Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 21.06.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ТОП ПРОСТИНГ  
Автор deva (Мария)
Публикувано30.01.03 01:12



Както фукла предложи, аз се явявам в качеството на под изпълнител
Нека да съберем в тая тема най-яките изцепки в дир-а !!!
Ще спретнем и една класация, а на победителите може да се лепне по едно пагонче с П Че да се знаят из целият дир че не са случайни люде !
А може и да си организираме такава седмична и месечна класация - Топ Простиг на седмицата, на месеца, а накрая на годината !
Давай народе!
Мойта първа номинация е ЗААААА...................

МАААЙКИТЕ ИИИ МИШКИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!

В ожесточена конкуренция, разбира се с цялото пожизнено творчество на DIN DIN !!!





Тема eto i taia luda detoнови [re: deva]  
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано29.01.03 13:48



chetete i sa smeite



BUDETE GADNI

Редактирано от don_Pablo на 29.01.03 13:49.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор fuklaМодератор (своенравна)
Публикувано29.01.03 13:59



Моята лична класация винаги е била оглавявана от Pushachat1, почетен член на клуб "НЛО". За жалост той взе, че се сбогува преди доста време с клуба и не знам дали се подвизава още. Все пак, на ценителите предлагам няколко негови топ бисера. Оргиналният правопис е запазен

"Здравейте! на 20 този месец, Сънувах, че съм у дома в леглото си и нечаквано получавам припадък (за сведение - аз съм епилептик и отварама навреме имама припадаци) Когато се събудих (в съня си не наяве) край мен имаше хора които ми казаха, че на по-малко от 100 метра е прелетяло НЛО и аз веротно съм влязъл в психически котакт с него. това - първо!
Второ - когато изгубих съзнание Душата ми се отдели от тяло и за може да се виждам са себе си от около половин метър височина! Бях по-сокро заспал, откалата припаднал! за втори път душата ми излиза насън от тялото ми, но което е още по старнно аз помня това!

Как си обснявате това!

P.S. Личната ми интерпертация е, че или на територията на България наистина е имало НЛО-та и аз съм ги усегил, или това е било предупреждание за предстоящото земетресение...! Друго обснение нямам. А вие?"


"Започвам тази с тема с ясното съзнание, че пак някой ще каже - тоя почна много да се надува. И пак ще отнеса критики. честно казано вече абсолютна ми пука. В това отношение станах като героя на Йори (нали се сещате от "мечо Пух") който каквото и д ставаше бе един абсолютен песимист и непукист. В крайна сметка аз пиша нещата така, че те да са актуални - малко ввъв журналистичуески стил, но целта ми е не да пускам неверни факти, ад събирам на едно място заинтересовани по пролема хора, които да дискутират. Пболемът е, че често дискусиите взеха да се израждат в спорове , ако разбирате какво искам да кажа.
Тоова от което искам да се оплача - аз пиша нещаата винги по един и същ начин, а хората ме гледат по резаличен. Някой като Соронер, ще каже - пуши ти си стархотен, единствен се сети да засегнеш този проблем, друг ще ме разктритикува - инфото ти е старо, пиши за нещо ново.
Вижте аз не съм нито едното, нито другото, нито съм Бог, нито Сатана . Допускам грешки, а информацията ми е непълна, но колко уфолози могат денс да се похвалят
- че имат сносна апаратура
- че уфологията им е цел в живота и дори професия, а не хоби
- че са издали поне една книга, или дали поне едно интервю
- че имат поне три-четири относинтелно нови книги за апранормалното и НЛО- тата
-че са изгердали достатъчно нови версии на старите схаващания за Лох Нес, Йети и т.н.
- Всичко това наведнъж.
Лично аз смятам, ч
е уфобогията у нас все още не е развита на такова ниво, кавто е в западните старани. тя не може да ни бъде професия, тъй като от това не се печели, а изсиква пари. Затова да не нахвърялма един върху друг.
Аз не съм бог. Това което сега го правя, след пет години (примерно) ще го прави друг. Но не съм и толкова черен, колкото някои искат да ме изкарат - правописни грешки правя от много работа, която имам и в която никой не може да ме замести. Не съм много отговорен и не идпънявам нещата в срокове, но когато си налжа една задача гледам да я изпълня. накратко - аз съм си аз. Това е. Не знав как ще го разберете, но каквотоисках да кажа го казах. Хау. Казах. "

