Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 14.06.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
*Кратък преглед

Тема супер излишен клубнови  
Автор Aнreл ()
Публикувано18.05.03 16:43



бе вие нямате ли си таквизинки за да си играете ами сте тръгнали да праите сеир.
като бой с кучета или женски кеч или като да праиш шоу с инвалиди.
вий не сте добре.
оставете хората да си пишат спокойно, а не некой да слухти по петите им и да поства теми, тука. кво търсите бря.
или фуклата нема работа и само си търси къде да се почеше.
чеши се с телена четка но не и с теми от други клубове.
плюс тва като влезнах тук не видях нищо смешно или интересно.
всичко е в контекста на определен клуб и тематика и т.н.

изводът ми е един. определени хора, на които живота им им е доскучал си търсят забавления за сметка на другите.
тва стратегия на дира ли е, некъв експеримент ( такива навремето са правени много често в Колозео в Рим от разни психясали римски императори за задоволяване жаждата за зрелища и подтискане на масите) ли е, некъв болен мозък се е окопал тук. Бе Фукличке и едно време те четох тебе някъде, и пак нещо бъркаш в лайната. Успокой се бе пиле, интелектуалец се става и без да бъркаш фекалии*.

аре успех и намерете себе си...уважаеми фукли и други фуклоподобни и не толкова подобни недорасляци.

*лайна

всичко е такова каквото е


Тема Re: Ачоооооооооо..нови [re: Aнreл]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано18.05.03 18:53



ама пак с фекалиите срещу вентилатора беееееееееее

Ти си длъжен да правиш добро от злото,
защото то няма от какво друго да се прави.



Тема Re: Ачоооооооооо..нови [re: MG42]  
Автор Aнreл ()
Публикувано18.05.03 19:18



да не ти пука. къпим се всеки ден.



всичко е такова каквото е


Тема Re: Ачоооооооооо..нови [re: Aнreл]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано18.05.03 19:23



ми веднага тежката артилерия бе....
пробвай с Номера На Джейн най напред:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ти си длъжен да правиш добро от злото,
защото то няма от какво друго да се прави.



Тема Не знам кой те е накаралнови [re: Aнreл]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано18.05.03 21:58



да дойдеш тук и да ми говориш за фекалии, но това вече ми е меко казано смешно. А личните ти нападки към мен показват само слабост и неуравновесеност.

Успехи с интелектуалстването!



Тема Re: Не знам кой те е накаралнови [re: fukla]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано19.05.03 08:38



абе фукла:)
тъй като го познавам, искам да ти кажа:
Ачо те сваляяяяяяяяяяяяяяяя:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ти си длъжен да правиш добро от злото,
защото то няма от какво друго да се прави.



Тема Re: Не знам кой те е накаралнови [re: fukla]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.05.03 09:38



виждам че разбираш от психология. а днес носиш ли бельо под поличката!?

всичко е такова каквото е


Тема Това наистина е топ постинг, пич,нови [re: Aнreл]  
Автор Rattler (интригант)
Публикувано19.05.03 11:21



хубаво си го пуснал направо тук! Значи клубът ти се вижда излишен, защото хората тук се забавляват на нещо, което на теб не ти се вижда забавно. Яко! Ми аз пък искам да се затвори клуб "Доберман", защото аз нямам доберман и такъв клуб ми се вижда напълно излишен. Ако пък съм импотентен, ще искам да се затвори клуб "Говорим си за секс", защото там хората се забавляват с тема, която за мен е проблем - безсрамници!

Жестоко!!!

Като не те кефи клуба, не влизай, а не се излагай така смешно.

Tobleron


Тема Re: Това наистина е топ постинг, пич,нови [re: Rattler]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.05.03 11:39



ти пъ ко съ ръгъш у "А" група бря.
ей, момченце с мишленце.



сеира теръпва предстои.


всичко е такова каквото е


Тема Re: супер излишен клуб [re: Aнreл]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано28.05.03 11:22



ama kolko sum suglasen s tebe

razbiram da biaha pisani ot tiah temite, i da biaha se izkazali po temata v kluba v koito e pisana, a ne tuka da se iziaviavat... ma kolko po-lesno e da chetem i da komentirame kolko e tupo neshto, a nikoga sami da ne sme pisali nishto originalno...

puk na fukla shte i kaja che ne i sfanah logikata za lichnite napadki... tochno lichnite napadki pokazvat uverenost... dokato obshtite prikazki sa si obshti prikazki... mnogo poveche uverenost triabva za da oburnesh napadkite si kum niakoi konkretno, a ne da brashtolevish sreshtu imagenernia "vrag" (vreditel)...

P.S. i ako shte citirate temi ot drugi klubove pone imaite dostoinstvoto da go pravite bez komentari... neshto podliarsko ima v samata okepazena ideia za toia klub...

Livin' La Vida Sofa



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.