че е заблудил толкова хора, получава моето уважение.

И тогава идва земята.
С двадесет метра в секунда.

...fly, I just want to fly...


Тема Re: Голям мъж се извъди бе Филчонови [re: XC™]  
АвторFile99 (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 01:27



Вече не се бия по улиците заради професионалната квалификация, вече това не е моя работа, аз съм от другата страна на барикадата. А колкото до Велизар-Апропо то прекомерната мускулатура може да му изиграе доста лоша шега в някое късо, интензивно и много остро сбиване.



Тема Твоето мнениенови [re: iosarian]  
АвторFile99 (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 01:30



Мнението на плешив булгаристански шкембелия не може да се счита на релевантно под призмата на никакъв ракурс, даже и да ниво долнопробен интернет-форум.



Тема Re: Твоето мнениенови [re: File99]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано28.07.03 09:24



хахахахахахаха......разсмя ме.......хохохо.......
Лечение, лечение му е майката- интензивно и с много електрошокове....
М дамммм......


Si vis pacem,para bellum.


Тема Бридчет!нови [re: iosarian]  
Автор Uncle Fucker ()
Публикувано28.07.03 13:10



У петък с Биберонов се фъзхищавахме на снимката ти в Нощен Труд въоръжен до зъби и ухилен до уши! Аре, миналия петък - ти, следващия ние !!!!!


п.п. Ако не си отказал бирата - си признай да пием по идна!:)



Тема Re: Аз бивш кик-боксьорнови [re: iosarian]  
Автор bigbro (MyTpa)
Публикувано28.07.03 16:11



лелееее...
Много орУжие, много чудесии!?!
Сега е наред Фифи да си сложи снимката, да го видим най-накрая...хехеххехее




Тема PRAVETE DOBROнови [re: lkel]  
АвторVALSHEBNlK (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 14:08



hora ..zasto be hora...kolko mnogo energia da se mrazite..kolko mnogo zagubeno vreme v doakzvane na gluposti ...ZASTO STE TAKA LOSHIIIIIIIIIIIII...postoianno se gubite v tazi otricatelna energia,,,treprite i treskavo natiskate klafishite..s edma cel da se mrazite...tova e tolkova lesno..ogledaite se i vishte okolo vas tova li iskate...navsiakde omraza nenavist i bolka..4eta vi tuk i se pitam tova li e budeshteto...TOVA LI BUDESTETO...
4oveka e socialno jivotno ..toi ne moje da otcelee sam ima nujda ot hora ot kontak s drugi individi..vseobshata omraza koito grijlivo hranim e sreshtu samite nas.................PRAVETE DOBRO



Тема Re: Твоето мнениенови [re: iosarian]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано07.08.03 19:58



Ела да ми го кажеш лице в лице



Тема ?нови [re: Uncle Fucker]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано07.08.03 19:59



Къде мога да го намеря този боклук да го пробвам малко дали бързо фиксира ?



Тема 1983г.нови [re: Kapмa]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано07.08.03 20:13



От 20 години ли...точно преди 20 години през 1983г. течеше операция РЯН по повод потенциално възможното ракетно-ядрено нападение на НАТО над СССР и Варшавският договор, Московският център беше обезпокоен до крайна параноидна степен от премественето на тактическите ядрени заряди в Западна Европа и по точно в Западна Германия, а нашите специални служби провеждаха т.нар. възродителен процес. Понякога у нас се събираха офицери и генерали от 6ти отдел и по повод тежката военнополитическа обстановка, тогава през 1983г. за пръв път се качих на западна кола - BMW модел 1981г... До колкото си спомням през 1983г. звездата на Мадона вече беше изгряла а Брус вече се бе развихрил с втори албум в Мейдън(каква диалектика...).

