Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 20.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: КОЙ,нови [re: jumbles]  
Автор Greywind (криле)
Публикувано25.11.16 18:42



Сещам се, ако беше само негов експеримент просто щях да спра напълно да пиша, но в случая явно е обвързано и с миграциите на протестърите с "принципи".

Клубът става ВИП -> изсипват се протестърите
Протестърите се изпокарват помежду си -> клубът става отворен за всички.

Твърде близки са във времето тези събития, за да са случайни.

Както и да е, очевидно е, че няма да бъде оставен нито един клуб да е независим и свободен без механистичен контрол на това какво точно се пише в него и от кого.

---



Тема Re: КОЙ,нови [re: Greywind]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.11.16 19:26



криле, "протестърите" са от провинцията, нямат нищо общо със системата на дир-а
никой от тях не би направил подобно нещо, дори да имаха модераторски или админски права, а те нямат такива



Тема Re: КОЙ,нови [re: PYTnik]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано25.11.16 20:50



Благой.

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!



Тема Re: КОЙ,нови [re: snowprincess]  
Автор Greywind (криле)
Публикувано25.11.16 21:19



разбира се, че не са го направили лично те, а тяхното приятелче, което дели хората на полезни и безполезни.

иначе не виждам каква връзка има, че били от провинцията. беше ли казано, че са "полезни" клубари? и сега се обръща един клуб нагоре с краката, за да им е гот и забавно на полезните клубари. ама няма как да им е гот - толкова са полезни, че им се блъскат кпд-тата.

все едно, забрави, офтопик, не се стърпях като видях въпроса "КОЙ":)

---



Тема Re: КОЙ,нови [re: Greywind]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.11.16 22:14



криле, мислиш, че на възрастни хора (над 40-50 г) , писали с години в дир-а само регистрирани, ходили на клубни събирания, това им харесва ли?
да виждаш да се забавляват?
и като са толкова полезни, нещо да стана на тяхната, не нали
тях вече ги няма там, никого не дразнят, и от тук ще си тръгнат един по един
може би това е целта



Тема Re: КОЙ,нови [re: Greywind]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано25.11.16 22:14



"Паралелно с това шизофренично поведение на клуба, разни хора, противници на правилата, идват и напускат - никой не може да ме убеди, че е случайно съвпадението.... ...
все едно, забрави, офтопик, не се стърпях като видях въпроса "КОЙ":)"


И ти ли в момента си тук заради това?
Не ми се връзва, че "Кой" те е предизвикал.
Щото кое те предизвика да видиш "Кой"?

Вече може да допуснеш, че има и други като теб, които не са разни елементарни противници на Правилата....с шизофренично поведение...

Сега, като си го цвръкнал вече, би ли ни обяснил какво означава определението ти за нас "това шизофренично поведение на клуба"...те ибъ аз на теб нормалното ти поведение на педераст..

извинявай, но тук всички сме шизофреници с шизофренично поведение, къф хуй търсиш ти тук бе педераст гърбат..



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от PYTnik на 25.11.16 22:16.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от PYTnik на 25.11.16 22:24.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от PYTnik на 25.11.16 22:25.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от PYTnik на 25.11.16 22:25.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от PYTnik на 25.11.16 22:25.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от PYTnik на 25.11.16 22:26.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от PYTnik на 25.11.16 22:26.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от PYTnik на 25.11.16 22:16.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от PYTnik на 25.11.16 22:24.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от PYTnik на 25.11.16 22:25.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от PYTnik на 25.11.16 22:25.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от PYTnik на 25.11.16 22:25.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от PYTnik на 25.11.16 22:26.</EM></FONT></P></EM></FONT></P>

Редактирано от PYTnik на 25.11.16 22:27.



Тема Re: КОЙ,нови [re: jumbles]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано25.11.16 22:23



"борбата е съдба на глупавите, "
На мен ли го казваш?
Ако аз съм го казал то съм имал предвид че всичко е в нас и е по близо до нас отколкото е ръката ни, и че борбата е в нас самите и срещу нас самите..за отвън, верният изход е приспособяването, това е номерът на китайката...ако искаме да живеем добре на този свят..


А ако си си въобразила че лягаш и вирваш крака, и е все тая кой ще те обкрачи, и това е то борбата е съдба на глупавите, то те уверявам, че още на втория път ще поумнееш...

А в момента, аз съм толкова несъвършен, че дори не зная, дали ти знаеш за какво говорим



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: КОЙ,нови [re: snowprincess]  
Автор Greywind (криле)
Публикувано25.11.16 23:12



нищо не мисля, констатирам факти.

имаш един клуб 40-50, някакви хора недоволни от нещо вдигат патаклама. не мога да повярвам, че и ти си една от тях сноу и че ми го приказваш и ти това за ходенето на клубни сбирки, все едно медал някакъв трябва да се даде на който ходил на кръчма с други хора от тия клубове.



фактите са, че:

1. имаш клуб 30-40, който се посъживява. от кого - от будиско прасе, липари, nbb, nazgul, duke nukem, blood и т.н. и т.н., сигурно пропускам много. откъде са се преместили, защото са се преместили, не знам детайли, но знам че за няколко месеца започва да изглежда все по-приятно място. особено на фона на нон стоп рубладжийската пропаганда в 40-50, която няма нищо общо с правилата, просто е неприятна.

