Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 26.06.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Е това е!!!Смех Смех до припадък!нови  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано11.05.03 06:13



Хоби, Развлечения
>> Астрология Темата е видяна: 28



kiss
(смях)
11.05.03 04:29
Ерогенните зонни и още нещо.



Прочетох статия за ерогенните зодии според слънчевия знак. Та значи Овена да го милват връз бюста, Телеца бедърцата, Близнака подмишничките, Рака гръбче, Лъва "лопатките" (незная за тази част къде е). За Девата благородното продължение на гръбче, Везната крачетата по цялото им протежение, Скорпиона кръстче, Стрелеца коремче или пъпче, Водолея главата или косата и Рибата отново гърдите като Овенчо.

Въобще може ли да се съди по Слънчевия знак за тези неща? При мен никак не върви да е така. Ала това което ми направи впечатление е, че задника вероятно е ерогенна зона за всички от зодиака. Другото което е, че при мъжете и очите са ерогенна зона - те попиват всичко до свръх възбуда. При жените незнам точно как е, но и при двата пола ерогенните зони трябва да се откриват и то от опитен любовник. Остава само да разкрием вярно ли онова по - горе за всеки от зодика по Слънце.

Глупостта е също толкова безграни4на,колкото и мъдростта


Тема Re: Е това е!!!Смех Смех до припадък!нови [re: HAMELEONA]  
Автор X-girl (rogue)
Публикувано11.05.03 18:50



:)))))хахехехе!!готино е!:)а ти що си сърдит?



Тема Re: щото...нови [re: X-girl]  
Автор lkew (Broken One) (Rune of Torment)
Публикувано11.05.03 23:52



... е вманиечен, психясал, даскал физик, за тва.


И щото му липсват годините между 13 и 23.

Perhaps even in death I still hold some shreds of use for you, my love...


Тема Re: щото...нови [re: lkew (Broken One)]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано12.05.03 06:55



Ммм не нищи4ко не си познал

Глупостта е също толкова безграни4на,колкото и мъдростта


Тема Re: Нищо,нови [re: HAMELEONA]  
Автор lkew (Broken One) (Rune of Torment)
Публикувано12.05.03 15:34



... ако си решил да ни тикаш в очите всичката необразованост по дира ще да имам време да налучквам...

Perhaps even in death I still hold some shreds of use for you, my love...


Тема Re: Нищо,нови [re: lkew (Broken One)]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано12.05.03 21:44



ОК ов4ар

Глупостта е също толкова безграни4на,колкото и мъдростта


Тема (похвално слово за овчарите) Re: и кво,нови [re: HAMELEONA]  
Автор lkew (Broken One) (Rune of Torment)
Публикувано12.05.03 23:01



нещо против овчарите ли имаш?! А?! АА?!!?! Твойта мама градска... кашкавала от къде идва според теб?
(мда, от краварите. И кво?)

И какво общо има моята пословична омраза към така нареченото средно образование с теоритичната възможност да съм овчар? А? Да не мислиш, че всички необразовани са овчари? Да не мислиш, че всички овчари са необразовани? Да не мислиш, че овчрите са тъпи хора?! Нима мислиш, че е по-лесно да командваш голяма група безмозъчни същества цял ден в дъжд, сняг или убииствена жега? Да не смяташ, че някой иска да бъде овчар?
Нещо повече - вярваш ли, че някой е ПРЕДПОЛЧЕЛ да бъде овчар пред това да се радва на прехваленото ти образование и да ходи в града, където може да си чете форумите и ни радва с постинги като : "смех смех ви6те това" ? (вдига въпросително вежда) И ти не си толкова тъп че да си го помислиш - би трябвало да знаеш, че възприемайки думата "овчар" като обида ти изразяваш отвратителен шовинизъм, не-по-приемлив дори от расизма, но без НИКАКВО псевдоразумно или дори някакво (ако ще и да е субективно) покритие...



Е, нека ти кажа нещо, господинчо. Очевидно си образован - да се чете "наклюцал познания" ("клюцам" знаеш ли какво е? Не търси по учебниците, това е процеса на консумация на зърнени култури с извършител пиле...), - но можеш ли да НАПРАВИШ НЕЩО?! Би ли могъл да излезеш в гората и да не се загубиш? Би ли могъл да оправляваш ферма? (гледа гневно)


Хъм, аз не - за нито едно от горните. Роден съм в София и тук си живея; тук ми е мястото, но въпроса е принципен. Аз нямам нищо против глупостта, но бездарието ме побърква. А ти СИ бездарен, защото очевидно вместо да дадеш нещо от себе си, ти се присмиваш на продовете на работата на другите и си безполезен по същата причина, но с акцент на първата част.
Кажи ми, можеш ли дори да си представиш някой овчар, по-бездарен и по-безполезен от теб? Или с по-безсмислено съществуване?

Отвращаваш ме и ако не им идваше да наритам някого виртуално нямаше да се цапам с теб.




п.п. -
мне, не позна - не съм овчар, но си близо. Модератор съм.

Perhaps even in death I still hold some shreds of use for you, my love...