Не е възможно да се помогне на вашият народ но впрочем няма и никакъв смисъл, през 1989г. малко след събитията ДС констатира аномална концентрация на западни шпиони на територията на НРБ, тяхната цел както се изяснява по-късно е била да провокират разпалването на гражданска война в България на етническа основа с турците. Мероприятието обаче завършва с неуспех и както по-късно се констатира фактът, че в България гражданска война на етническа основа просто не може да избухне, въпросната група оперативни работници се преместват познайте къде...в Югославия, където и малко по-късно започна големият купон...Явно е, че въпросните оперативки спуснати от Вашинтгон е трябвало да провокират гражданска война не на етническа а на социална основа, защото вие сте най-мързеливият, уродлив и завистлив народ на света и когато някой може и разбира ховече от вас...това може да ви изяде отвътре!



Тема Re: Както е казал поета :нови [re: VALSHEBNlK]  
Автор lkel (Shatered)
Публикувано08.08.03 01:10



"Ако до всяко добро същество
застане поне още едно
ще ми свършат патроните!"

(мразя крайностите, предимно твоята)

I see the sadness in their eyes....
.... look at the pain around me!


Тема Re: ?нови [re: File99]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано08.08.03 01:24



ма моля моляаааааааа......когато речеш - ама да предупредя - мразя да си цапам лапите - в крайна сметка защо срелям по 300 патрона на месец - точно защото мразя да се бия хахахахахахахахахахахахахах........
Пухльо.....
P.S.Пухльо - контраминация - путю + мухльо.
ХУЯАААААААААААААААААА...........................................


Si vis pacem,para bellum.


Тема Re: Както е казал поета :нови [re: lkel]  
Авторvalshebnik (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 16:30



i az te obicham



Тема Re: Както е казал поета :нови [re: valshebnik]  
Автор bigbro ()
Публикувано09.08.03 11:57



..а онзи дето е изнасилил приятелката ти..
или онзи дето е пребил майка ти за да и вземе пенсията...
или онзи дето е пребил детето ти...
Тях ще обичаш ли? Ако имаш възможност няма ли да му/им го върнеш...?

Много е тънка линията между доброто и лошото.. една крачка...
По някога е нужно да направиш лошо, за да защитиш хората, които обичаш... нали?
Не изпадай в крайности




Тема Re: 1983г.нови [re: File99]  
АвторDr.Flex (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 17:30



Бе на тебе май за всичко са ти виновни американците. Я си разкарай лойнофъргачката от тука и отивай да праиш свирки на твоя приятел bigbro



Тема Re: 1983г.нови [re: Dr.Flex]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано09.08.03 20:43



По-точно не американците а англо-американските ционисти, а колкото до свирките след малко ще видя как се справя майка ти с тях.



Тема Re: 1983г.нови [re: Dr.Flex]  
Автор bigbro ()
Публикувано09.08.03 20:59



айде мола ти съ, ся...
земи мене не ме намесвай, а?


аее...




Тема Re: 1983г.нови [re: File99]  
АвторDr.Flex (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 22:54



А евреите? Тях няма ли да ги обвиниш за нещо? А що се отнася до свирките, моята майка не духа на кастрати и педали. АРЕ ЧУПКАТА ОТ ТУКА БЕ ОТКАЧАЛКО!



Тема Re: 1983г.нови [re: bigbro]  
АвторDr.Flex (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 22:55



ОК! Ма си мислех, че ще ти е приятно.



Тема Re: 1983г.нови [re: Dr.Flex]  
Автор bigbro ()
Публикувано10.08.03 12:25



хехе.. ние съ разбрамее.. сключихме примирие!
па и не изгарям от желание некой мъж да ми праи свирки... ахахаха




Тема Re: 1983г.нови [re: bigbro]  
АвторDr.Flex (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 19:08



Е как така бе???? Как съм го пропуснал аз това историческо помирение?



Тема Juddenнови [re: Dr.Flex]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано10.08.03 21:43



Еврейте наред с комунистите носят основна вина за сегашният икономически геноцид, по времето на Ваймарска Германия 1918-1933 тъкмо еврейте са извършили най-големите престъпления срещу немският народ и затова си и платиха, тук също ще си платят.
А що се отнася до майка ти то социалната класа, която представлявате винаги по правило духата както е казано на запад...



