Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 21.06.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор debi* (priatelski)
Публикувано29.01.03 18:12



Ееее,защо сега такъв отбой от твоя страна,бе дева?Я се върни на темата за майките и мишките да си видиш мнението.Какво ли е правела темата ми в клуба на майките.Я вземи да си поприпомниш малко.
Хаиде да си бягам аз от тука,че вярно ще взема да окупирам тази тема.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: debi*]  
Автор deva (Мария)
Публикувано29.01.03 18:21



Защо да се връщам да си гледам мнението ?
Че то си ми е същото - нали си е мое
И все още не съм разбрала какво е правела темата ти в клуба на майките..Ама никой не внесе яснота по въпроса, та си останах несветната
Нещо не схванах какво трябва да ми говори това твое последно мнение, може би беше нов опит за топ постинг ??
Деби, ако е така - свалила си нивото! Но нали съм ти приятелка - имаш право на колкото си искаш опити!!!




Тема Чекайте, чекайте бре хорааа! Спрете се! Дайте данови [re: deva]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.01.03 19:06



въведем ред в безпорядъка.

Сега, чуйте бате ASSASSIN.

Страхотно е предложението! Супер, аферим, ашколсун, машалла. брависсимо, урррааа! Ама, някакси - спонтанно. То, спонтанно само деца се правят.... И аборти, де...

Глейте, ся! Ако всеки бисер го слагаме в тази тема, то клуб "Топ постингите" ще си загуби смисъла! Всички ще се натискаме тук да си мерим пишките.

Ся, малко ми е сурова идеята, но като я сложа в тенджера под налягане ще уври. (Апропо, снощи два часа варих три яйца и не можаха да станат рохки. Що тъй? К'во пак сбърках?)

ПРЕДЛАГАМ

Фукла-та да се вземе в ръце като МОДУХАТОР, да престане да си чопли носа и да се почесва там, дето и аз искам да я почеша, а да "закове" тема най-отгоре. Със заглавие примерно "Топ простингите на отминалата седмица".

В тази тема Фуклата нафъкана да не допуска никакви вмешателства. Само гласуване!

Примерно






През изминалата седмица се появиха следните творци на родната Българска простотия. Да гласуваме! Бог да пази България!


Din-drin-min-spin представена в темата "Еди коя си"
FILE99 представен в темата "Ядрено оръжие сплашва космонавтите на БУРАН, ама руската совалка била безпилотна"
Искам да си обръсна триъгълника, ама гаджето ми ме иска да съм космясяля. Какво да правя?
и така нататък







Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор888 (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 19:07



Дева,не се прави на света вода ненапита.Я бързо тичкай да видиш какво правят Кремена и Тодор.Ама ха.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Автор LiaLia (хонорувана)
Публикувано29.01.03 19:19



Сега ще ти изясня какво е правила темата за мишката е в клуба на майките...за да си светната, както казваш...
Деби* е пуснала тази тема там, защото вече беше поопознала майките от клуба и им е имала доверие, че ще и дадат съвет и влязат в положението...както и направиха много майки. Деби* се е обърнала към хора, с които вече е имала контакт...надявам се вече да си наясно с този въпрос, защото ми се струва млако странно как едни неща ги разбираш бързо, а други не...
За мен идеята на Топ постингите е да събира искренно безумни и смешни неща, а не теми, които са си съвсем нормални, но им се намира някоя и друга двусмислица, направена не от тъпотия и безмозъчност, а просто от неправилно формулиране... убедена съм , че много добре съзнаваш това, но може би вече ти е забавно да следиш развоя и да си водиш диалог с Деби*, която с право се възмути и е трудно да се запази чувство за хумор, когато тази тема се пусна тук от жена, участничка в клуба на майките, която досега е била доста толерантна...
Искам да ти кажа също, че стриктно погледнато темата "Таткото ни се разболя" също не беше за клуб Бъдещи майки, а по-скоро за Здравна, или Родители и деца, или ако щеш за Споделно... но тази тема си беше част от дискусиите, вълнуващи майките в този клуб и си мина и замина и авторът е получил подкрепа и удовлетворение...
Както ти казах , умна си достатъчно , за да прецениш, че тук става въпрос за едно изкуствено прехласване по темата за Мишките, която изобщо не е блести с нищо пикантно и "Топ"...
Губите си реномето на този клуб, ако се прехласвате по такива теми...
Това е, което исках да ти кажа, бъди все така с чувство за хумор и очи отворени за истинските "Топ" неща в дир-а и живота,
поздрави!

Floss!


Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: 888]  
Автор deva (Мария)
Публикувано29.01.03 19:48



Вуйчо ми е Тодор, но той е много далече от мен
А пък Кремена нямам сред познатите си.......
Нещо пак не разбирам, май навик ще ми стане
Та кои са тия??

Редактирано от deva на 29.01.03 19:49.



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: deva]  
Авторбpeйй (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 20:03



Човек да не разпознава имената на собствените си деца!Ама накъде отива тоя свят?



Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: LiaLia]  
Автор deva (Мария)
Публикувано29.01.03 20:06



Ейййй, да се пръкне един сериозен човек, дето най-накрая да ми обясни като на бавноразвиваща се какво е правила темата на деби в клуба на майките
Мерси, мерси
На мен пък темата на деби си ми беше смешна и все още ми е смешна. Това, че на тебе не ти е смешно, не значи, че другите не трябва да се смеят, нали???
Това някой да се изцепи, че е бил бременен с мишка си е хитово!
А, че деби никога не е проявила чувство за хумор е факт по който не може да се спори. Няма две мнения по въпроса!!!
Не разбрах какво общо със случая има някаква си друга тема от клуба на майките. Ако в нея има нещо смешно - давайте я насам! Ще я вкараме в класацията моменталически!!!!
А ти май си нова в нашто клубче, а? Позастой се малко, пък тогава давай определения за реномето му.




Тема Ми, хубаво, де!нови [re: deva]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.01.03 20:12



Ами, и двете сте регистрирани - що не си разменяте бележки по мнгострадалнате Ви тема??? Защо пълните публичното простронство с простотиите си???




Тема Re: ТОП ПРОСТИНГнови [re: бpeйй]  
АвторShanya,Shanyaaa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 20:14



Спри до тук,много се изложи вече,просто се уля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.