Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 18.05.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Съвременните Столици на Българиянови  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано02.01.17 21:09



След като отдавна Пловдив се е наложил като културна столица, сага неминуемо се превръща и в


Прекрасната Варна отдавна е морската ни столица, а Банско, без абсолютно никаква конкуренция-зимната.
Сливен, въпреки жестоката конкуренция с Пазарджик си остава лидер в званието циганска столица на България.
А къде остава любимата ни, бленувана за всеки селяндур, пасваща по всички критерии на еволюционното му манталитетно самосъзнание София....?Естествено никой не може да и отнеме титлата- селяндурска столица на България!Каквато естествено си е била от панти века

Весели празници

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!

Редактирано от The bad reptile на 02.01.17 21:28.



Тема Re: Съвременните Столици на Българиянови [re: The bad reptile]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.01.17 21:51



Остави празните приказки, да, знам, трябва да се драчим, за да живеем в клуб. Проявявам разбиране. :)
Ти заряза май всякакви стремежи към чистота и как смяташ ще я завършиш тая пързалка?

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Съвременните Столици на Българиянови [re: The bad reptile]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.01.17 22:14



По стечение на обстоятелствата, през 2016г. няколко пъти ми се наложи да отида да Варна и Пловдив, един-два пъти май минах и през Сливен. Имам постоянно живеещи приятели във всички посочени градове - с изключение на Банско.
Селяндурщината е повсеместна и няма да я коментирам - темата е красноречива.
Когато бях в Сливен, най-близката ми приятелка - уважаван лекар в града и управител/собственик на служба по трудова медицина ми сподели колко огорчени са хората там от етикета, който медиите и нямащите си сериозни занимания се опитват да лепнат на града.

И все пак - защо хората продължават да бягат от България? Не е поради икономически причини, не. Заради родните българчета хейтъри е.
Препоръчвам ви да изгледате клипчето:

Един чудесен град от който хората избягаха - в Англия, Гърция, Америка, Канада, Германия, Италия...

Редактирано от Vitalite на 02.01.17 22:15.



Тема Re: Съвременните Столици на Българиянови [re: coffeemate]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано02.01.17 22:25



Весело:)))

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!



Тема Re: Съвременните Столици на Българиянови [re: Vitalite]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано02.01.17 22:27



да се опитам да позная-Ти си от Сливен и живееш в София?

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!



Тема Re: Съвременните Столици на Българиянови [re: The bad reptile]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.01.17 22:42



Ще те улесня: родена съм в Сливен(това тук е повтаряно многократно) и се гордея с това. Живяла съм там 17 години - и то непосредствено до

- като деца се навъртахме често около археолозите.
А това е на пра-прадядо ми.
И да, живея в София - защото съм свободен човек и сама избирам къде да живея.



Тема Re: Съвременните Столици на Българиянови [re: The bad reptile]  
Автор Nazgulll (пристрастен)
Публикувано03.01.17 10:05



Дълбоко вкоренени са провинцалните комплекси на пловдивчани. Столичани сме стигнали до този извод преди доста години и само гледаме отгоре с насмешка.



Тема Re: Съвременните Столици на Българиянови [re: Nazgulll]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.01.17 10:09



Столичани сме стигнали до този извод преди доста години и само гледаме отгоре с насмешка.
Не съди всички столичани по себе си, има и свестни.



Тема Re: Съвременните Столици на Българиянови [re: Vitalite]  
Автор Nazgulll (пристрастен)
Публикувано03.01.17 10:19



злите езици говорят, че си наследила мустака му



Тема Re: Съвременните Столици на Българиянови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nazgulll (пристрастен)
Публикувано03.01.17 10:20



не ми се водят безсмислени спорове. фактите са - вие сте селяни, а аз столичанин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.