"Може би тъкмо защото винаги съм многословен и винаги влизам в дълги ръкави този път реших д бид кратък. ще крам направо.
Всеки който е бил тук през последните две години знае какво значи датата 17 август 2000 година! Тогава за пръв път се появи никът на Пушачът в клебовете и по специялно това стана в този клуб. Оттогава на всеки шект месеца чествам юбилей!
За две години аз написах толкова много теми, че едва ли моога да ги преброя (още през първата ми годин бройката минавше 35). За две години смо в този клуб съм написал над 600 постинга и съм помогнал на различни хора - на някои с инфо, на дуги да се присбособят. Писал съм и в други клубове з извънземни (като този на топ.бъг). Направляваал съм процесите тук и станах еможе би най-популярната лчност в клуба, но не се възползвах от слават си. Накратко - мисля, че направих достатъчно. дори повече от достатъчно. СЕГА СЕ ОТТЕГЛЯМ. ЗАВИНАГИ! дълго мислих и много пъти се готвих, но все отлагах. Все ми се струваше, че не е време. Най-накрая е убедих - време е! Аз не мога да нпаравлявам повече процеситите. МОЕТО ВРЕМЕ МИНА! съжалвям Дух, Еон, бстрактор и всички останаали, които имахте вяра в мен. но дълго играх сериозне човек. Уморих се. И сега когато след смъртта н майка ми понесох тежък удаар осъзнах, че е врем за промяна. И тя ще започне с това, че ще сменя амполато си. Във футболни прогнози аз съм весел и жив човек, който не два на проблемите си д го задушат.
Благодаря ви приятели. няма да ви забравя. Борете се! ИИИ..... "

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз да бъда негов капитан!


Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор Hиkoя (Просто Никоя!)
Публикувано29.01.03 16:33



ооо, DIN-DIN, skorpionka и там квито още са й никовете....съмнявам се, че може да има друг по-заслужил от нея Пто

Получа ли това, което искам, никога не го поисквам пак.


Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор debi* (priatelski)
Публикувано29.01.03 16:50



Е,хайде да те подкрепя,дева,защото като гледам,увисваш нещо в случая.
Хора,моля ви,гласувайте за мен-ДЕБИ.В никакъв случай за Дин-Дин.Ама моля ви,какво е това?Имам претенции за първенството на Топ-постингите.



Тема Oshte neshto za DIN-DINнови [re: deva]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано29.01.03 16:53







Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: debi*]  
Автор deva (Мария)
Публикувано29.01.03 17:06



Защо да увисвам деби!?!
Много стабилно си седя даже
А ти гледам, най-накрая си схванала дружеските ми съвети и вече проявяваш наченки на чувство за хумор! Това е просто чудесно!Продължавай в същият дух!

Относно първенството ти в настоящата класация, ще трябва да те разочаровам...изпадаш май нещо от класацията ! Ще трябва да докараш поддръжници! Но ако искаш аз мога да ти помогна - ще разлепя афиши из всички клубове с призива "Гласувайте за деби - тя е намбър уан!!!"
Нали знаеш - приятел в нужда се познава!!!



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор debi* (priatelski)
Публикувано29.01.03 17:20



Ами хайде де, направи го,дева.Какво чакаш?Давай с афишите по клубовете.
Ще бъде много забавно.Ще видя и аз какво мога да направя да докарам някой поддръжник от St.Pete.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор debi* (priatelski)
Публикувано29.01.03 17:46



Я да видим кой ще се посмее на това,че бебето ми има обриви най-вероятно от замърсяване,за което причината е плъха.Хайде,къде ви е чувството за хумор?Смейте се,моля, дами и господа.Защото на дева и е доста смешна темата.

