Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 17.06.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кухи лейки - дебели и комплексирани  
АвторMOHИKA (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 20:48



Наистина ли нямате какво да правите по цял ден ами си изливате злобата на затъпели домакини тук :-) Гнус ме е да ви чета направо.



Тема Re: Кухи лейки - дебели и комплексиранинови [re: MOHИKA]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано30.01.03 21:09



Ne si izlivame zlobata,a po-skoro se podigravame (razbira se prosto za da stava zabavno de,nishto lichno)s,kakto ti kazvash ,kuhite leiki i komplexarite,koito i bez drugo si go zaslujavat-ne vijdam nishto losho v tova.E,vjarno che ponjakoga stava malko jestoko,ama takuv e jivotut

Редактирано от stranger на 30.01.03 21:12.



Тема Re: Кухи лейки - дебели и комплексиранинови [re: MOHИKA]  
Автор cedar ( novak)
Публикувано31.01.03 01:52



Monika,kogato chovek se concentrira sus zloba v nesuvurshenstvata na sebepodobnite,tova e yasen signal,che e prestanal da se haresva i ceni.Zashto li?Problemut ne e nash.



Тема Re: greshish cedarнови [re: cedar]  
АвторMONlKA (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 07:50



Pobesniah kato vidiah kak se nahvyrliat sreshtu debi. I to tochno ot tozi tip domakini mi zvuchaha.
Drugoto , koeto mojeh da napisha e na debi da gi zareje tuk sys problemite i kompleksite im, no maj tova ne e nachina,zashtoto v niakoi ot clubovete moje da se nameri dosta informacia zasega.
A koi na kogo e podoben e druga tema :-) Kogato se vidim f2f mojesh da komentirash .



Тема Re: Кухи лейки - дебели и комплексиранинови [re: MOHИKA]  
Автор Virgo (мама)
Публикувано31.01.03 09:57



Какъв ти е проблема?
Деби сама си го прави - понякога е по-добре да замълчиш

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Защо линови [re: MOHИKA]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано31.01.03 14:30



Подобни излияния са винаги от "нерегистрирани" потребители?

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Защо линови [re: Kлep]  
Автор пипи (вироглава)
Публикувано31.01.03 14:45



А видя ли купищата подобни анонимни постинги в другата тема?

Всичко което не те убива, те прави по-силна!


Тема Re: Защо линови [re: пипи]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано31.01.03 16:13



Мигом ще надникна там.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Ще ти разкажа една случканови [re: MOHИKA]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано31.01.03 17:29



Върви си някакъв по някакъв коридор. Отляво - врати, отдясно - врати. С надписи. По едно време гледа - врата с табела "Внимание! Не влизай! Лайна!". Нашия, обаче, влязъл, паднал в лайната и се удавил.

Редактирано от ASSASSlN на 31.01.03 17:35.



Тема Re: Кухи лейки - дебели и комплексиранинови [re: MOHИKA]  
Автор debi* (priatelski)
Публикувано01.02.03 18:23



Дължа уточнение-Моника и аз сме 2-ма различни човека.Що се отнася до анонимките-явно има и други хора,които са нападани по тоя н-н -за глупости и незаслужено.Те знаят колко е "приятно" и ми съчувстват,за което им благодаря.
Излиза,че човек не може да сподели свободно проблемите около детето си в клуба на майчетата,защото винаги ще се намерят " добри" майки,които ще го разнесат из дир-а и ще се постараят да го направят за смях.Аз това го наричам предателство и удар под пояса.Значи дори и да съм много притеснена,трябва внимателно да си меря приказките в нашия(на мамите) клуб,за да не се захване някоя за словосъчетание.Къде се измества тогава акцентът-не върху проблема с детето,а върху културата на майката-речева,географска и не знам каква още.Други потърпевши ще кажат.Че ако ще бъде така,ще си оттегля членството от клуба на майките-няма да си съдействаме,а ще си се присмиваме една на друга и ще бием джуки в празни лафове.
И нека сме си наясно-не аз подхванах тази война.Този,който я искаше,я има сега.И се оплаква от цинизми на мейла си.Бог ми е свидетел,че нямам нищо общо със случая-не съм пратила,няма и да пратя и един ред на този мейл.Но явно дамата си има и други врагове из дир-а.А за това какво аз сама си го правя-още разсъждавам.Направо ме хвърлихте в мисъл.Не че тия кавги тук ще ми смутят живота и личното равновесие,но защо трябва да общуваме не като хора,макар и във виртуалното пространство.Може и да е иначе и да не се изливат натрупани злоби и стрес по мен.
Ще го кажа ясно и категорично-никой от нас не е кошче за душевни отпадъци.Хайде да си имаме малко повече уважение и да си помагаме наистина в нашия клуб-на майките.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.