Тема Re: ?нови [re: iosarian]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано10.08.03 21:58



В такъв случай ми кажи...от коя страна е кнопката авт-ед.стрелба на АК47?








Прострелван ли си ?



Тема Re: Juddenнови [re: File99]  
АвторDr.Flex (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 23:12



"на запад", а? А ти, какво, да не живееш в чужбина?



Тема Re: 1983г.нови [re: Dr.Flex]  
Автор bigbro ()
Публикувано11.08.03 03:38



нямам време да се занимавам. покрай тоя сайт дето мъча.. дори и не спя нормално..
всяко чудо за 3 дена...



Тема Re: ?нови [re: File99]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано11.08.03 08:53



Отделна кнопка за ед./авт. стрелба АК няма - тя е един детайл с предпазитела и представлява щанцован от ламарина детайл намираш се от дясно на автомата. Предпазителя има три положения - ЕД(при руските ОД ,при гедерманските и румънските една точица) АВ (при руските е същото , при гедерманските и румънските е знака за безкрайност) И крайно горно положение- предпазител. Трябва да се подчертае , че макар това решение да е изключително технологично се оказва неудобно . За това примерно в изрелската пушка Галил , която копира доста от нещата в АК е предвиден допълнителен лост от лявата страна за превключване на режимите на огън. На родния вариант на АК произведен специално за СОБТ,също е поставен допълнителен превключвател на огъня , който се намира в лявата горна част на ръкохватката за управление на огъня.
Ако болда ти е въпрост....отговора е да - по невнимание (не мое)......
Хуаааааааааааааааааа........................



Si vis pacem,para bellum.


Тема Re: ?нови [re: File99]  
Автор SecurityTEAM (BUD/S)
Публикувано11.08.03 09:51



Ти май на изпит го прати Йоската.
Хахахахааа
Може и до вдругиден да го тестваш - ефекта ще е извода, че той не е като тебе (Въздух Под Налягане).

А само този ли автомат си чувал?
Или са ти казали че той е най добрия щото руски нали, пък ти мириканците ги мразиш......
Може пък и CS да си поиграл малко и мноо да те кефи......


Лекувай се медикаментозно!!!
НЕ ХОДИ НА ПСИХИАТЪР!!! (той с нищо не ти е виновен)

"МММ днб."
Масивно Мотивирани Майкоосквернители - дружество с неограничена безотговорност


Тема Re: ?нови [re: iosarian]  
Автор SecurityTEAM (BUD/S)
Публикувано11.08.03 09:53



Като си толкоз отворен, я кажи какъв калибър е АК47.
Че да му запълниш празнотата в знанията на ВПН.


"МММ днб."
Масивно Мотивирани Майкоосквернители - дружество с неограничена безотговорност


Тема Re: ?нови [re: SecurityTEAM]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано12.08.03 21:42



Хахахаха е чак толкова отворен не съм.... Абе - човека е ДГВ ама ко да се прави - има нужда от малко стръскване - повечко студени душуве и може една мааааалка лоботомиика (с Апългейт Фербън фолдинг файтъра примерно) .....
Апръпъ дължиш ми вече стотинки поне да две коли от ДНБ то......
ХУЯААААААААААААААААААААААА.....
МММ ДНБ


Si vis pacem,para bellum.


Тема Re: ?нови [re: iosarian]  
Автор SecurityTEAM (BUD/S)
Публикувано13.08.03 09:35



Да земеш и ти да си го туриш че да ни е гот след т'ва.
Ще помогна за лоботомийката с Smith&Wesson 2бр.

"МММ днб."
Масивно Мотивирани Майкоосквернители - дружество с неограничена безотговорност


Тема Re: Juddenнови [re: Dr.Flex]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано13.08.03 21:25



Териториално съм в България, но по стандарт на живот и възможности съм далеч на запад.