Редактирано от debi* на 29.01.03 17:53.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: debi*]  
Автор deva (Мария)
Публикувано29.01.03 18:03



Май прибързах с радостта си, относно проблясващото ти чувство за хумор....
Явно е било мимолетно явление

По предишната тема в която ти беше главната героиня някой много точно се беше изказал по въпроса за плъхЪТ и обрива на бебето ти. Мисля, че беше пипи.
Защо не отидеш отново да прочетеш какво е написала пипи, за да не я повтарям

А, и още нещо ! Деби, тази тема не е посветена само на теб, не я окупирай по този безцеремонен начин! Не може пък само за теб и твоята мишка да говорим. Тая тема я предъвкахме вече, време е за нов хит ако искаш пак да бъдеш в центъра на събитията... ! Ти си! Трябва да се напънеш малко, знам, че можеш ! Ти си способно момиче!!!



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор debi* (priatelski)
Публикувано29.01.03 18:12



Ееее,защо сега такъв отбой от твоя страна,бе дева?Я се върни на темата за майките и мишките да си видиш мнението.Какво ли е правела темата ми в клуба на майките.Я вземи да си поприпомниш малко.
Хаиде да си бягам аз от тука,че вярно ще взема да окупирам тази тема.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: debi*]  
Автор deva (Мария)
Публикувано29.01.03 18:21



Защо да се връщам да си гледам мнението ?
Че то си ми е същото - нали си е мое
И все още не съм разбрала какво е правела темата ти в клуба на майките..Ама никой не внесе яснота по въпроса, та си останах несветната
Нещо не схванах какво трябва да ми говори това твое последно мнение, може би беше нов опит за топ постинг ??
Деби, ако е така - свалила си нивото! Но нали съм ти приятелка - имаш право на колкото си искаш опити!!!




Тема Чекайте, чекайте бре хорааа! Спрете се! Дайте данови [re: deva]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.01.03 19:06



въведем ред в безпорядъка.

Сега, чуйте бате ASSASSIN.

Страхотно е предложението! Супер, аферим, ашколсун, машалла. брависсимо, урррааа! Ама, някакси - спонтанно. То, спонтанно само деца се правят.... И аборти, де...

Глейте, ся! Ако всеки бисер го слагаме в тази тема, то клуб "Топ постингите" ще си загуби смисъла! Всички ще се натискаме тук да си мерим пишките.

Ся, малко ми е сурова идеята, но като я сложа в тенджера под налягане ще уври. (Апропо, снощи два часа варих три яйца и не можаха да станат рохки. Що тъй? К'во пак сбърках?)

ПРЕДЛАГАМ

Фукла-та да се вземе в ръце като МОДУХАТОР, да престане да си чопли носа и да се почесва там, дето и аз искам да я почеша, а да "закове" тема най-отгоре. Със заглавие примерно "Топ простингите на отминалата седмица".

В тази тема Фуклата нафъкана да не допуска никакви вмешателства. Само гласуване!

Примерно






През изминалата седмица се появиха следните творци на родната Българска простотия. Да гласуваме! Бог да пази България!


