Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 27.09.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
*Кратък преглед

Тема Още едно благотворително предаваненови  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано23.12.02 12:06



На 31 декември, ще се излъчи поредното благотоврително предаване Стани богат. Ще участват четирима политици:Александър Божков,Александър Томов,Емил Кошлуков и Сергей Станишев. Странно, но само те са приели поканата да участват. Парите ще бъдат дарени на "SOS детски селища". Тъй като са били само четирима Тупарев ги пуснал да играят всичките и май не са провеждаели "Най-бързият печели". Ще кажа само, че са спечелили повечко пари отколкото бяха спечелени на миналото благотоворително предаване на 9-ти декември. Мога и повечко информация да дам за това кой колко точно е спечелил, но после няма да ви е интересно ...... но ако все пак държите да знаете ....



Тема Ха! И още едно!нови [re: TRlGGER]  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано23.12.02 20:23



Сега пък като гледах НТВ дадоха още една реклама на благотоворително предаване.То пък ще се излъчи на 25 декември вечерта. За него не знам много освен някои от участниците, които запомних ..... значи: Иван и Андрей от "Сблъсък", Мартина Вачкова и Тончо Токмакчиев, Мишо Шамара и Ванко 1 и някви други май.



Тема Re: Ха! И още едно!нови [re: TRlGGER]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано25.12.02 07:57



По двойки ли ще играят? Всъщност докато ми отговориш, ще разбера :) Интересно ще ми е да гледам Стани Богат с Пишо Шамара.



Тема Re: Ха! И още едно!нови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано25.12.02 13:03



да, по двойки ще са. Освен тях още се са Дими от "Сленг" и съпругата му Ива, от телевизия ММ.
Бях прочела някъде из пресата, че след НГ вече 1 път в месеца ще участват двойки.



Тема Re: Ха! И още едно!нови [re: бyбoлeчka]  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано25.12.02 19:09



Еми нали НК беше разправяше нещо, че всеки петък ли какво ли ще играят по двойки ..... може и веднъй на месец да е било всъщност.

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ !!!

Тема Re: Ха! И още едно!нови [re: TRlGGER]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано25.12.02 20:43



ами не знам, може и така да е...ще се разбере скоро




Тема Re: Ха! И още едно! [re: бyбoлeчka]  
Автор Tanuco (все едно....)
Публикувано25.12.02 21:12



Дам, двамцата с Дими демонстрираха титаничните си познания по българска история и руска класическа литература....глупаци!



Тема Re: Ха! И още едно!нови [re: TRlGGER]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано26.12.02 03:20



Каза , че всеки петък ще е, не е казвал за 1 път в месеца




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.