Тема Браво бенови [re: iosarian]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано13.08.03 21:27



Честно казано не очаквах компетент отговор, ако сега ми изтълкуваш текстът на член 12 от Наказателният кодекс, ще се убедя, че си напълно достоен противник.



Тема Re: 1983г.нови [re: bigbro]  
АвторDr.Flex (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 23:42



Готин сайт :)) .Аз също си имам уеб-страничка и в момента я ъпдейтвам. Като е готова, ще ти я покажа.



Тема Re: Браво бенови [re: File99]  
Автор SecurityTEAM (BUD/S)
Публикувано14.08.03 09:29



Наказателен кодекс - чл. 12:
(1) Не е общественоопасно деянието, което е извършено при неизбежна отбрана - за да се защитят от непосредствено противоправно нападение държавни или обществени интереси, личността или правата на отбраняващия се или на другиго чрез причиняване вреди на нападателя в рамките на необходимите предели.
(2) Превишаване пределите на неизбежната отбрана има, когато защитата явно не съответствува на характера и опасността на нападението.
(3) (Нова - ДВ, бр. 62 от 1997 г.) Независимо от характера и опасността на защитата няма превишаване пределите на неизбежната отбрана, ако:
1. (обявена за противоконституционна от КС на РБ - ДВ, бр. 120 от 1997 г.)
2. (обявена за противоконституционна от КС на РБ - ДВ, бр. 120 от 1997 г.)
3. (частично обявена за противоконституционна от КС на РБ - ДВ, бр. 120 от 1997 г.)
нападението е извършено чрез проникване с насилие или с взлом в жилище;
4. (обявена за противоконституционна от КС на РБ - ДВ, бр. 120 от 1997 г.)
5. (обявена за противоконституционна от КС на РБ - ДВ, бр. 120 от 1997 г.)
6. нападението не може да бъде отблъснато по друг начин.
(4) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., предишна ал. 3, бр. 62 от 1997 г.) Деецът не се наказва, когато извърши деянието при превишаване пределите на неизбежната отбрана, ако това се дължи на уплаха или смущение.
**************************

Конституционният съд обяви за противоконституционни редица хипотези, при които не би имало превишаване пределите на неизбежната отбрана и които бяха предвидени първоначално в кодекса:
нападението е от две или повече лица;
нападателят е въоръжен;
нападението е извършено чрез проникване с насилие или с взлом във вилен имот или стопански
обект;
нападението е в моторно, въздухоплавателно, водно превозно средствоили подвижен
железопътен състав;
нападението е извършено нощем.
Мотивите на съда са в "Държавен вестник" брой 120 от 1997г.


Извлечениe oт Постановление Й 12 от 29.XI.1973 г. по н. д. Й 11/73 г., Пленум на ВС:

