Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:28 10.06.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Психопатът-модератор от форум Културизъмнови  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано02.06.03 20:28



"Абе момче имаш ли въобще представа кого заплашваш ? Знаеш ли, че мога да те уредя за такова деяние по 115 и Централният не ти мърда. Имаш ли представа колко субекта имат достъп до Файл99, или нещо кислородният ти глад ти пречи на обективното мислене? Ако постингите по мой адрес не бъдат изтрити ВЕДНАГА ще те осмея през половината дир. а колкото до заплахите ти срещу мен - отдавна мина времето, когато мутри можеха да заплашват. "

Това са твой думи, нали FILE99? Май в отговор на напътствията ми да си пишеш за политика там кадето му е мястото...нали?

Ти си най-ненормалният човек в нет-а за всички времена.
Знаеш ли какво .. мангалоиде...
имам си едно копие от изказванията ти относно циганите... към него и едно ИП. Ако дам пари на някой мангал да те съди.. колко пари ще може да ти вземе.. как мислиш?


"Ей, опасен рецидивист такъв - я не ме заплашвай, че ако те докопам ще видиш едни щанги и ай пита"

Знаеш името ми, знаеш къде тренирам.. остава да ти кажа каква кола карам. Какво още чакаш? Има (малка.. съвсеееем малка) вероятност след боя който ще изядеш да се излекуваш от лудостта която те е обзела... ако ли не (след акта, ще ти направим един контролен тест относно правилността на мислене) ще следва.. пак.. бой - ебане, бой - ебане.. и сръбска музика... на .. Витоша..
нали така правят мутрите?






BEST OF LUCK:Velizar Simeonov
http://www.pbase.com/bigbro1/index



Вие представяте ли си администрацията на дир.бг на какви хора си представя да дава модераторските права ?...



Тема ti da ne se izplashi briaнови [re: File99]  
Автор SuperPav (Kompleksar)
Публикувано02.06.03 20:34





oh pak an rabota daeba


Тема Ненови [re: SuperPav]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано02.06.03 20:38



От гледна точка на това колко субекта имат достъп до Файл99(и аз вече не знам, може и въпросният модератор сам да влиза и с моят ник да пише) и като се има предвид, че администрацията на дир.бг мълчаливо отказа съдействие въобще не мога да имам някакви притеснения по въпроса. А колкото до заплахите за престъпление срещу личността ми аз добре знам как да реагирам адекватно на такова деяние.



Тема Re: Ненови [re: File99]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано02.06.03 23:47



Тук някой многоооо не е в час

Глупостта е също толкова безграни4на,колкото и мъдростта


Тема Re: Ненови [re: HAMELEONA]  
Автор bigbro (ONE from many)
Публикувано03.06.03 07:47



Ужас.. явно и до тук е стигнал тоз човечец. Едвам се оправяме с него в 'Културизъм'. То не е расизъм.. не е политика.. както и да е. Успех!

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: Ненови [re: bigbro]  
Автор spider4o™ ()
Публикувано03.06.03 23:08



хих, клуб 'Култъризъм' е станал голям цирк, но за сметка на това е забавно.


FORZA ** JUVE
vinci per noi


Тема Превенциянови [re: spider4o™]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано04.06.03 21:16



Възпитателен и поправителен ефект!



Тема Re: Превенция [re: File99]  
Автор spider4o™ ()
Публикувано04.06.03 22:44



Превенция? хех, ти да не си юрист?


FORZA ** JUVE
vinci per noi


Тема Ще има оше шоунови [re: spider4o™]  
Автор File99 (Оперативна 1ца)
Публикувано08.06.03 19:44



Онзи продължава да проявява животинската си упоритост и ми се струва, че ще има още доста шоу



Тема Re: Превенциянови [re: spider4o™]  
Автор bigbro (ONE from many)
Публикувано08.06.03 20:18



Погледни 'Политика'. Има интересни изказвания... авторът е същия... много е интересно, ако човек няма какво да прави и му е скучно...

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.