Din-drin-min-spin представена в темата "Еди коя си"
FILE99 представен в темата "Ядрено оръжие сплашва космонавтите на БУРАН, ама руската совалка била безпилотна"
Искам да си обръсна триъгълника, ама гаджето ми ме иска да съм космясяля. Какво да правя?
и така нататък







Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор888 (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 19:07



Дева,не се прави на света вода ненапита.Я бързо тичкай да видиш какво правят Кремена и Тодор.Ама ха.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор LiaLia (хонорувана)
Публикувано29.01.03 19:19



Сега ще ти изясня какво е правила темата за мишката е в клуба на майките...за да си светната, както казваш...
Деби* е пуснала тази тема там, защото вече беше поопознала майките от клуба и им е имала доверие, че ще и дадат съвет и влязат в положението...както и направиха много майки. Деби* се е обърнала към хора, с които вече е имала контакт...надявам се вече да си наясно с този въпрос, защото ми се струва млако странно как едни неща ги разбираш бързо, а други не...
За мен идеята на Топ постингите е да събира искренно безумни и смешни неща, а не теми, които са си съвсем нормални, но им се намира някоя и друга двусмислица, направена не от тъпотия и безмозъчност, а просто от неправилно формулиране... убедена съм , че много добре съзнаваш това, но може би вече ти е забавно да следиш развоя и да си водиш диалог с Деби*, която с право се възмути и е трудно да се запази чувство за хумор, когато тази тема се пусна тук от жена, участничка в клуба на майките, която досега е била доста толерантна...
Искам да ти кажа също, че стриктно погледнато темата "Таткото ни се разболя" също не беше за клуб Бъдещи майки, а по-скоро за Здравна, или Родители и деца, или ако щеш за Споделно... но тази тема си беше част от дискусиите, вълнуващи майките в този клуб и си мина и замина и авторът е получил подкрепа и удовлетворение...
Както ти казах , умна си достатъчно , за да прецениш, че тук става въпрос за едно изкуствено прехласване по темата за Мишките, която изобщо не е блести с нищо пикантно и "Топ"...
Губите си реномето на този клуб, ако се прехласвате по такива теми...
Това е, което исках да ти кажа, бъди все така с чувство за хумор и очи отворени за истинските "Топ" неща в дир-а и живота,
поздрави!

Floss!


Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: 888]  
Автор deva (Мария)
Публикувано29.01.03 19:48



Вуйчо ми е Тодор, но той е много далече от мен
А пък Кремена нямам сред познатите си.......
Нещо пак не разбирам, май навик ще ми стане
Та кои са тия??

Редактирано от deva на 29.01.03 19:49.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Авторбpeйй (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 20:03



Човек да не разпознава имената на собствените си деца!Ама накъде отива тоя свят?



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: LiaLia]  
Автор deva (Мария)
Публикувано29.01.03 20:06



Ейййй, да се пръкне един сериозен човек, дето най-накрая да ми обясни като на бавноразвиваща се какво е правила темата на деби в клуба на майките
Мерси, мерси
На мен пък темата на деби си ми беше смешна и все още ми е смешна. Това, че на тебе не ти е смешно, не значи, че другите не трябва да се смеят, нали???
Това някой да се изцепи, че е бил бременен с мишка си е хитово!
А, че деби никога не е проявила чувство за хумор е факт по който не може да се спори. Няма две мнения по въпроса!!!
Не разбрах какво общо със случая има някаква си друга тема от клуба на майките. Ако в нея има нещо смешно - давайте я насам! Ще я вкараме в класацията моменталически!!!!
А ти май си нова в нашто клубче, а? Позастой се малко, пък тогава давай определения за реномето му.




Тема Ми, хубаво, де!нови [re: deva]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.01.03 20:12



Ами, и двете сте регистрирани - що не си разменяте бележки по мнгострадалнате Ви тема??? Защо пълните публичното простронство с простотиите си???




Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: бpeйй]  
АвторShanya,Shanyaaa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 20:14



Спри до тук,много се изложи вече,просто се уля.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: Shanya,Shanyaaa]  
Авторxaйдe (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 20:41



Да не изреждам и аз другите ти образи из Дир-а,Шаня,че съвсем ще станеш за резил.Срам ме е заради теб



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор debi* (priatelski)
Публикувано29.01.03 20:51



Оказва се,че самата Shanya си е един голям топ-простинг.I to s mnogo litsa.

