Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 03.06.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Понеже сте ми симпатични...  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано24.09.20 17:35



Един съвет: Преминавайте от долари на някакви други валути-убежища.
Родното Ойро е малко по-добре, но не съм спец.
А че америгосите ще отсвирят сегашните си фенове е неминуемо на последващ етап, твърде много тоалетна хартия са напечатали.
(В линка се обяснява на руски, но има и посочени оригиналните проектозакони в Сената и Конгреса, засега все още на етап пробен камък, за начина, по който най-вероятно ще бъде направена тази реформа.
Именно: електронни сметки за резидентите (уса ситизънс) ДИРЕКТНО във ФЕД и постепенно елиминиране на наличните пари. Не само у чужденците (освен евентуално националните банки примерно), но и "лошите" държави, банки, лица етц)) Четете, четете, по възможност оригиналните проектозакони, адкси интересни са!






Новият текст на знаменития хит трябва да бъде "Доларите в Евро сменям аз, вино за да пия в този час" ;)



Тема Re: Понеже сте ми симпатични...нови [re: mangosutu168725]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано24.09.20 17:41



ПС След около месец-месеци половина, в Щатите предстои красив, всеобхватен и кървав карнавал. Първите репетиции са все по-чести, едва ли ще има изненадани :))



Тема Re: Понеже сте ми симпатични...нови [re: mangosutu168725]  
Автор DarkSide ()
Публикувано24.09.20 18:00



ми аз инвестирах в едно ново беемве баш преди да тресне ковида, чудя се дали да не инвестирам в още едно, или пък да не е мерцедес този път, че мерджан още не съм имал, пък от как се помня все ги превъзнасят



Тема Re: Понеже сте ми симпатични...нови [re: mangosutu168725]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано24.09.20 18:52



Ти кат ФИНансов гуру? :))



Тема е сети се и тинови [re: mangosutu168725]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано24.09.20 20:52



тоя съвет артър хейли го даваше още 70та ли кога. все някога ще излезе верен :)




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Понеже сте ми симпатични...нови [re: DarkSide]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано24.09.20 21:16



Ясно е - паралия си и супер як пич, тъй като нямаш никаква необходимост да парадираш с тези суперяки качества. Респект.





Тема Re: Понеже сте ми симпатични...нови [re: T a n y a]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано24.09.20 21:17



Не, аз кат мен, даващ линкове за размисъл.


Ето - железните менове купуват бьемвьета, аз - кошници за гроздобер
Никакъв ищах да се редя сред....атовете.



Тема Re: е сети се и тинови [re: zaphod]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано24.09.20 21:18



Никога няма да излезе верен.
Вечният Рим продължава вече първите 2К години на вечността, за Хилядолетния Райх да не говорим.



Тема Re: Понеже сте ми симпатични...нови [re: mangosutu168725]  
Автор DarkSide ()
Публикувано24.09.20 21:48



Не бе, аз сериозно го мисля това. Още щом гръмна ковида, златото тръгна яко нагоре, обаче не виждам смисъл от кюлчета - няма да си ги държа под възглавницата, ще стоят в банката, ако банките верижно фалират няма да има никаква разлика дали парите ми са били по сметка или в кюлчета - все ще изгорят. Но пък ако съм взел кредит, той също ще изгори. Срещу минимална вноска мога да си купя още едно беемве, на което ще трябва да платя основната сума от цената чак след 5 години. Не е идеално като решение, но за къща пари нямам пък и къща ми се струва твърде кофти инвестиция. Колата не е актив, а пасив, но пак е за предпочитане пред перспективата да ми изгорят тотално парите в предстоящия тотален срив.



Тема Re: Понеже сте ми симпатични...нови [re: DarkSide]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано24.09.20 22:23



О, в такъв смисъл - да. По-добре консумирай, докато можеш.
Но вместо "бьемвье" можеше да кажеш "нова яка кола" или съвсем метафорично "девствена курва за ебане, която ще обича само мен, докато не ми омръзне".




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.