2. разни хора от 40-50 почват да пишат и тук. дори минута се опитва нещо рубладжийско да каже и бива насрана на втората минута след което обявява, че ще си ползва вип-а за 40-50 ;)

3. една хубава сутрин клуб 30-40 осъмва вип, теми на прасето са затрити, във вип-а са включени разни хора, други не са включени. нищо лошо - както се е изтъквало многократно - частна собственост, може упълномощеното лице да си прави квото си иска. аз лично тегля една майна на всички клубове и влизам от време на време да чета

НО и тук става интересно

4. няколко дни по-късно изведнъж цъфва лидерът на протестърите тук и обявява, че той този клуб баща му го бил правил, той си играл в него като бил ходил прав под масата и т.н. и айде заедно с него и останалите лигльовци.

искаш да ми кажеш, че е съвпадение това?

искаш да ми кажеш, че от 200-300 мъртви клуба, точно този трябваше да бъде жертван, разни хора да бъдат изхвърлени, на други да им бъде даден по нечия преценка вип (защото вип сам не се дава, нали знаеш) и т.н.? и че това е ОК и не пречи на никого? ами питай хората, които си пишеха тук преди протестърите да си го харесат дали не им пречи това. аз нямам право да говоря, защото съм писал има няма няколко седмици, ама е грозно това сноу, ти поне би трябвало да си даваш сметка за това.

5. баш протестъра се скарва с друг от протестърите и си бие камшика, щото нали такова много принципен.

6. няколко дни по-късно клубът се оказва отворен за всички?! нищо лошо, от там започнаха клубовете, един заголен гъз и няколко имитатора на никове няма никого да уплашат, ама е въпрос на дни да го надушат ботовете и да почнат да спамят, защото е пробит стар скапан софтуер.

и пак нищо лошо, Сноу, нищо лошо.

ама не ми казвай, че е случайно всичко това. и че няма връзка между тези пак повтарям факти. сигурно повече промени има с тоя клуб през последните няколко месеца, отколкото през последните 10 години. според теб защо е това и струва ли си?

---


Тема Re: КОЙ,нови [re: Greywind]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.11.16 00:35



питах Филип
и това са отговорите на двете ми бележки:

Re: здравей :-)
От: Phillip
Получена: 25.11.16 23:04

Хм, не знаех. Утре ще пробвам да пиша като нерегистриан в 30-40 и после ще пиша на Киро да го питам какво става. Не вярвам модератор да е направил това, а и не виждам начин.


От: Phillip
Получена: 25.11.16 23:26

Аха. А възможно е и да е сработил някой от по-редките бъгове, с каквито е пълен софтуера на клубовете или някакво човешко недоглеждане на админите, а не нарочно.


...........
когато дойдох преди една-две седмици, ги нямаше вече :-(
вярвам ти за изброените факти, че са се случили, както ги описваш
криле, бих се чувствала много гадно, ако дори индиректно сме причинили това
но няма заговор да съсипваме клуба
не знам защо се случват тези неща
нека изчакаме утре да провери
много се надявам и киро да не е замесен



Тема Re: КОЙ,нови [re: snowprincess]  
Автор Greywind (криле)
Публикувано26.11.16 01:00



да приемем, че последното е бъг. макар че съвпадението е странно. но наистина ли вярваш, че бъг е направил клуба вип и е добавил разни хора в списъка, а други не точно преди да се "преместите"?

Сноу, без колебание ти вярвам, че ТИ не участваш в заговор, не знаеш за заговор и т.н. Но това са фактите, които аз виждам, а и други присъстващи сигурно са видели - можеш да питаш когото си избереш на бележки или в теми, ако не ми вярваш на мен.

това кой ходил на клубна спивка и кой не изобщо не променя фактите. на клубна спивка човек като обърне 2-3 бири/чаши вино може всичко да си говори и може да се прави на безкрайно принципен, но човек какъвто си е в реала, такъв си е и във виртуала, че и по-естествен често.

фактите са, че вашето идване беше равносилно на това будиското прасе, липари, нбб и сигурно и други да не могат вече да пишат тук. nuke dukem също не виждам да пише от септември насам. разгледай клуба през септември кой е писал и после виж октомври-ноември кой пише. не го изтъквам, защото съм си пил бирата с nuke dukem, прасето, липари, нбб и т.н. и това ни прави някакви супер хора, които имаме специални права някакви. изтъквам го, защото това са фактите и ми се ще поне като сте толкова сплотен кръг, ходите на регионални срещи и т.н. да не се прави някой периодично, че не знаел какво става, защо става и т.н..

а аз изобщо се бъркам в цялата помия, защото не мога да повярвам на очите си как "борците срещу правилата и ограниченията" си разчистват един жив клуб (на фона на 200 мъртви) чрез админа и се нанасят, че и обясняват как им бил бащиния и разни анонимници не били хора и нямали думата, а те били реални, ходели по сбирки и си държали на принципите...

е-ати принципите, честно.

карай да върви, наистина нямам какво повече да кажа, ти сама си преценявай това ли са и твоите принципи.

---



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.