Редактирано от debi* на 29.01.03 20:52.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: xaйдe]  
Автор deva (Мария)
Публикувано29.01.03 20:59



Не съм шаня беееееееее ! Фукла кажи им на тия олигофрени, че нямам нищо общо с нея!
Вече взех да се ядосвам!!!!!!!




Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор LiaLia (хонорувана)
Публикувано29.01.03 21:25



Deva, не ме разбирай погрешно отностно реномето на клуба, нямам нищо против клуба, казах си мнението, че за мен тази тема не блести с нищо "топ", а мисля, че има къде, къде по-богат матриал...
А пък споменах другата тема за таткото, не защото имаше нещо смешно, даже напротив, а за да дам пример, как в клуба Бъдещи майки има теми, чието заглавие на е по тематиката на клуба, но същността им е и те намирт отзвук, вълнуват и са полезни за много хора. Това го казвам, защото едно от нещата, които се бе писало в коментарите по темата на Деби* тук, беше, че не е уместна за Бъдещи майки...давам пример, как не се гледа обективно на тази тема за Мишките...разбирам, че може да се намери нещо смешно в нея, но то не от класата на Топ постингите...
Желая само хубави неща на клуба и затова не се стърпях да изложа виждането си за този избор...
Лаская се от мисълта, че имам чувство за хумор и се надявам да го тествам все някога и в този клуб, па било и относно някой мои бъдещ "топ"...
Успех на всички участници в класацията, надявам се тя да е на ниво...

Floss!


Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: debi*]  
Автор Virgo (мама)
Публикувано29.01.03 22:04



Деби* кога имаш рожден ден (дано да е скоро) да ти подаря капан за мишки, че да хванеш най-сетне тая гад И ДА СЛОЖИМ ТОЧКА НАЙ-СЕТНЕ НА ТЕМАТА ДЕБИ И МИШКИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: Virgo]  
Автор deva (Мария)
Публикувано29.01.03 22:11



Супер!!!!!!!!!!!!
От мен - сиренцето!



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Авторaлooo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 01:12



дево,не превръщай дир в хубава работа,ама ганьовска.Не простей,маце



Тема Re: Чекайте, чекайте бре хорааа! Спрете се! Дайте данови [re: ASSASSlN]  
Автор fuklaМодератор (своенравна)
Публикувано30.01.03 10:36



Макар да не ми се нрави особено стила на изразяване на ASSASSIN, с нежелание ще трябва да призная, че е прав. Майките и мишките си е отделен постинг, тази тема е за гласуване и класиране на ТОП ПРОСТИНГ. Тъй че стига междуособни борби тука, овладейте се и дайте предложения.

Мразим да трием!

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз да бъда негов капитан!


Тема Не се сърди, деее!нови [re: fukla]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано30.01.03 11:45



Прощавай, ако съм те нагрубил. Що се впрягаш??? Напцовай ме, че да си го върнеш и да ти олекне. Глей го администратора Чавдаров - хич не му пука! Цял месец вече в "Предложения за нови клубове" се бъзикам с него, пък той не ебава даже да ми изтрие темата. Много е зает сигурно.

То, ано е въпрос за сърдене - и аз мога. На една моя тема в тозе клуб ти отговори първа и с това секна разговора. Никой след теб не се обади. Ама, не ти рекох нищо, нали.



"Това според мен далеч не е толкова интересен въпрос, колкото значително по-актуалният: "Защо във "Властелинът 2" Леголас е скейтър?""

Редактирано от ASSASSlN на 30.01.03 11:47.



Тема Re: Не се сърди, деее!нови [re: ASSASSlN]  
Автор fuklaМодератор (своенравна)
Публикувано30.01.03 12:19



Не се впрягам, само отбелязвам, че начинът ти на говорене е... как да кажа..., хм..., колоритен. Но ме кефи, малко хора могат да се похвалят със същото

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз да бъда негов капитан!


