Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 27.09.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема БОМБА - Спечелиха 100-те хиляди!!!нови  
Автор BRAVEHEART (един точен тип)
Публикувано17.05.02 00:15



Малко е тъпо да знаете предварително, но не мога да не пусна бомбата - СТОТЕ ХИЛЯДИ СА СПЕЧЕЛЕНИ!
Информацията е от пряк свидетел. Станало е миналата седмица и предаването ще се излъчи в средата на юни!!!
Фантастично, нали?

"Всеки човек умира, но не всеки наистина живее" Уилиям Уолъс


Тема Уау!!!!!!!!!нови [re: BRAVEHEART]  
Автор barbie ()
Публикувано17.05.02 00:25



Нали не се майтапиш?
Дано е вярно!



Тема Re: Уау!!!!!!!!!нови [re: barbie]  
Автор BRAVEHEART (един точен тип)
Публикувано17.05.02 00:51



Каза ми го бившата учителка по математика, а тя е сериозна жена и няма защо да не и вярвам. Била е поканена от своя приятелка, която е била от шестимата участници в играта.
Видяла го е с очите си, така че информацията за мен определено не е слух!!!

"Всеки човек умира, но не всеки наистина живее" Уилиям Уолъс


Тема Re: Уау!!!!!!!!!нови [re: BRAVEHEART]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано17.05.02 00:54



защо чак юни ще го излъчват? толкова ли са напред с материала?

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Уау!!!!!!!!!нови [re: Shanya]  
Авторjournalist (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 08:50



strahotno;-))))
to vreme beshe!!
njma li da pusnesh oste malko informacia, naprimer-kakav e bil vaprosa za 100 000;-)))))))))



Тема Re: БОМБА - Спечелиха 100-те хиляди!!!нови [re: BRAVEHEART]  
Автор T®lGGE® (:o)=)
Публикувано17.05.02 10:19



I az moga da potwyrdq informaciqta. 100 000 hilqdi naistina sa specheleni i moq iztochnik e siguren - edna priqtelka uchastwala w publikata. Samo che e malko typo da se znae predwaritelno ...

(:o)=) Бравo! Oтkpи ме! Xa-xa!)

Редактирано от T®lGGE® на 17.05.02 10:21.



Тема Re: БОМБА - Спечелиха 100-те хиляди!!!нови [re: BRAVEHEART]  
Авторsednal na stola (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 15:58



Predi vreme u4astvah i vzeh 2,500, vapreki 4e mojeh da stigna i po-visoko. Moga da vi kaja, 4e naprejenieto tam e tolkova goliamo, 4e 4ovek prosto zagubva uma i duma i dori i na bala6ki vaprosi moje da sgre6i, kamo li na vaprosi po oblasti, ot koito i poniatie si niama. Zatova 4ovek si umira ot kef na vtora sigurna suma, kamo li kogato vzeme 5,000. A za ostanalite sumi ili triabva da si super kasmetlia( kakto onia deto vze 50,000 ) ili da e podstaveno lice. A tozi, koito e vzel 100,000 e bil 61godi6en. E, izvinete oba4e sam 100% siguren, 4e ako mu zadade6 vapros ot tipa koe e gadjeto na Britney Spears 6te izgori i trite si jokera. A tam v predavaneto se praviat anketi ot tipa ot kakvo se interesuvate, kakva muzika slu6ate, kakvo obrazovanie imate i t.n.Mejdu razigravaneto na nai-barzia pe4eli i siadaneto na stola ima promejdutak ot okolo 10-15 min, dostata4no da ti natakmiat vaprosi, ot koito niama6 ( ili ima6 ) predstava.6te gledam predavaneto za 100,000, no prosto ne moga da poviarvam, 4e moje da ima niakoi, koito da riskuva za 10,000, kamo li za 100,000, prosto padaneto e goliamo. A i vinagi ima podvejda6ti vaprosi, na koito moje da si 99% siguren, a da se okaje v kraina smetka da sgre6i6.



Тема абс. съгласна съмнови [re: sednal na stola]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано17.05.02 18:01



с теб.
ще го видим това с пе4албата от 100к.
надявам се да не е подставено лице - ина4е много тъпо!



Тема Спечелих 100-те хиляди!!!нови [re: BRAVEHEART]  
Автор Kpacивия (гледа сеир)
Публикувано18.05.02 01:14



ще ви черпя виртуално тия дни :))) Тоя царвул г-н Кънчев иска да ми изплаща парите на вноски, че се били затруднили нещо. българска работа......

__________
There is no security in this crazy world.


Тема Re: БОМБА - Спечелиха 100-те хиляди!!!нови [re: BRAVEHEART]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано18.05.02 08:59



Ето и информация от в-к "Дума", електронното издание...може и другаде да го има, но не ми е попаднало все още:

60-годишен спечели 100-те хиляди от "Стани Богат"!

60-годишен инженер от София спечели заветните 100 000 лева в шоуто "Стани богат", след като отговори на всичките 15 въпроса по стълбата на богатството, съобщи вчера агенция БГНЕС. Нова телевизия ще покаже рекорда през юни. Досега най-голямата печалба в шоуто, водено от Ники Кънчев, бе 50 000 лева. Миналата година 24-годишният Любомир Милушев от Бургас стигна до финалния въпрос за 100 000 лева, но се отказа и напуска играта със спечеленото до момента. Втората по големина печалба е на фармацевтката Мария Тодорова - 25 000 лева. Според регламента на шоуто спечелилите нямат право да огласяват резултатите си преди излъчването на записа на предаването, в което са участвали. Ако по някакви причини точно това шоу не бъде излъчено, печалбата не се изплаща.

Да са му честити ..ако излъчат предаването...но след като вече е изтекла информация, мисля че не може да не го...но знае ли човек




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.