Тема (похвално слово за овчарите) Re: и кво, [re: lkew (Broken One)]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано14.05.03 01:33



Съвсем случайно от време на време,ходя в провинцията и там съвсем случайно имам в 1-2 села къщи,та даже лозе и овощна гадина.спокойно имам повече представа за земеделие и животновъдство от колкото тебе,даже се 4удя да те питам ли откъде идва прясното мляко,защото са ми казвали,че Кока-Кола го прави
А иначе на обидните ти думи към мен няма да отговарям,защото е под моето достойнство да отговарям на смешните ти обиди.Още повече че не се познаваме.Само ще те попитам Ти ,какво даваш на другите?С какво си по-полезен от мен на обществото било тук във форума или в Бг?
Аз специализирам на 2 места в Софийския затвор и в Дома за деца лишени от родителски грижи в Пловдив(дом за сираци ако не можеш да си го преведеш).Искаш ли да си сменим местата скъпи мон ами?
чудя се как може да те "отваращавам" виртуално?Професора ми по-психология ми казваше,че тия неща са невъзможни!Явно се е объркал,човечеца!Ако ти е неприятно да четеш мои постинги просто не ги чети и няма се "отварщаваш" и да губиш,както твоето така и моето време.
Питаш ме аджеба,защо тогава си губя времето като се присмивам над другите?
Е ще ти кажа!Защото мон ами искам да отворя на хората очите,малко да се замислят и да се стегнат,защото е траги4но хора по на 16-18г да не знаят Колко планети има в слънчевата с-ма,Кога е създадена Бг,кога сме паднали под Турско робство и кога и кой ни е освободил.Да не говорим,че имаше случаи на хора,които незнаят с кои държави граничиме.Виж ако в тяхно лице виждаш себе си проблема си е лично твой
Всичко добро и успех в търсенето на собствения си духовен мир!

Глупостта е също толкова безграни4на,колкото и мъдростта


Тема re:нови [re: HAMELEONA]  
Автор lkew (Broken One) (Rune of Torment)
Публикувано14.05.03 13:49



Преди да почна да се заяждам, ще си призная, че като че ли съм те подценил като човек. Радвам се, че все някой се грижи за децата, лишени от родителски грижи. Приятна ти специализация тогава. Съвсем сериозно.


А сега да си дойдем на думата :

Какво давам аз ли? Първи отговор : когато някой не знае и не го интересува му давам това, което иска - толерантност и спокойствие. Когато пък е любопитен, а не знам отговора - пускъм сърч в гуугъл и му отговарям. Незнанието не е грях, нежеланието да знаеш също, грях е да си хабиш времето за глупости, които само хамелеона смята за важни или интерестни. Ти ме дразниш защото явно това за теб не важи. Знанието (и за него ще поговоря след малко) е най-висшето благо, а? За мен свободата да избереш дали да знаеш или не е МНОГО по-ценна, и позволи ми да предположа, че съм прав.

Коя точно част професора ти е неспособен да ти обясни? Я дажи да я опиша по-подробно - за мен е чест да освещавам тези, които търсят познание.
А колкото до четенето на твоите постинги - приеми, че за мен е толкова важно да ти опонирам, колкото за теб е да изкарваш 16-18 годишни деца олигофренчета. Все си мисля, че моите подбуди са по-благородни, по-чисти, и по-възвишени, но кой съм аз че да съм толкова катефоричен...


Ясно какво е трагично за теб - някой да не е запознат с най-новите и тенденциозни "научни открития" като да речем броят на ИЗВЕСТНИТЕ ни планети или относителната възраст на слънчевата система.
Пука ли и аз какво мисля? А?
Едно от нещата, които аз смятам за трагични е поведение тип "твоето". Отвори your mind бре! Виж колко посредствена е науката ни! Виж колко много събития изключва като невъзможни! Погледни как свободно борави с информацията! Как дава на някои неща статус на факти а други не ще да забележи просто защото влизат в противоречие с горните? Това ли ти е идеала? Да навлизаме все по-дълбоко в блатото на теорията... СИГУРЕН ли си за броя на планенитете в слънчевата система?
Да. Не се съмнявам, че е така. Щото пише в учебниците...

Пита ме АЗ какво съм дал. Отговор две.
Ми нищо! Нищо, което ти би оценил. Малко проза, едно-две есета...
...малко приятелство и дори вероятно малко любов, за която не съм толкова сигурен...
...толкова помощ колкото мога...
все неща, които за мен са безкрайно важни. Неща, които дават смисъл поне на моето си съществуване. Някой ден (имай късмет да ми противоречиш) ще стана велик писател, и тогава ще ти отговоря пак...
... Защо писател? Защото изкуството дава далче по-добра представа за реалността, толкова субективна и нерелана, че ти позволява да видиш ИСТИНАТА - защото кога прочетеш три различни (добри) романа ще научиш повече, отколкото от десет учебника. Говорим не за информация, тя е безкрайно разтегливо понятие, а за онова, което науката се опитва да убие - истината и нейното ЗНАЧЕНИЕ.

Perhaps even in death I still hold some shreds of use for you, my love...


Тема оо я да се..нови [re: lkew (Broken One)]  
Автор X-girl (rogue)
Публикувано14.05.03 19:31



..махате от тук..просто питах защо е сърдит а вие го направихте национален и м/у расов конфликт!!!ама сте по-зле и от детската градина да се заяждате за такива гупости..не ви ли е срам едно 14 годишно лапе (моя милост)да ви прави забележки!? ама излагате се!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.