1. Деянието, извършено в състояние на неизбежна отбрана, е правомерно, общественополезно и необходимо, затова при пряко и непосредствено общественоопасно нападение върху държавни и обществени интереси и върху личността или правата на всеки гражданин има право да се противопостави и отблъсне или да помогне да бъде отблъснато нападението.
2. Нападението може да бъде извършено с едно или с няколко действия или бездействия.
Неизбежна отбрана се допуска и срещу нападение от непредпазливи деяния (виж чл.11, ал.3 от Наказателния кодекс - бел.моя).
3. Субекти на нападението при неизбежна отбрана могат да бъдат не само вменяеми, но и невменяеми, лицата, които не са достигнали определена възраст, за да носят наказателна отговорност, както и тези, които обективно извършват нападение вследствие на извинителна или неизвинителна грешка.
Не може да се позовава на неизбежна отбрана този, който провокира нападение с цел да лиши от живот или да нанесе телесна повреда другиму. Не се допуска неизбежна отбрана срещу деяния, извършени при крайна необходимост.
4. Нападението е непосредствено не само когато е започнало увреждането, но и когато е създадена реална и непосредствена опасност (курсивът мой) за увреждане на държавни и обществени интереси, личността или законните права на гражданите. (Така, ако нападателят действа с огнестрелно оръжие или нож, нападнатият може да се отбранява и преди да е насочен пистолетът или от близко разстояние да е замахнато с нож. - в този смисъл постановлението)
Неизбежна отбрана не е допустима при предполагаемо, бъдещо или завършило нападение.
5. Нападението е прекратено, когато е отблъснато от нападнатия или трети лица, когато нападателят сам не е отказал да го завърши, завършил го е и др. ( След като нападението е прекратено, деянията на нападнатия могат да се оценят само като извършени в състояние на силно раздразнение или реторсия, а не и като извършени при неизбежна отбрана - в този смисъл постановлението.)
Кратковременното прекъсване на нападението, което може бързо да се възобнови, не означава прекратяване на нападението.
6. Нападнатият има право на активна защита. Той може, но не е длъжен по закон, да се отклони от защита чрез бягство, укриване, търсене помощ от трети лица, държавни и обществени органи и др.
Съответствието между защитата и нападението се определя от съвкупността на всички елементи, отнасящи се до силата и интензивността на нападението и защитата, значимостта на защитавания и увреден обект, степента на опасността, застрашаваща нападнатия, неговите сили и възможности за отбрана, средствата за нападение и защита, мястото и времето на нападението и др.
7. Превишаване пределите на неизбежната отбрана има само когато защитата явно надхвърля необходимото за отблъскване на нападението. Несъответствието е явно, ако е ясно изразено и не буди никакво съмнение. При отблъскване на нападението нападнатият може да използва и по-интензивни средства и начини за отбрана от тези, използвани от нападателя, стига да не превишава пределите на неизбежната отбрана. Отбраняващият се при неизбежна отбрана не е задължен да избира и засяга само неуязвими (неопасни) части от тялото на нападателя.
8. При превишаване пределите на неизбежната отбрана поради уплаха или смущение деянието, макар и виновно, е ненаказуемо.
Член 12, ал. 3 НК е приложим и при убийствата, извършени при условията на чл. 119 НК, и при телесните повреди по чл. 132, ал. 2 НК.
9. Мнима неизбежна отбрана има, когато деецът поради грешка относно действителността на нападението счита, че има нападение, докато обективно то не съществува (виж чл.14 НК - бел. моя)
Мнимата неизбежна отбрана изключва умисъл за извършване на престъпление. Деянието, извършено при мнима неизбежна отбрана, е престъпление, ако е извършено по непредпазливост и е предвидено като такова в особената част на Наказателния кодекс.
11. При превишаване пределите на неизбежната отбрана, включително и по чл. 12, ал. 3 НК, независимо дали деянията са наказуеми, или не, деецът носи гражданска отговорност за причинените вреди, освен ако не е налице случайно деяние(виж. чл.15 НК и чл. 46 от Закона за задълженията и договорите - бел. моя).

Още за нападението по смисъла на чл. 12 НК:
Нападението трябва да се разбира като едно или няколко действия или бездействия, които пряко и непосредствено застрашават или накърняват държавни и обществени интереси, личността или законните права на гражданите.Обикновено нападението се осъществява с активни действия, изразяващи се в нахвърляне, връхлитане и др. Бездействието обаче също може да се оцени като нападение по смисъла на закона, ако деецът е бил длъжен по закон да действа и бездействието му реално застрашава непосредствено да увреди държавни и обществени интереси, личността или законните права на гражданите. Например, ако стрелочник не вземе мерки за правилно насочване на идващ влак, а при саботаж, вредителство и др. длъжностните лица, за които съществува задължение да действат, не вземат мерки и бездействието им създава непосредствена опасност да настъпят общественоопасни последици, всеки гражданин има право да ги принуди да изпълнят задълженията си по служба. на общо основание.
На деянията, извършени при неизбежна отбрана, не може да се отговори с неизбежна отбрана, тъй като нападнатият има право да се защитава и неговото деяние е правомерно.

