Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 06.06.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Windows XP зомбира хоранови  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано19.02.03 13:09



В НЛО има нови хит:


Re: ТИХИ ЗВУЦИ [re: NF]
Автор St.Petar ()
Публикувано 19.02.03 12:05

.............
???? реален случай : когато за първи път синът ми инсталира ХР , след престоя си около 4-5 часа пред монитора вдигна температура и беше в това състояние около 2 дни. Самият той каза ,че цветовото съчетание му оказало някакво въздействие..........обаче от тогава мина доста време и много пъти сме преинсталирали и ползвали ХР, но случая не се е повторил до момента. И аз не знам какво беше това.......

Ако Бог е отредил, времето е безсилно.

карам черно биеемвие и въоше ни мие ибе


Тема Re: Windows XP зомбира хоранови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано19.02.03 13:15



To tova za XP i zombiraneto i az sum go chuval mnogo puti,pri tova ot suvsem inteligentni hora,i nishto chudno naistina da ima neshto vqrno.Kakto s 25-iq kadur v reklamata,samo deto toi e otkrit,a tuk moje bi ima neshto,koeto po-trudno shte bude razkrito.E,razbira se,edva li efektut e tochno vdigane na temperatura,de



Тема Re: Windows XP ?!нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор lkew (sElfish)
Публикувано19.02.03 17:39



Не, аз ви казвам - ХР си е аматьор в сравнение с моят Милениум - мисълта му е като нападащ гледчер - бавен, но неумолим. А всяка негова жертва наистина няма друг избор, освен да чака като хипнотизиран гризач компютърът му да умре бавно и мъчително. Да слуша как видеокартата пищи за мислост, и воят на харда, обкръжен от остатъците от рама... Да гледаш, неспособен да отместиш поглед, как монитора ти все по-рчдко примигва, и как текстурите постепенно се разграждат във вихара на бъговете, вируси и същесва от най-тъмните ти кошмари...
...докато мозъка ти се превърне в каша...

...и сетивата те изосавят.


а после идва синият екран.

Head and shoulders на сапун!

^_^

n3va tru5 d4 und3d


Тема Re: Windows XP зомбира хоранови [re: stranger]  
АвторMONlKA (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 20:34



Тва само е някъв опасен вирус , който през компютъра атакува и организма.

Вий малоумни ли сте или се правите на такива. Май синчето е престояло няколко пъти по 4-5 часа и не пред ХП-то ами пред някоя игричка.
А татито разбира от ХП колкото индианец от подводници.



Тема Re: Windows XP зомбира хоранови [re: MONlKA]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано19.02.03 20:50



Da de,i az tova kazah-v sluchaq horata sa ludi,ama tova ne znachi,che po princip nqma neshto podobno v XP-to



Тема Re: Windows XP зомбира хоранови [re: stranger]  
АвторMOHИKA (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 20:55



Mi to i po televiziata i radioto moje da ima, abe tia shto ne sa grymnat da ne im vliae nishto.



Тема Re: Windows XP зомбира хоранови [re: MOHИKA]  
Автор radiodj (2BIG4U)
Публикувано19.02.03 21:06



vyv visokiterajoni ot stranata ima njakolko mnogo podhodjashti peshteri... po-dobre da se preseljat (zaseljat) v njakoja taka njama da imat temperatura ot XP-to a ot studa...



Тема Re: Windows XP зомбира хоранови [re: radiodj]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано19.02.03 21:09



Mi az ne sum s Xp.TV sushto ne gledam(prosto zashtoto ne mi se gleda,de)



Тема Re: Windows XP зомбира хоранови [re: stranger]  
АвторMONlKA (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 21:18



я да си намеря термометъра



Тема Re: Windows XP зомбира хоранови [re: MONlKA]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано19.02.03 21:21



hahaDa ne si s XP




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.