Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 23.05.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ТОП ПРОСТИНГнови  
Автор deva (Мария)
Публикувано30.01.03 01:12



Както фукла предложи, аз се явявам в качеството на под изпълнител
Нека да съберем в тая тема най-яките изцепки в дир-а !!!
Ще спретнем и една класация, а на победителите може да се лепне по едно пагонче с П Че да се знаят из целият дир че не са случайни люде !
А може и да си организираме такава седмична и месечна класация - Топ Простиг на седмицата, на месеца, а накрая на годината !
Давай народе!
Мойта първа номинация е ЗААААА...................

МАААЙКИТЕ ИИИ МИШКИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!

В ожесточена конкуренция, разбира се с цялото пожизнено творчество на DIN DIN !!!





Тема eto i taia luda detoнови [re: deva]  
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано29.01.03 13:48



chetete i sa smeite



BUDETE GADNI

Редактирано от don_Pablo на 29.01.03 13:49.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор fuklaМодератор (своенравна)
Публикувано29.01.03 13:59



Моята лична класация винаги е била оглавявана от Pushachat1, почетен член на клуб "НЛО". За жалост той взе, че се сбогува преди доста време с клуба и не знам дали се подвизава още. Все пак, на ценителите предлагам няколко негови топ бисера. Оргиналният правопис е запазен

"Здравейте! на 20 този месец, Сънувах, че съм у дома в леглото си и нечаквано получавам припадък (за сведение - аз съм епилептик и отварама навреме имама припадаци) Когато се събудих (в съня си не наяве) край мен имаше хора които ми казаха, че на по-малко от 100 метра е прелетяло НЛО и аз веротно съм влязъл в психически котакт с него. това - първо!
Второ - когато изгубих съзнание Душата ми се отдели от тяло и за може да се виждам са себе си от около половин метър височина! Бях по-сокро заспал, откалата припаднал! за втори път душата ми излиза насън от тялото ми, но което е още по старнно аз помня това!

Как си обснявате това!

P.S. Личната ми интерпертация е, че или на територията на България наистина е имало НЛО-та и аз съм ги усегил, или това е било предупреждание за предстоящото земетресение...! Друго обснение нямам. А вие?"


"Започвам тази с тема с ясното съзнание, че пак някой ще каже - тоя почна много да се надува. И пак ще отнеса критики. честно казано вече абсолютна ми пука. В това отношение станах като героя на Йори (нали се сещате от "мечо Пух") който каквото и д ставаше бе един абсолютен песимист и непукист. В крайна сметка аз пиша нещата така, че те да са актуални - малко ввъв журналистичуески стил, но целта ми е не да пускам неверни факти, ад събирам на едно място заинтересовани по пролема хора, които да дискутират. Пболемът е, че често дискусиите взеха да се израждат в спорове , ако разбирате какво искам да кажа.
Тоова от което искам да се оплача - аз пиша нещаата винги по един и същ начин, а хората ме гледат по резаличен. Някой като Соронер, ще каже - пуши ти си стархотен, единствен се сети да засегнеш този проблем, друг ще ме разктритикува - инфото ти е старо, пиши за нещо ново.
Вижте аз не съм нито едното, нито другото, нито съм Бог, нито Сатана . Допускам грешки, а информацията ми е непълна, но колко уфолози могат денс да се похвалят
- че имат сносна апаратура
- че уфологията им е цел в живота и дори професия, а не хоби
- че са издали поне една книга, или дали поне едно интервю
- че имат поне три-четири относинтелно нови книги за апранормалното и НЛО- тата
-че са изгердали достатъчно нови версии на старите схаващания за Лох Нес, Йети и т.н.
- Всичко това наведнъж.
Лично аз смятам, ч
е уфобогията у нас все още не е развита на такова ниво, кавто е в западните старани. тя не може да ни бъде професия, тъй като от това не се печели, а изсиква пари. Затова да не нахвърялма един върху друг.
Аз не съм бог. Това което сега го правя, след пет години (примерно) ще го прави друг. Но не съм и толкова черен, колкото някои искат да ме изкарат - правописни грешки правя от много работа, която имам и в която никой не може да ме замести. Не съм много отговорен и не идпънявам нещата в срокове, но когато си налжа една задача гледам да я изпълня. накратко - аз съм си аз. Това е. Не знав как ще го разберете, но каквотоисках да кажа го казах. Хау. Казах. "