Още за превишаване пределите на неизбежната отбрана по смисъла на чл. 12 НК:
В чл. 12, ал. 2 НК е посочено, че превишаване пределите на неизбежната отбрана ще има само ако защитата явно несъответства на характера и опасността на нападението. Последните трябва да се преценяват с оглед обстоятелствата на всеки конкретен случай, защото между тях не може да се прави точно разграничение и някои обстоятелства могат едновременно да имат значение и за характера, и за опасността от нападението. Към характера на нападението се отнасят примерно видът и обектът на защита - обществените отношения, които се засягат, а когато нападението е престъпление, и обстоятелствата, които характеризират степента на обществената опасност, с оглед на която законодателят е дал и съответна квалификация на деянието. За опасността на нападението пък са от значение онези обстоятелства, които засягат интензивността на нападението, начините и средствата, с които се извършва, броя на нападателите, мястото и времето, където е упражнено насилието и др. Следователно защитата може и да не съответства на нападението, когато с оглед определящите съответствието между нападението и защитата обстоятелства надхвърля необходимото за отблъскване на нападението. Оттук изводът, че при отблъскване на нападението нападнатият може да използва и по-интензивни средства и начини за отбрана, ако това явно не надхвърля възможностите за отблъскване на нападението. Несъответствието е явно, когато е изразено ясно и не възбужда съмнение. Деянието, извършено при превишаване пределите на неизбежната отбрана, е неправомерно и срещу него е допустима неизбежна отбрана.

Това тълкувание достатъчно ли ти е или да продължавам. Закона си е закон и щеш не щеш ще трябва да го спазваш.

Редактирано от SecurityTEAM на 14.08.03 09:30.



Тема maleiнови [re: SecurityTEAM]  
Автор AC (Лош)
Публикувано15.08.03 09:19



shto me podlugahte da cheta bre
egasi
polovin chas edna tema...

be nideite se namesva... te idealno si se spraviaha dvamata karashti se... puk vie s iosko nogo burzo shte prikliuchite neshtata i niakak si... shte otnemete seira na horata

по-нов и по-лош...


Тема Re: maleiнови [re: AC]  
Автор SecurityTEAM (BUD/S)
Публикувано15.08.03 10:56



Това е защото сме миротворци и добри хора!
Правете Война а не любов........ъъъъъ, или беше обратното.......ъъъъъъъ

"МММ днб."
Масивно Мотивирани Майкоосквернители - дружество с неограничена безотговорност


Тема Какво ще кажете за новата ми сигнатура, бе хора?нови [re: AC]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано15.08.03 20:56



Не е ли cool, А?



Тема Ти ми счупи главатанови [re: SecurityTEAM]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано15.08.03 21:16



Отговорът ти е много повече от това, което всъщност очаквах, макар че бе даден не от iosharan а от теб. За да не го злепоставяме презюмирам в духа на джентълменството, че той просто се е забавил малко повечко и ти си го изпреварил на базата на "фактическата ситуация". Вече се убедих относно това, че насреща има по-сериозни потребители, които явно имат компетенции не само в оръжейното дело а и в юридическата материя. Кажете ми сега господа каква е темата, която ще обсъждаме и в кой клуб ? В дира има твърде малко интелегентни хора като вас, а виртуалното общуване с останалите имбецили просто е лишено от всякакъв здрав смисъл.



Тема Re: 1983г.нови [re: Dr.Flex]  
Автор bigbro ()
Публикувано15.08.03 22:37



dnes napravih pulen update..
az go pravq toq update vseki den.. dnes promenih design-a, mahnah apleti.. i t.n.
radvam se,che ti haresva.. ako iskash ela vuv foruma?




Тема Re: Juddenнови [re: File99]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано16.08.03 20:23



Жалко. Щото, ако беше западно отроче, щеше поне донякъде да имаш извинение за идиотизма си, но явно съм сбъркал. Ти просто си си един завършен кретен. Това си ти, едно неонацистко изродче, което навсякъде се перчи с парите на татко.(щото с твоя начин на мислене едва ли си спечелил и лев).Ако не беше такъв изрод, щеше да те съжалявам, но ти си достоен единствено за презрение.