Тема Re: Из номинациите на Пороци за Хомлеснови [re: deva]  
Автор fuklaМодератор (своенравна)
Публикувано30.01.03 12:44



Издирихме ги с Gesture от архива и е ги най-забавните:

LuboPenev:

Скъпи приятели на годишните награди за хомлес и урунгел,

Представям ви една качествена номинация, която броди из клубовете вече от доста време.

Човекът се издигна до висините на модератор на клуб "говорим си за секс" при положение, че едва ли някой би искал да си говори и за нумизматика с човек като него(моля ако го чете да не се обижда - просто ай ем стейтинг ди обвиъс).

Забелязвам една странна тенденция в модераторите и членовете на клубове (фристайлър и щрунцел и др. ще ме подкрепят май) "любов" и "говорим си за.."...а тя е ,че модераторите рядко изглеждат прилично. Тоест не са голи, ами онова по-лошото. Имат и модни дефекти. Къде дрехи, къде коса.

Говорейки за коси, ето ви снимката на номинирания Дакота - . Колко неприятен момент, както казва петър василев (също достойна номинация).

Ето ви и цитат от въпросния фейс:

"Напоследък съм като пощръклял. Постоянно си представям разни неща с жените, с които съм в битова обстановка.

Как целувам шията на колежката, която се опитва съвестно да си направи упражнението, или как целувам асистентката си зад паравана, или как вкарвам език в ушенцето на друга колежка, която си води някакви записки, как натискам копчето STOP в асансьора с непозната колежка...

И най-лошото е, че понякога не издържам и наистина го правя. "

Вижда се ясно, че не е леко да си момиче в университет.

И пак LuboPenev:

Скивайте за какъв човек става дума. Видях го в клуб любов. Казва се File99. Този тип започна много хубаво, с много истини, но после...после се оказа, че човекът има високи критерии и хомлесарска лична презентация. Прилича ми на ония 2ра година университет боклуци, които не знаят, че цял живот са смешни и го разбират едва от Ицо, когато им казва, че няма място за тях в Рая:) Тук съм ви подбрал някои негови цитати. Искам да забележите неговите признаци на класа - панталонки "битсиани" (лелелеле!!!), ботуши "вермахт" (турбо лелелеле) и ...ахаха...щял да стане адвокат и да вземе парите им чрез законни средства муахахахахаха:))))

"Но , нали трябва да има балъци като теб 6 без 10 , за да може хора като мен да живеят на техен гръб."

"Именно , че за държава в която проститутки са депутатки дискусията е безсмислено , ама то на българката и е генетически заложено да бъде проститутка ."

"С майка ми се разправих много отдавна , още когато бях на 15 години и тя нито е първата нито последната жена ,чиито живот съм опустошил." -аууууууууу!!!!!!

"..оценят ,и затова се хващат с разни 45 годишни плазмодий -кубета със шкембета и стари издухани беемвета , които ще им правят евалата на миризливите ...." това е добро:))!!!

"И смятам ,че като човек , който тренира и учи по 6-8 часа на ден , който няма едно петънце по обувките , който няма един невзет изпит съм достатъчно стегнат и мотивиран - въпросът е обаче в каква посока ?" - представям си как си чисти обувките с плюнка:))

"Никакви пари за българските мърли - труд , труд и само труд ! Труда за вас , парите за нас." това е хубаво, но бих добавил и нещо от себе си : "Никакви пари за българските адвокати - парите за мен, трудът и евтините работни часове - за тях.