"Може би тъкмо защото винаги съм многословен и винаги влизам в дълги ръкави този път реших д бид кратък. ще крам направо.
Всеки който е бил тук през последните две години знае какво значи датата 17 август 2000 година! Тогава за пръв път се появи никът на Пушачът в клебовете и по специялно това стана в този клуб. Оттогава на всеки шект месеца чествам юбилей!
За две години аз написах толкова много теми, че едва ли моога да ги преброя (още през първата ми годин бройката минавше 35). За две години смо в този клуб съм написал над 600 постинга и съм помогнал на различни хора - на някои с инфо, на дуги да се присбособят. Писал съм и в други клубове з извънземни (като този на топ.бъг). Направляваал съм процесите тук и станах еможе би най-популярната лчност в клуба, но не се възползвах от слават си. Накратко - мисля, че направих достатъчно. дори повече от достатъчно. СЕГА СЕ ОТТЕГЛЯМ. ЗАВИНАГИ! дълго мислих и много пъти се готвих, но все отлагах. Все ми се струваше, че не е време. Най-накрая е убедих - време е! Аз не мога да нпаравлявам повече процеситите. МОЕТО ВРЕМЕ МИНА! съжалвям Дух, Еон, бстрактор и всички останаали, които имахте вяра в мен. но дълго играх сериозне човек. Уморих се. И сега когато след смъртта н майка ми понесох тежък удаар осъзнах, че е врем за промяна. И тя ще започне с това, че ще сменя амполато си. Във футболни прогнози аз съм весел и жив човек, който не два на проблемите си д го задушат.
Благодаря ви приятели. няма да ви забравя. Борете се! ИИИ..... "

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз да бъда негов капитан!


Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор Hиkoя (Просто Никоя!)
Публикувано29.01.03 16:33



ооо, DIN-DIN, skorpionka и там квито още са й никовете....съмнявам се, че може да има друг по-заслужил от нея Пто

Получа ли това, което искам, никога не го поисквам пак.


Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор debi* (priatelski)
Публикувано29.01.03 16:50



Е,хайде да те подкрепя,дева,защото като гледам,увисваш нещо в случая.
Хора,моля ви,гласувайте за мен-ДЕБИ.В никакъв случай за Дин-Дин.Ама моля ви,какво е това?Имам претенции за първенството на Топ-постингите.



Тема Oshte neshto za DIN-DINнови [re: deva]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано29.01.03 16:53







Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: debi*]  
Автор deva (Мария)
Публикувано29.01.03 17:06



Защо да увисвам деби!?!
Много стабилно си седя даже
А ти гледам, най-накрая си схванала дружеските ми съвети и вече проявяваш наченки на чувство за хумор! Това е просто чудесно!Продължавай в същият дух!

Относно първенството ти в настоящата класация, ще трябва да те разочаровам...изпадаш май нещо от класацията ! Ще трябва да докараш поддръжници! Но ако искаш аз мога да ти помогна - ще разлепя афиши из всички клубове с призива "Гласувайте за деби - тя е намбър уан!!!"
Нали знаеш - приятел в нужда се познава!!!



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор debi* (priatelski)
Публикувано29.01.03 17:20



Ами хайде де, направи го,дева.Какво чакаш?Давай с афишите по клубовете.
Ще бъде много забавно.Ще видя и аз какво мога да направя да докарам някой поддръжник от St.Pete.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор debi* (priatelski)
Публикувано29.01.03 17:46



Я да видим кой ще се посмее на това,че бебето ми има обриви най-вероятно от замърсяване,за което причината е плъха.Хайде,къде ви е чувството за хумор?Смейте се,моля, дами и господа.Защото на дева и е доста смешна темата.

Редактирано от debi* на 29.01.03 17:53.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: debi*]  
Автор deva (Мария)
Публикувано29.01.03 18:03



Май прибързах с радостта си, относно проблясващото ти чувство за хумор....
Явно е било мимолетно явление

По предишната тема в която ти беше главната героиня някой много точно се беше изказал по въпроса за плъхЪТ и обрива на бебето ти. Мисля, че беше пипи.
Защо не отидеш отново да прочетеш какво е написала пипи, за да не я повтарям

А, и още нещо ! Деби, тази тема не е посветена само на теб, не я окупирай по този безцеремонен начин! Не може пък само за теб и твоята мишка да говорим. Тая тема я предъвкахме вече, време е за нов хит ако искаш пак да бъдеш в центъра на събитията... ! Ти си! Трябва да се напънеш малко, знам, че можеш ! Ти си способно момиче!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.