PEAZ!!!


Тема Re: Juddenнови [re: Dr.Flex]  
Автор terminator 3O3O (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 00:05



Ясно се вижда (поне от по-интелигентните), че Филе99 е написал този умопомрачителен постинг, пълен със сложни изречения, за да обърка и смути бигбро. Явно е постигнал желания ефект, защото бигбро се е поздухал като не е могъл баш да разбере за кво по дяволите става на въпрос и захапвайки здраво куката (шарааааааан, хеххеехеее) , бързо се е затичкал към клуб Топ постинги с тайната надежда някой да му разтълкува написаното, което от друга страна е полезно, защото поне веднъж е почуствал колко малкае една част от тялото му (даже си представям как се свил с огромното си туловище пред пц-то и гледа уплашен и объркан като малко детенце).
Та доста се похилих, ама като прочетох следващите постинги ми стана тъжно, защото всички (с изключение на един-двама) също нищо не разбраха.
П.П. Бигбро, не се засягай, това есамо хиперболизиран постинг, купон да става, просто се издразних на някои отприятелчетата ти.

Редактирано от terminator 3O3O на 17.08.03 00:11.



Тема Re: Juddenнови [re: terminator 3O3O]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано17.08.03 19:57



Предполагам, не си чел останалите му дивотии, където обвинява евреите и кой ли още не в какви ли не престъпления и глупости. Иначе за постинга всички разбираме, че е написан с цел да обърка този, който го чете, но мене лично единствено ме напушва на смях

PEAZ!!!


Тема Re: Juddenнови [re: terminator 3O3O]  
Автор bigbro ()
Публикувано18.08.03 00:24



боли ме хуя




Тема Re: Juddenнови [re: Dr.Flex]  
Автор terminator 3O3O (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 19:00



Явно щом обвинява някого в нещо има основание, предполагам всички сте чували за идеята за световните конспирации, която от своя страна не предполага намесата на всички евреи.

Скоро и аз ще си правя такава


Тема Re: Juddenнови [re: bigbro]  
Автор terminator 3O3O (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 19:01





Скоро и аз ще си правя такава


Тема Re: Juddenнови [re: terminator 3O3O]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано18.08.03 20:04



Да, всички сме я чували тази теория. Но нека щом обвинява някого, да представи и съответните ДОКАЗАТЕЛСТВА, иначе без ДОКАЗАТЕЛСТВА това са просто ПРАЗНИ приказки! Или ако не друго, то поне да даде логична и добра обосновка на думите си.

PEAZ!!!


Тема Re: Juddenнови [re: Dr.Flex]  
Автор terminator 3O3O (Нерегистриран)
Публикувано19.08.03 01:15



Абе имаше едно книжле, където всичко беше добре обосновано, но в момента не се сещам на кой е, като срещна човека, който със сигурност знае, ще ти кажа.

Скоро и аз ще си правя такава


Тема Re: Juddenнови [re: terminator 3O3O]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано19.08.03 02:18



Обезателно кажи, ще ми е интересно да го прочета.

PEAZ!!!


Тема Re: Juddenнови [re: terminator 3O3O]  
Автор bigbro ()
Публикувано21.08.03 03:53



по някога не ми издържат нервите. Омръзна ми от агенти дето в реалния живот не могат да си вържат обувките, да се изкарват супермени в интернет... бах деба комплексите дето избиват.. ахаххаха




Тема Абе, филе, шо не земеш най-накрая да решиш кво си?нови [re: File99]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано21.08.03 04:46



Абе, Филчо, защо най-накрая не решиш какво си-информационна структура, бивш(неуспял поради тъпотия, най-вероятно) кикбоксьор, богат мафиот(Хех!), грабнал партиините пари или нещо друго? То бива, бива шизофрения, ама чак пък толкова...

PEAZ!!!


Тема Re: Твоето мнениенови [re: iosarian]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано21.08.03 04:49



Зе ми думите от устата

PEAZ!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.