Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 21.06.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Juddenнови [re: Dr.Flex]  
Автор terminator 3O3O (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 00:05



Ясно се вижда (поне от по-интелигентните), че Филе99 е написал този умопомрачителен постинг, пълен със сложни изречения, за да обърка и смути бигбро. Явно е постигнал желания ефект, защото бигбро се е поздухал като не е могъл баш да разбере за кво по дяволите става на въпрос и захапвайки здраво куката (шарааааааан, хеххеехеее) , бързо се е затичкал към клуб Топ постинги с тайната надежда някой да му разтълкува написаното, което от друга страна е полезно, защото поне веднъж е почуствал колко малкае една част от тялото му (даже си представям как се свил с огромното си туловище пред пц-то и гледа уплашен и объркан като малко детенце).
Та доста се похилих, ама като прочетох следващите постинги ми стана тъжно, защото всички (с изключение на един-двама) също нищо не разбраха.
П.П. Бигбро, не се засягай, това есамо хиперболизиран постинг, купон да става, просто се издразних на някои отприятелчетата ти.

Редактирано от terminator 3O3O на 17.08.03 00:11.



Тема Re: Juddenнови [re: terminator 3O3O]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано17.08.03 19:57



Предполагам, не си чел останалите му дивотии, където обвинява евреите и кой ли още не в какви ли не престъпления и глупости. Иначе за постинга всички разбираме, че е написан с цел да обърка този, който го чете, но мене лично единствено ме напушва на смях

PEAZ!!!


Тема Re: Juddenнови [re: terminator 3O3O]  
Автор bigbro ()
Публикувано18.08.03 00:24



боли ме хуя




Тема Re: Juddenнови [re: Dr.Flex]  
Автор terminator 3O3O (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 19:00



Явно щом обвинява някого в нещо има основание, предполагам всички сте чували за идеята за световните конспирации, която от своя страна не предполага намесата на всички евреи.

Скоро и аз ще си правя такава


Тема Re: Juddenнови [re: bigbro]  
Автор terminator 3O3O (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 19:01





Скоро и аз ще си правя такава


Тема Re: Juddenнови [re: terminator 3O3O]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано18.08.03 20:04



Да, всички сме я чували тази теория. Но нека щом обвинява някого, да представи и съответните ДОКАЗАТЕЛСТВА, иначе без ДОКАЗАТЕЛСТВА това са просто ПРАЗНИ приказки! Или ако не друго, то поне да даде логична и добра обосновка на думите си.

PEAZ!!!


Тема Re: Juddenнови [re: Dr.Flex]  
Автор terminator 3O3O (Нерегистриран)
Публикувано19.08.03 01:15



Абе имаше едно книжле, където всичко беше добре обосновано, но в момента не се сещам на кой е, като срещна човека, който със сигурност знае, ще ти кажа.

Скоро и аз ще си правя такава


Тема Re: Juddenнови [re: terminator 3O3O]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано19.08.03 02:18



Обезателно кажи, ще ми е интересно да го прочета.

PEAZ!!!


Тема Re: Juddenнови [re: terminator 3O3O]  
Автор bigbro ()
Публикувано21.08.03 03:53



по някога не ми издържат нервите. Омръзна ми от агенти дето в реалния живот не могат да си вържат обувките, да се изкарват супермени в интернет... бах деба комплексите дето избиват.. ахаххаха




Тема Абе, филе, шо не земеш най-накрая да решиш кво си?нови [re: File99]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано21.08.03 04:46



Абе, Филчо, защо най-накрая не решиш какво си-информационна структура, бивш(неуспял поради тъпотия, най-вероятно) кикбоксьор, богат мафиот(Хех!), грабнал партиините пари или нещо друго? То бива, бива шизофрения, ама чак пък толкова...

PEAZ!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.