Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 24.04.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ......  
Автор Пaтилaнчo (4Е)
Публикувано14.06.05 22:02



гаджето ми май не ще гласува,
иска тя по мене да рисува.



Тема Re: И таканови [re: Пaтилaнчo]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано15.06.05 02:26



кой от вас ще стане богат?:)

Косата ми дзилена, очите ми редки


Тема Re: И таканови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор kkrekk (лифтер)
Публикувано07.11.20 16:03



този с най-добра памет

от компанията с хоби пороци


Вместо подпис:
Я да им пусна едно кинце за щатската полиция… и да видим дали наркоманите не правят проблеми...
Размислих, реших да пусна едно кинце, за операция, за която преведох филм за БНТ ...

Операција "Сабља" - Operacija "Sablja"
Филмот беше друг, има го в архивите на БНТ. Интересно защо точно пък на мен го дадоха за превод? Дали щото в тия клубове ме набутаха с чужди мнения в мои регистрирани никове? В теми за Югославия, НАТО, Косово?

То ще си покаже... Мене баш ме брига...
като ти гепят ника ти жънеш бури....


вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 1999-2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето у диро нерегнат ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.