Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 29.06.24 
dir.bg
   >> Топ постингите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Изповедта на една "hahavelka"нови  
Автор fuklaМодератор (своенравна)
Публикувано02.12.02 14:54



Ето каква магия е направила една мацка на гаджето си, за жалост не с очаквания резултат:

"Az sym onazi hahavelka, deto pravi magia s nokut na lubimia , shtoto se sumniavah v chuvstvata mu i iskah da me zaobicha poveche ot vsichko na sveta.
Za neprochelite shte obiasnia , che mu slojih izgorial moi nokut smesen s cheren piper v iadeneto.
Sled edin mesec toi mi nanese poboi!
Towa ako e lubovna magia, to boia sigurno e dokazatelstvo za lubov a?"



Предполагам побоят е бил нанесен, след като горкият човек е узнал какво е ял. Така че, каквито и магии да правите, не забравяйте, че любовта на мъжа минава през стомаха и... ВНИМАВАЙТЕ С ПОДПРАВКИТЕ!

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз ба бъда негов капитан!


Тема Re: Изповедта на една "hahavelka"нови [re: fukla]  
Автор Virgo (жена-змия)
Публикувано10.12.02 00:42





Доста ме разведри този клуб!

Повода да пиша тук е, че тази история ми напомня за една подобна хахавелка ходила при някаква врачка. Мъжа й е доста известна личност и онази врачка и препоръчала да му сложи мензис в кафето за любов/жената си мислила, че има любовница/. Добре, ама врачката разказала на някакава нейна приятелка и на принципа ЕЖК целият град плъзнал с този слух. Намерил се човек, който да каже на господина и последвала страхотна разправия...

Да не е побоя и по този случай?

По-добре пълзяща към върха, отколкото летяща към земата


Тема Re: Изповедта на една "hahavelka" [re: Virgo]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано10.12.02 12:57



Пфу, че гадост
Как можа да го напишеш



Тема Re: Изповедта на една "hahavelka"нови [re: Virgo]  
АвторSimov (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 13:28



Boje, kwi raboti slu6am, i to ot jeni!



Тема Re: Изповедта на една "hahavelka"нови [re: fukla]  
АвторManiaKa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.02 14:30



Emi koito se opitva da prai glyposti 6e rafa darvoto. To i az ako razbera 4e gadjeto mi e slojilo v manjata izgorel nokat (ili menzis) 6e q posinq ot boi.


Ima samo edno obqsnenie za 4ove6kata glypost - tq e kato vselenata -sa6to tolkova gloqma i neobqsnima



Тема Re: Изповедта на една "hahavelka"нови [re: ManiaKa]  
Автор Rattler (интригант)
Публикувано16.12.02 10:56



Абе както те слушам, ми се струва, че ти по принцип използваш боя като средство за възпитание на гаджето.

Ма то така трябва, те жените от добро не разбират. Като ги оставиш на самотек, ей такива неща ще измислят, няма нещо умно да им роди главата...

Tobleron


Тема А ти с шалтерите едно време какво правеше, а!?!нови [re: ManiaKa]  
Авторarchcarrier (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 17:50



и без това едва идваха по 200-300 байта а ти само по Playboy.com висиш, а?! ей, че те изловим, и че те накарам да си признаеш сичко ей



Тема Re: Изповедта на една "hahavelka"нови [re: ManiaKa]  
Автор Aбcypд! (ви казвам...)
Публикувано24.12.02 03:08



Барато и да я биеш и да не я, се е късно - изял си гадостта

в голяма чаша



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.