Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 20.05.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Гледайте как им правят предложение за бракнови  
Автор fuklaМодератор (своенравна)
Публикувано16.01.03 11:18



на мацките в "Семейство", а ние тук трева пасем. Ееех, нищо друго не ми остава освен със жлъчна завист да ви покажа ей това:

Тема Re: Споделете как [re: Цвeти]
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано 29.10.02 21:44



С удоволствие - това беше един от най-хубавите дни на живота ми. Първо мъжът ми каза, че иска да ме заведе в един нов ресторант, който много щал да ми хареса. Отидохме във "Воденицата" на Витоша. Беше много хубаво, приказвахме си и аз нищо не подозирах. По едно време сервитьорката донесе една ваза с червени рози, но не и обърнах внимание, защото се помислих, че на всяка маса носят.
После мъжът ми отиде до колата, защото мислел, че е забравил фаровете включени. Върна се и застана на колене с кутийката с пръстена в ръка. Попита ме дали искам да стана негова жена, казах "Да" и стана много смешно понеже незнаехме той ли трябва да ми сложи пръстена или аз.
После имаше интересна фолклорна програма и след нея се тръгнахме. Като пристигнахме вкъщи на входната врата висяха 2 сърчица. А като отвори вратата целият път до спалнята и тя самата бяха в листенца от рози. На масата имаше бутилка шампанско сложена да се изстудява и купичка ягоди. По рамката на леглото имаше цели рози.
После той пусна една касета във видеото - и какво да видя - първо имаше датата на музикален фон, а после снимана масата ни в ресторанта как си говорим и после как той ми предлага.
Бил се е уговорил с наши приятели да снимат и да аранжират вкъщи след като излезем. Сега касетата е един страхотен спомен. И въобще дори не съм си представяла, че ще ми направи такова романтично предложение.
Бях и все още съм най-щасливата жена на света, а сега когато си имаме едно малко слънчице е дори още по-хубаво.




Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз да бъда негов капитан!


Тема Re: Гледайте как им правят предложение за бракнови [re: fukla]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано16.01.03 11:37



Това е май по-скоро за клуб "Фентъзи"? Хи-хи! Ама гроздето май е кисело и за мен, а?

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Разплаках се от умиление [re: fukla]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано16.01.03 11:56



Ееех, да можеше и на мен някоя така да ми предложи...



Тема Re: Разплаках се от умилениенови [re: ASSASSlN]  
Автор fuklaМодератор (своенравна)
Публикувано16.01.03 12:43



Стига бе, представяш ли си, ще земеш да се разхилиш и ще съсипеш целия възвишен момент. То хубаво да има романтика, ама не е лошо и да е добре дозирана.

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз да бъда негов капитан!


Тема Re: Гледайте как им правят предложение за бракнови [re: fukla]  
Авторчepнa зaвиcт (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 13:05



Къде е този клуб "Семейство"? Търсих го на "Хоби и развлечения", на "Религия и мистика", както и в "Екстремни спортове", но не го открих. Сигурно има и още бисери...



Тема Re: Гледайте как им правят предложение за бракнови [re: чepнa зaвиcт]  
Автор fuklaМодератор (своенравна)
Публикувано16.01.03 14:17



Всъщност е в "Общества".

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз да бъда негов капитан!


Тема Може и таканови [re: чepнa зaвиcт]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано16.01.03 17:21



Влизаш в кой да е клуб и най-отдолу вдясно виждаш в бяло поленце името на клуба, в който си в момента. Чукаш черното триъгълниче и получаваш пълен списък на клубовете по азбучен ред.



Тема Re: Гледайте как им правят предложение за бракнови [re: чepнa зaвиcт]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано16.01.03 17:39



елаела:))

Пътят за ада винаги е постлан с добри намерения


Тема Re: Гледайте как им правят предложение за бракнови [re: fukla]  
Автор deva (непознат)
Публикувано16.01.03 20:48



Това дали е истина ?



Тема охххххх....нови [re: deva]  
Автор TУAPEГA (тогава...)
Публикувано17.01.03 04:03



баси...4ак тъпки ме побиват...скрити камери...воденици...пръстени разни и рози...баси фалша...колени4ил...баси позьорщината...а някои може ли да си представи каква е била самата сватба??

"фактът,4е 4овек притежава талан,не озна4ава,4е трябва да го използва."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.