"Жалък животец водят парцали като теб , чието призвание е да слугуват по фирмичките за по 200-300лева на месец и които не могат да си позволят среща , камо ли нещо повече с пич като мен ." (между другото, тоя има 500 лева заплата и го раздава баровец:))

"Направо умирам от смях като ти чета постинга , отделно от генетическите ми заложби , аз работя всяка седмица по 6 часа за външният си вид в продължение на вече 10 години ,като отделно от това съм и на специален хранителен режим , защото отдавна съм разбрал че малката талийка , големите стегнати и разляти гръдни мускули , добре оформените ръце и плътният гръб , облечени в дълго черно кожено манто , черна прилепнала фланелка , черни панталони бициани и разбира се обувки Вермахт не могат да бъдат оценени от българката." - ами то по принцип панталонките битсиани и обувките вермахт не са оценени от никоя друга жена, освен афганистанката.

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз да бъда негов капитан!


Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор debi* (priatelski)
Публикувано30.01.03 15:09



Понеже дева предложи моята тема с мишката да бъде класирана на първо място в топ-простингите,като смешна и нелепа в клуба на майките,пък и продължава да твърди,че и е много смешно,аз имам друга идея.Хайде и тук да си отворим една галерия Смешни физиономии,както такава съществува в клуба на майчетата.Обещавам първата снимка да е от мен.Ще взема да снимам детенце сега,както е с обривите,с които все още се боря.Нека хубаво да се види за какво става въпрос,пък тогава да се посмеем всички заедно с дева.Дамата очевидно е решила,че това е топ.Ми хайде да се погаврим с едно 2-месечно бебе ,в това число и аз,за да докажа чувството си за хумор,което дева неуморно продължава да търси.Нали тя все още очаква от мен да се посмея над темата си.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: debi*]  
Автор fuklaМодератор (своенравна)
Публикувано30.01.03 15:17



Стига вече, мили хора. Стига сте се дърляли в тая тема. За всички неразбрали, уточнявам още веднъж: ТОП ПРОСТИНГ е класация за смешни и абсурдни ЛИЧНОСТИ, които бродят из дир-а. Не за теми, за теми е целия клуб. Не за снимки на бебета с обриви. Не за заяжданици по темата с мишките. Туй то!

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз да бъда негов капитан!


Тема предлагам да има и user...нови [re: deva]  
Автор Estacada (вампир)
Публикувано30.01.03 16:51



... на седмицата, месеца, годината. Щото има такива, дето топовщината направо струи от всеки техен постинг.

Аз искам да номинирам ГЪЦО, който много ме кефи. Макар, че си имахме едно спречкване с него...





Тема Re: предлагам да има и user...нови [re: Estacada]  
Автор Virgo (мама)
Публикувано31.01.03 11:02



Къде се изгуби този бе?

Да дариш живот - това е най-голямото щастие за една жена


Тема Re: Чекай Ескадо, не е чесно!!!нови [re: Estacada]  
Автортpaвeлep (Нерегистриран)
Публикувано01.02.03 14:42



мене и Гъ Цо че ни публикувате заедно!!!
немаме си клуб и се срештаме у Чужбинските.
Ама сме се разбрали да си другаруваме.
Питай Гъ Цо ако не верваш.

бех я чувал Ескада, и като бех у Париж се опитах да улезнем, ама имаше некакви кокони дето ме изгледаха на въпреки и си излезнах... после бех у БОСС ама не ми стигнаха парете. Они да занеш едно копче за 100 евро продавт. Нема да пазаруваш там, има само мъжко. Стой си у Ескада



Тема Re: Чекайте, чекайте бре хорааа! Спрете се! Дайте данови [re: ASSASSlN]  
Автор deva (Мария)
Публикувано03.02.03 14:23



Много си прав за което !!!
Нещо идеята за топ простинга набрала първоначална скрост, взе да увехва
Та затова си викам, че фукла трябва да вземе в свои ръце инициативата и да въведе малко ред и порядки. Аз щото съм нахална, си позволявам да предложа например по твое подобние както си направил, поседмично да заформи анкета или всенародно допитване за Топ Простинг.
Като начало нека да направи едно проучване и да изнесе на всеовидение кандидатурите на онези за които има вече постъпили предложения. След което да гласуваме!

Фуклеее, какво ще кажеш ??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.