Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 22.09.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Аз бивш кик-боксьорнови [re: iosarian]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано25.07.03 21:54



...а колкото до комплексите само мога да кажа, че използването на този израз е отдавна изтъркано клише, което се използва от истински комплексари като теб.



Тема Голям мъж се извъди бе Филчонови [re: File99]  
Автор XC™ (терорист)
Публикувано25.07.03 23:21



Що тогава не се заяждаш по улиците, ами в дира? И що като се заяждаш отказваш срещи /спаринги/ с тези с които си се заял. Бигбро отдавна ти е мераклия.



Тема Re: Голям мъж се извъди бе Филчонови [re: XC™]  
Автор bigbro (MyTpa)
Публикувано26.07.03 15:21








Тема Re: Аз бивш кик-боксьорнови [re: File99]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано26.07.03 18:32



Сичко се вижда от думичката бивш.... нещо като бивш полов атлет по настоящем импотентен примерно....Аман от виртуални герои в тоя дир ей...
М дамм.....


Si vis pacem,para bellum.


ХУЯАААААААААААААААААА.................................

Редактирано от iosarian на 26.07.03 18:49.



Тема Re: Аз бивш кик-боксьорнови [re: iosarian]  
Автор bigbro (MyTpa)
Публикувано26.07.03 19:32



Ех.. толкоз исках да му го кажа.. ама ти взе, че ме изпревари.
Това на снимката (с пищовите) кой е?




Тема Re: Аз бивш кик-боксьорнови [re: bigbro]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано26.07.03 19:34



мииииииииии..... моя скромност.....
М даммммм......
ХУЯААААААААААА....................


Si vis pacem,para bellum.


Тема Re: Проблематиката при психично болните.нови [re: bigbro]  
АвторKapмa (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 22:30



От 20 години не бях срещала човек с подобен начин на мислене като Филе99. Лъжете се, че става въпрос само за идиотизъм! Иде реч за нещо съвсем друго. Според мен Филе99 е с КЛИНИЧНА ФОРМА на САДИЗАМ. Той е един завършен садист, а идиотизмът е само страничен ефект на вродения му садизъм. В детството си този човек повече е биел, отколкото е бил бит, в това мога да те уверя 100%. Той е ОСЪЗНАТО ЗЪЛ. Съвсем умишлено е избрал злото и може да бъде опасен за околните. Мисля, че става въпрос за реинкарнация на много зъл дух или демон, който в този живот се проявява като еманация на злото.

В същото време е МНОГО СТРАХЛИВ.
Търси сигурност в материалното, в съзнанието си преувеличава силата на бързите пари - например парите и имотите придобити чрез реституция или сенчесто-партиен бизнес. Търси сигурност и в родовата си история, опива се от аристократичната нишка в рода си (във всеки един род може да се намери някаква далечна такава :)) и е склонен да се самовеличае и самоопределя като част от някакъв елит.
Не е възможно да му се помогне.
Не той има нужда от помощ, а тези, които са около него.



Тема Хуахахахахахаха.......нови [re: Kapмa]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано27.07.03 03:00



Имаш една бира от мене за диагнозата хахахахахахахахах.... Лошото е само че във виртуалното пространство всеки може да се представя за какво ли не така че допусни и възможносттта че Филето просто ИСКА да бъда това което ти представяш а в риалитито нищо чудно да е 50 килограмов въшливец с заплата около средната за страната....
ХУЯААААААААААААААА.......................


Si vis pacem,para bellum.


Тема Re: Хуахахахахахаха.......нови [re: iosarian]  
АвторKapмa (Нерегистриран)
Публикувано27.07.03 08:34



Много съм добра в диагнозите и мерси за бирата :)



Тема Re: ей, как ти се радвам :))нови [re: fukla]  
Автор bigbro (MyTpa)
Публикувано27.07.03 12:18



Ако някой ден в дир.бг се направи клуб 'Размислите на ФИФИ', то той ще бъде най-посещавания от всички други такива.




BigBro* "петното на модераторският институт на дир.бг"








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.